Şimdi Ara

BİLGİSİ OLAN VARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM ARKADAŞLAR DOĞAN SLX 1.6 İE ARACIM VAR

SORUNUM YAĞIŞLI HAVALARDA VE ARACI YIKADIĞIMDA ON SAĞ YOLCU TARAFINDA SİGORTA KUTUSUNUN ORDAKİ CEBDE VE ZEMİNDEKİ PASPAS DA ISLAKLIK VEYA SU BİRİKİNTİSİ OLUYOR NEDEN ACABA NEREDEN GELİYOR

USTAYA GOTÜRDÜM SORUNU ÇOZSUN DİYE ODA BANA TESPİT ETKİ YAPAYIM DEDİ KALAKALDIM BEN TESPİT ETTİKTEN SONRA BENDE YAPARIM ZATEN BİR SOMUN SIKMAYA PARA ALIYOLAR ADAMLAR PARAYA DOYMUŞ NEYSE.

BİR YERDEN ŞÜPHEM VAR BİLEMİYORUM ALAKASI VARMI SAĞDAKİ FAN HAVA ÜFLEMİYOR TIKALI GALİBA OLABİLİRMİ.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR

• Ya camın kenarından su damlar ya da silecek fıskiyesinin ordaki yağmurluk kanalından su girer öncelikle bunları kontrol et . Sonra kaportacıya git fiyat al yaptırma bir kaç yerden sonra kafana yatan yere yaptır. Fiyatlar aynı çıkmıyor değişik olabiliyor. Kolay gelsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akyurt kullanıcısına yanıt
    on kaputu açtıgımda lastik conta varya onun tam oturtulmagı ve yapıştırılmadığı gelişi gğzel taklıdığı için oradan giren su araç içine kadar dalıyormuş sanayideki uyuzluğu
  • ön camın onundekı mazgalların ıcıne bak delık vardır muhtemelen aynı sorun bendede var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.