Şimdi Ara

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
6
Favori
11.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

mesajı görmek için tıklayın.
    Demek insan çok zengin olunca arkadaşlarıyla havuzda çırılçıplak yüzmesi son derece normal oluyor. Axe ve Wendy hiçbir şey olmamış gibi takılıyor. Zenginlik böyle bir şeymiş demek ki. Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime 

1X8

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Spoiler,

Demek insan çok zengin olunca arkadaşlarıyla havuzda çırılçıplak yüzmesi son derece normal oluyor. Axe ve Wendy hiçbir şey olmamış gibi takılıyor. Zenginlik böyle bir şeymiş demek ki.  

1X8

Zenginlikle çok alakası yok bence, bazı toplumların ahlak anlayışı ve yapılarının bize göre farklı olmasından dolayı...

Aralarında cinsel ilişki ve çekim yoksa çıplaklık ahlaksızlık olarak görülmüyor, bizde ise azıcık bacağı gözükse açık saçık ahlaksız olarak adlediliyor, fark bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Zenginlikle çok alakası yok bence, bazı toplumların ahlak anlayışı ve yapılarının bize göre farklı olmasından dolayı...

Aralarında cinsel ilişki ve çekim yoksa çıplaklık ahlaksızlık olarak görülmüyor, bizde ise azıcık bacağı gözükse açık saçık ahlaksız olarak adlediliyor, fark bu.

Alıntıları Göster

Şaka amacıyla yazmıştım zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

6.sezon onayını aldı

5 in içine eden kel 6 da da olacakmış güzelim diziyi zorla fişini çektirecekler

• Son sezonun 8.bölümü ne zaman gelecek bilen var mı?

• Damian Lewis diziden ayrılmış. Diziyi bırakmıştım zaten ama gidişatı açısından çok kötü bir gelişme olarak görüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • axe hatrına bu sezonu da bitirip diziyi bıraktımBillions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime 

Billions (2016 - ) 5. Sezon Bitti | Showtime
  • Dizi son sezonda artık tamam dedirtmeye başlamıştı. Bende bu sezonla finalimi yapmış bulunuyorum.

Spoiler,

Damien Lewis ile beraber dizi de bitmeliydi.Çünkü açık ara diziyi taşıyan karakter Axe idi. Onsuz neden böyle bir karar aldılar anlamış değilim. Aslında benzer bir durum Homeland de de olmuştu benim açımdan.
  • Bu kadar potansiyelli ve harika giriş yapmış diziyi böylesi batırmak da ekstra yetenek ister.

Korona falan alakası yok, korona öncesinde de dizi zaten son sezonu ile iyice baymıştı.

6.sezonu Ocak 2022'de gelecekmiş ama nasıl toparlayacaklar hiç ümidim yok.

Ben de sırf bitirmek adına yarım kalan 5.sezonu izleyip bırakacağım.

• Konu ölmüş.

6.sezondan 3 bölüm oynamış ama tahmin ettiğim üzere tüm sezonlar içinde en düşük puanları almış bu 3 bölüm

Zaten son 1-2 sezonu tırt hale gelmişti, anlaşılan 6.sezonla birlikte iyice boka sardı dizi.

• finans dünyasının leş yüzünü anlatan dizidir. nedense giderek gözden düştü

• 7. sezon onaylanmış.

• 6.sezon puan ortalaması 5 küsür ama ona rağmen 7.sezonu gelecek.

Gerçekten enteresan, dizinin hiçbir esprisi kalmadığı halde devam edecek…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 7. sezon final olacakmış.

• 7. sezon ilk bölüm düştü.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.