Şimdi Ara

Bilkent Hukuk Hakkındaki Sorularınızı Yanıtlayabilirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
4.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilkent'te ikinci sınıf hukuk öğrencisiyim. Aklınızda fakülte veya üniversiteyle alakalı bir sorunuz varsa yanıtlamaya çalışırım.

• bu fırsatı kaçırmayın hocamız yazmamış ama tam burslu ve sağlam bi dereceyle girdi...
  • Ben de mi acsam konu
    Yeni rektor hakkindaki dusunceleriniz nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Ben de mi acsam konu
    Yeni rektor hakkindaki dusunceleriniz nedir hocam

Sosyal bilimci rektör lazım, her dönem phil 243 tarzı ders olmalı  

Phil 243le ilgili olarak şunu söyleyeyim. Hukukun müfredatı değişecek diye bir duyum almıştım. 2018'de -doğru yönde- değiştirilip birçok zorunlu ders seçmeli ders olmuştu. Yine bir değişim olup genel sosyal bilimler ve özellikle felsefe dersleri eklense çok hoş olur. Seçmeli ders listesi antika, listedeki econ derslerini alabilmek için econ yandalı yapmak gerekiyor, o da malumunuz. Biraz pols ve phil eklenmesi lazım.

Düzenleme: Rektör yerine dekan yazmışım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 30 Mart 2022; 14:45:2 >
  • Hocam bilkent partilerinde önceliğiniz oluyor mu bilkent hukuk olarak
  • Hocam bir daha tercih verseniz bilkent hukuk mu olurdu bu tercih?
  • Hocam bilkent güzel mi ?
  • Hocam hukukla mekatronik mühendisliği arasında kalsanız hangisini yazarsınız?
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt

Econ yandali demeyin bana hocam 2018de öldürdüler onu 

Humlar kalksin da ne yaparlarsa yapsinlar 

• Hocam 2.sinif öğrencisi olarak 3.siniflara tavsiyede bulunabilir misiniz ?
  • Hafta içi 1 gün okula gelemem nöbet usulü çalıştığım için yaş 26 okulda yapabilirmiyim devamsızlık yaş gibi durumlardan yoksa Ankara hukuk mu ideal benim için.
  • KaRioMa kullanıcısına yanıt

Devamsızlık derdin varsa direkt siliyorsun listeden Bilkent'i.

Ankara hukuk daha ideal olur bence sizin için hocam; hukukta çoğunlukla yoklama alınmaz fakat İngilizce, felsefe, hum gibi derslerin devamsızlık ve ödev politikaları zorlar sizi. Hukukta da quiz, ödev ve katılıma göre puan veren hocalar var, o açıdan da sıkıntı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 30 Mart 2022; 15:54:4 >
  • phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam maddi kazancı bağımsız tutarsak okumak istediğiniz başka bir okul ve bölüm olurmuydu

Bilkent Siyaset Bilimi

Bilkent Felsefe

Koç Uluslararası İlişkiler

Bunları da okuyabilirdim sanırsam. Hepsinde de akademisyen olmak isterdim ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 30 Mart 2022; 17:15:40 >

Riskli ama o 1 gün donem boyu fix ise add dropta ayarlama şansınız olabilir. Ama hukukta çok fazla amfi dersi var o problem

• TKR bir topluluğa ait hissetme arzusundan dolayı bilkentli birisini görünce konusuna art arda bilkentli olacağını belli edecek şekilde yazılar yazıyordu.
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Günleri kendim ayarlıyabiliyorum mesela 1.hafta pazartesi 2.hafta salı 3.hafta perşembe gibi

Biraz amele bir yol ama

https://stars.bilkent.edu.tr/homepage/curriculum.php?DEPT=LAW

https://www.theuniversityscheduler.com/

Su iki siteden sirayla dönem dönem ve eski senelerde nasil saatlerde acilmis diye bakip tam bir cevap verebilirsiniz kendinize, ama oyle esneklik varsa bi sekilde halledilebilir belki

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Acaba benmi yanlış anladım salı ve cuma hiç ders girmedi ama çakışan derslerde var ilk dönem için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRioMa -- 30 Mart 2022; 17:40:9 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.