Şimdi Ara

BİLYONER ARABA ÇEKİLİŞİNDE 3 YIL ÜSTE ÜSTE AYNI KİŞİ KAZANDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
5
Favori
40.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben mi yanlış görüyorum yoksa bu KAMER denen kişi son 3 yılda 2 araba 1 ıphone mu kazanmış.?

Her bir katılım 60 milyonun üzerinde bu arada,yani yılbaşı çekilişinden fazla ,3 yıl üst üste büyük ikramiyeyi tutturmak gibi....

Iphone kazanılan iddia çekilişi ise 140 milyonun üstünde katılım.

http://www.cekilislerdunyasi.com/bilyoner-bmw-cekilis-sonucu.html
    http://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bilyoner-mercedes-cekilisi
    http://www.kimkazandi.com/cekilissonucu/bilyoner-iddia-bmw-418-cou****kilisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 5 Nisan 2018; 8:9:52 >

• Milli piyango da hep ayni yere cikmiyor mu sanki. Sana bana mi yedirecekler? Yillarca fedoculere yedirmediler mi? Keciorene 3 yilda 18 kere piyango vurmus :) Ama simdi onlar fedocu, bunlar sutten cikmis ak kasik. Simdi musluman bunlar, onlar kafir.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/3-yilda-18-kez-buyuk-ikramiye-cikti-sosyal-medya-sallandi-40194502
    Ooo günaydın gençler. Lafa gelince akplilere burnunun ucunu görmüyorlar diyorsunuzda sizin dünyadan haberiniz yok. Devletin kurumu milli piyangoda bile neler döndü ve dönüyor burada dönmüş çok mu?

Uzun uzun yazmak istemediğimden google'a yazarak bir haber linki eklyeyim dedim. Basın sansürü ne derece uygulanıyormuş dedim tekrardan kendi kendime.

Olay şu:
    On yıldan fazla oluyor. Bir milli piyango müfettişi rapor hazırlıyor. Çok büyük bir yolsuzluğu rapor ediyor. Rakam az buz değil 30 trilyon. Bu paranın zimmete geçirildiği,faize yatırılıp getirisiyle personele göz boyamak ve "dürüst" "iyi" müdür imajı çizmek için hediyeler alınıp yüksek ikramiyeler dağıtıldığını raporluyor. Rapor meclise gidiyor. Soru önergesi veriliyor. Maliye bakanımız çıkıp diyorki,elinde kanıt yok varsa gitsin cumhuriyet savcılığına şikayet etsin. Paşam sen niye oradasın meclis niye orada? Her neyse. Sonra bu raporu yazan abimizi açığa alıp adamın hazırladığı rapordan adamı sorumlu tutuyorlar. Şimdiki fetö-chp muhabbeti gibi. Adamı açığa alıyorlar. Hırsızlık ile suçluyorlar. Kendi kanında boğuyorlar. Bu abimiz bir gün müdürün odasına gidiyor. Mahkemede dediğine göre silahını teslim edip,emekliliğini istiyor. Müdürle tartışmaya başlıyor. Müdür güvenliği çağırıp silahına davranınca çekip adamı vuruyor. Burası biraz avukat oyununa benzesede bir gerçek var adam ölüyor. Suç bu abimizin üstüne kalıyor. Yandaş medyada bunu böyle anlatıyor. Haber pek yapılmıyor hatta. Hırsız makbul,mağdur maktül oluyor ve "TERTEMİZ" milli piyango çarkı dönmeye devam ediyor. Hadi selametle.
  • Şikâyet edin. Bildiğin nitelikli dolandırıcılık bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi yakalamışsınız bu olay patlar.. Daha çok kişiye ulaşmak için öne çıkara abanalım.. İfşa oldukça utanacak, yılacaklar eninde sonunda...

Bilyonerden düzgün bir açıklama bekliyoruz yazacaktım da bir gülme tuttu vazgeçtim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 6 Nisan 2018; 0:37:20 >
  • Bu çekilişler mpi gözetiminde yapılmıyor mu? Tam manasıyla kepazelik, ulan memleketin her tarafı dolandırıcı düzenbaz dolmuş, yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırtmadı

• Yeter artık bıktım sahtekarlardan!

• Türkiye de hilesiz hangi iş var bu olsun

• Yıllardır bu çekiliş vs. gerçek olmadıgından adım gibi emnidim hiçbir çekilişe katılmadım.
  • Arkadaşım Nescafe den PS3 kazanmıştı ama demek ki en fazla bu çıkıyor insanlara birkaç binden fazlasında hile dönüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilyonerde geçen ben de katılmıştım da adamlar 2000 liralık kupon falan yapıyordu . Her 3 tl de bir çekiliş hakkı veriliyor adam 2000 ilk oynuyor ona çok geliyor tabi. Bir de bu yüksek rakamlı kuponları hep oynuyorlardı yatsalar da kazansalar da.

Playstation2 çıktığı zamanlar da ben bir yarışmaya katılmıştım kido'nun pipetlerden maket yap birinciye bilgisayar ikinciye ps2 üçüncüye süt falandı salıncak yapıp ps2 kazanmıştım. İlk elektronik eşyam olduğundan hala oynarım ps4 ile takas isteyen varsa yazabilir ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Erym

Bilyonerde geçen ben de katılmıştım da adamlar 2000 liralık kupon falan yapıyordu . Her 3 tl de bir çekiliş hakkı veriliyor adam 2000 ilk oynuyor ona çok geliyor tabi. Bir de bu yüksek rakamlı kuponları hep oynuyorlardı yatsalar da kazansalar da.

Playstation2 çıktığı zamanlar da ben bir yarışmaya katılmıştım kido'nun pipetlerden maket yap birinciye bilgisayar ikinciye ps2 üçüncüye süt falandı salıncak yapıp ps2 kazanmıştım. İlk elektronik eşyam olduğundan hala oynarım ps4 ile takas isteyen varsa yazabilir ama

Hocam 140 milyonluk oynanan kolonda 2 bin yapsan ne olur 100 bin yapsan ne?
    Hadi bir kerede çıktı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 5 Nisan 2018; 10:16:54 >

• Arkadasima 8+ cikti

• Milli piyango da hep ayni yere cikmiyor mu sanki. Sana bana mi yedirecekler? Yillarca fedoculere yedirmediler mi? Keciorene 3 yilda 18 kere piyango vurmus :) Ama simdi onlar fedocu, bunlar sutten cikmis ak kasik. Simdi musluman bunlar, onlar kafir.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/3-yilda-18-kez-buyuk-ikramiye-cikti-sosyal-medya-sallandi-40194502

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 5 Nisan 2018; 19:18:2 >
  • Trdeki şans oyunlarina inanan varmila xd

• Şimdi aynı başlık ekşidede açılmış ,yeminle görmemiştim,oradakilerden bazıları diyor ki çok oynadı ondan kazandı,ulan bunu kazanmak için trilyonluk oynaman lazım oda kesin değil kazanmak için,2 tane araba için garanti olmayan trilyon parayı mı bağlarsın?
  • adam isi cözmüs ml

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Milli piyango da dahil olmak üzere büyük ikramiyeler kimseye çıkmaz.Yıl olmuş 2018 hala çekilişten en yüksek ödülü kazanacağını sananlar var

• -Mesleğin ne?
    --Şanslı talihli?
    -Bizde memura verecek kız yok! Neeeee!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.