Şimdi Ara

Bilgisayarımda neler oluyor öğrenmek istiyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle : Siteye üye olurken , üye olmak için onaylanması istenen sözleşmeyi çok az bir kısmı eb alt kısmı olması lazım hariç okumadım ama kabul ediyorum , bunu buraya yalan olmasın diye belirtiyorum site sahibi ve moderatörlerin dikkatine " okudum ve kabul ediyorum " yerine sadece " kabul ediyorum " yazsanız kafi gelir ve insanlar tamamını okumadıkları şeyi okudum diyerek ................ ne ise işte onu olnalırının önünü kesmiş olursunuz ! .... noktalı yerler şahıslara edilmiş bir küfür değil oraya ne yazacağımı tam olarak bilemediğim için ..... noktalar koyuldu !

Konuya gelince :

Trojan ve benzeri olmayan. Sadece ücretsiz yasal program olarak ve Şahsi bilgisayarımda kullanmak üzere:

1) Bilgisayarın AY lık veya YIL lık olarak SAAT kaçta açılmış ve
    kaçta kapanmış ve kaç saat kullanılmış bunların kaydını tutacak program.

2) Bilgisayarın AY lık veya YIL lık olarak Bilgisayar ekranında sadece hareket olduğu zaman ekran hareket videolarını kaydedecek program.

3) Bilgisayarın AY lık veya YIL lık olarak Bütün fare hareketlerinin kaydını tutacak program.

4) Bilgisayarın AY lık veya YIL lık olarak Bütün klavye " ( ekran klavyesi dahil olursa iyi olur istek 2) deki programı teyit etmiş olur. " hareketlerinin kaydını tutacak program.

5) Bilgisayarın AY lık veya YIL lık olarak Bilgisayar arka planında ne kadar süre hangi program ve servisler çalışmış ve hangi tarih ve SAAT de be kadar açılıp kapanmışlar bütün hepsini kaydedecek program.

veya ücretsiz program isimleri taleb edilmektedir. Cüzi olmak kaydı ile eğer ücretsiz olarak bu progranları bulamazsak cüzi ücretli olan program isimleri taleb edilmektedir.

Birde oem windows 10 yüklü bilgisayarımda.

Orjinal virüs ve benzeri pislikleri içermeyen full windows xp professional 64 bit sp3 linki taleb edilir.

İlginiz için sağolunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çalışanlarınıza bence hiç PC vermeyin daha iyi yada söyleyin kendi pclerini getirsinler.

Edit: interguard diye bi program var ama ne kadar detaylı bilmiyorum araştırın bi. employee monitoring software diye aratırsanız baska programlarda kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 21 Nisan 2019; 22:21:55 >
  • Hayır başkasını takib etmek için değil , bilgisayarlar şeytanın oyuncağı olmuş ne pislikler çevriliyor...

Şuan şahsıma ait işçi çalıştırmıyorum mevzuu bu değil ve bekarım ve annem bilgisayardan anlamaz babam babamında bilgisayarda nadiren işi olur oda iş yerindeki bilgisayarı kullanır

Ondan dolayı şahsi bilgisayarıma müdahale olursa onu tespit etmek için istiyorum bu programları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesab_ -- 22 Nisan 2019; 22:17:15 >
  • "Windows XP with Service Pack 3 TR" ISO dosyası bende var.
  • Hesab_ kullanıcısına yanıt
    Eğer bireysel kullanim icin diyosan gerek yok boyle şeylere virüs ve zararlı yazilimlarin antivirus varken pcye bulasmasi cok zordur. Agirlik internet kullaniyosaniz ve resmi sitelerden program indiiryosaniz sadece firewall kurarak zararlilari engelleyebilirsiniz. Benim şuan bi pcde eset var biyerden urun kodu buldum 1 yıllık mesela okadar çok güvenlik adimi varki pcye zararlı bulaşmasını epey zor hale getiriyor.

• Yandex disk ile paylaşabilirmisin serialli olarak elimdeki orjinal lisansın yerine kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesab_ -- 25 Nisan 2019; 5:21:44 >
  • Yok fiziki müdahaleleri takib etmek için. Virüs filan değil.

Mesela bilgisayarda en ufak servisin , programların , arka plan uygulamalarının ve benzeri her türlü herşeyi Tarih ve SAAT olarak ne kadar çalışmış ne tarih ve SAAT çalışmış be zaman kapanmış kısaca hertürlü herşeyi kaydedecek ve denetleyebileceğim bir program ne olabilir.

Özetle windowsta ne olmuş ne yapmış bunu takip etmek istiyorum en ince ayrıntısına kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesab_ -- 25 Nisan 2019; 5:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

"Windows XP with Service Pack 3 TR" ISO dosyası bende var.
    Yandex disk ile paylaşabilirmisin serialli olarak elimdeki orjinal lisansın yerine kullanacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesab_ -- 25 Nisan 2019; 5:22:10 >
  • Upload hızları çok düşük olduğu için denemek lazım.

• monitor track activity on computer

google'da böyle arat. Biraz araştırman yeterli karşına mutlaka çıkacaktır.
  • EDİT:

Sanal Takip programı ile sorunum çözülmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hesab_ -- 22 Mayıs 2019; 15:20:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama arka planda çalışan uygulama raporlarını kaydedecek program ve başka öneri programları öğrenmek isteriz

• coderMX C kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı sağolun

• WaxKitten kullanıcısına yanıt
    Araştırdık sonuç alamadık

• ManicTime
    ücretsiz sürümü işe yarar mı bilmem. Profesyonel sürümünü denedim. Bence bakmanızda fayda var çoğu olayın ekran görüntülerini bile depoluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.