Şimdi Ara

Bilgisayarinizin donanimi vista icin yeterlimi (uygulamali) size sonuclari veriyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iste link bulinke girip test sonuclarinizi alabilirsiniz karsiniza cikan sayfada en asagidaki i gree secenegine tiklamaniz yeterli olacaktir herkese ii gunler
    linkhttp://ati.amd.com/technology/windowsvista/AreYouVistaReady.html

• eline sağlık ama daha once werildi
  • mis gibi gf4ti4200 kartıma sen işe yaramazsın dedi test. neymiş ps2 hatta ps3 destekli kart istiyormuş. hadi ordan zibidi
  • daha once verildigini bilmiyodum ama olsunbelki atlayan arkadaslar yararlanir.theshiver senin ekran kartina neysede bnim x1650 pro iceq e bile best vermedi neymis best olmasi icin en az x1950 kart istiyo oda 500 usd
  • ben best i geçtim en basic testte bile pörtledi kart. zaten ben kurmam çok uzun bir süre. tv yi bilgisayarda izliyorum ve avertv 98 kartını kullanıyorum xp için bile zar zor driver çıkardılar vistaya kesin çıkarmazlar bunlar driver falan sırf bu yüzden ya vistaya geçmem yada yeni ekran kartı alırım (ki almam biliyorum)
  • vistanin sadece yazilim olarak degil donanim olarakda gelisme gerektiriyo o yuzden cok masrafli bi isletim sistemi olacak ozellikle ekran karti konusunda
  • ne yazlımmış ya, millete zorla upgrade yaptıracaklar

quote:

Orjinalden alıntı: klebinho

vistanin sadece yazilim olarak degil donanim olarakda gelisme gerektiriyo o yuzden cok masrafli bi isletim sistemi olacak ozellikle ekran karti konusunda
  • firmalar birbirine bağlantı olarak insanları sistemini yenilemek için yapıyorlar
  • ama en guseli islemcisi ve donanimi 64 bit i destekleyen arkadaslar artik 64 bit teknolojisini zahmetsiz kullanacaklar
  • bir senedir 64 bit amd işlemcisi kullanıyorum galiba vistayla 64 bit'in nimetlerinden faydalanmaya başlıycaz artık
  • iinsallah en kisa zamanda kullaniriz
  • guzel bi etkilesm:)
  • kuranlarda sorunmu cıkartıyor uygun degilse sistemi zorluyormu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.