Şimdi Ara

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
6
Favori
11.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa bir bölümü pek sevmedim, 7 biraz boştu açıkçası.

• Axe'ın şirketi nasıl ele geçirdiği ve o kadar para kazandığını artık herkes biliyor, çok fena nefret edilecek bundan sonra. Köstebek çift taraflıymış Axe için iyi en azından onlar zaman kaybediyor elemanla. Chuck'ın Axe'e karşı kişisel nefreti var işinden ayrılmaz hayatta bence.

1x9

• Axe reyiz iyi ters köşe yaptı
  • Bölümler her türlü sıkmadan seyrettiriyor orası kesin ama diziyi bir üst seviyeye çıkaracak manevralar pek yok, bu sebepten biraz orta şekerli modda ilerliyor.
  • 1x9
    Yine iyi bölümdü, son 10 dakikada çıta yükseldi.

Wendy, muhbir olayını çaktı.Chuck ile aralarında bir şeyler olabilecek çok belli.Sara'nında hem restoranına hem de çiftliğine tecavüz ettiler kötü oldu gerçekten.

Bu arada son 3 bölüm artık, olayların hızlanması gerek.

• Chuck'ın iki yüzlülüğü ortaya çıktı , Wendy ile boşanacaklar gibi geliyor.
    Axe gün geçtikçe köşeye sıkışıyor ama kısır döngüye girdi gibi dizi.Senaristlerin ekstra bir şeyler yapması gerek gelecek sezonlarda.
  • Dizi hem sitelerde yayinlaniyor hem de Fx kanalinda cikiyor.Az once farkettim 9.bolum altyazili yayinladi aksam 11 gibi basliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı %20 daha, yarına çıkar herhalde.

• 1x10

şu ana kadarki en iyi bölümlerden biriydi herhalde, çok fazla olay oldu. Bill ve Axe'in fake bağırmaları efsaneydi, bölüm başındaki satranç hikayesi olaya iyi uymuş. Chuck'ın hakime yaptığı numara da fenaydı. Her bölüm öyle olaylar oluyor ki ben bile taraf seçemiyorum Axe ve Chuck arasında

1x11

• Keyser Keyser Keyser
    Evet bebeğim dedikten sonra ortamın durulması ve odadaki konuşmalar harikaydı
    Hem hikayesi hem de işlenişi güzel bir bölümdü, keşke bütün bölümler bu civarda olsa..

• 1x10

Adam gitsin senin için rol yapsın sen adamı 2-3 ay daha yaşatmak için bir şey yapma... Yok agalar Axe ve o sarı gacısı daha benim için bitmiştir. Chuck başkan yolun açık olsun.
  • kesinlikle benim icin fenomen olma yolunda ilerleyen bir dizi..oyunculuklar bir harika konu işlenişi de çok hoşuma gidiyor dizi de ne ararsan var.izlemeyen varsa çok şey kaybediyor.
  • enfes bölüm olmuş son bölüm.

dolar bill ile axe'in kavga sahnesi çok iyidi ya
  • 1x10

Donnie öldü, Axelrod onu biraz daha yaşatabilirmiş ama seçmedi o şansı.Ayrıca Axelrod ile Bill Stearn'ın fake kavga sahneleri muazzamdı ya, bayaiyi bölümdü.
  • Ahanda işte özlenen beklenen aranılan tat kıvamında bölüm gelmiş 10 ile birlikte...

Finale son 2

Bu arada nedendir bilinmez Chuck'ın karısı Wendy'i çok seksi buluyorum.

Şöyle bir baktığımda güzel falan değil aslında, yaşı desen 42 ama tüm bunlara rağmen çok çekici geliyor gözüme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 30 Mart 2016; 21:04:25 >

• Kavga sahnesi başta olmak üzere harika bir bölüm.Bu diziyi çevremde kimsenin izlemiyor olması kötü.Bu kadar iyi diziyi tartışacak adam yok
  • Bu bolumu de az once fx'te izledim.Diyaloglardan falan en cok keyif aldigim dizi olabilir.

• S01 x E11

Final öncesi durgun bir bölümdü, bombaları finale sakladılar gibi...

• Chuck'ın o dosyayı mail ile atması Wendy'nin başını ağrıtabilir.
    Haftaya sezon finali olduğunu düşünürsek durgun bir bölümdü.

• Bu bölüm durgundu ama sezon finali mükemmel olacak gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.