Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kolları en fazla resimdeki görseldeki kadar arka tarafa mı gidebiliyor gidiyor hocam kolçakları en arkaya gitmiş hali mi,yani kollar neredeyse sırt kısmına kadar veya yakın geri geriye çekilebiliyor mu?

Üründeki görseller kolçakların en arkaya gitmiş hali midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: arda505

Kolları en fazla resimdeki görseldeki kadar arka tarafa mı gidebiliyor gidiyor hocam kolçakları en arkaya gitmiş hali mi,yani kollar neredeyse sırt kısmına kadar veya yakın geri geriye çekilebiliyor mu?

Üründeki görseller kolçakların en arkaya gitmiş hali midir?

Toplam bu kadar gidiyor, resimdekilerle benzer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Deve Katili kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 29 Ekim 2020; 4:37:41 >
  • N11’den bu sabah 521 TL Decofis Star ofis koltuğunu kuponla 488 TL’ye aldım. Yaklaşık bir saat önce ürüne sepette %11 indirim geldi ve fiyatı 464’e düştü. Kullandığım kuponla 431 TL’ye alabilirdim sabah almamış olsam. İptal edip tekrar almayı düşünüyordum ki sandalyenin satış fiyatını 569 TL olarak güncellediler. Şu an %11 indirim ve kullandığım kuponla 473’e alınabiliyor. O yüzden iptal etmedim sağlık olsun artık ama 430’a alan olduysa güzel fiyat gerçekten. Merak eden olursa sandalye geldikten sonra sorularını cevaplayıp genel izlenimlerimi paylaşabilirim.

• captanico kullanıcısına yanıt

Bendeki koltukta da durum bu şekilde. Sünger üzerine sunni deri geçirilmiş tüm koltukların kaderi bu, oto döşemeci bakayım.

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt

şimdiden hayırlısı olsun

• Emresiss E kullanıcısına yanıt

yarım günde 100 lira arttı fiyatı

böyük türkiyeyi iliklerime kadar hissediyorum.

• Seduna Thunder Pro nasıl bir sandalyedir?
    JARVFJALLET fiyatını hak ediyor mu kıyaslarsak eğer? 2X Seduna = 1 JARVFJALLET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 27 Ekim 2020; 1:10:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ürünü bayağı öven gördüm. Alıp kullanan var mıdır? Mağazanın puanı da yüksek gg'de.

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/x-1049-oyuncu-koltugu-oyun-koltuk-gaming-yarisci-racing-koltuk-profesyonel-koltuk-yaris-koltugu_pdp_574389123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cei -- 27 Ekim 2020; 1:47:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cei

Şu ürünü bayağı öven gördüm. Alıp kullanan var mıdır? Mağazanın puanı da yüksek gg'de.

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/x-1049-oyuncu-koltugu-oyun-koltuk-gaming-yarisci-racing-koltuk-profesyonel-koltuk-yaris-koltugu_pdp_574389123

bende bunu gördümde yorumlara pek güvenemiyorum n11, gg, hepsiburada gibi siteler olumsuz yorumları siliyor.

• ben önermiyorum bunları merdiven altı kalitesi kötü ürünler,x-max rio diye bir koltuk almıştım 4 ay önce dirsek tarafı yamuldu fotoğraf attım 100 lira gönder göndereyim parçayı yazıyor eli yüzü dövmeli fatura-fiş bile kesmeyen bir yerdi uzak durun ve bilindik markalardan alın yada almayın.

• Valla almış bulundum artık, kargoya da çıkmış hatta. Gelince geniş bir yorum yaparım. Teşekkür ederim yorumlarınıza.

• Şu koltuğa gerçekten 999 tl verdin mi? Verdiysen Allah akıl fikir versin kardeşim.

@Mr.Cei

• n0fx kullanıcısına yanıt

Senin önerin ne hocam bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Seduna Thunder Pro nasıl bir sandalyedir?
    Seduna balon bence. sorulara doğru dürüst cevap bile vermiyorlar. Aynı ürünler diğer markalarda 200 300 daha ucuz. Bir oturma süngerini kalın tutarak satıyorlar, bu kadar fiyat farkı fazla. Güzel bi oturma minderi alınır, kullanılır. Diğer koltuk hakkında fikrim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n0fx kullanıcısına yanıt

Evet verdim, alıp bakacağım. Eski koltuğumda bu şekilde bilinmeyen bir markaydı, 2 sene kullanıp attım. Alternatif ürünler kötü olacak diye bir kaide yok, bu ürünü kullanıp yorum yapıyorsanız, eyvallah ama kullanmayıp bana böyle diyorsanız asıl Allah size akıl fikir versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Seduna Thunder Pro nasıl bir sandalyedir?

Aynısını merak ediyorum. Markus mu yoksa jarvfjallet mi onu da bilemedim henüz   Arada 300 tl fark mevcut.

• https://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/decofis-star-fileli-mudur-koltugu-P430097982?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sepette indirim ile 506 TL'ye geliyor. Son 3-4 sayfayı incelediğimde bunu önerenler olmuş. Alıp kullanma fırsatı olanlar var mı acaba memnun musunuz?

• https://www.hepsiburada.com/decofis-melodi-fileli-ofis-koltugu-p-HBV00000TW5OB?magaza=DECOF%C4%B0S

Sepete bir de led ampul ekledim 50 TL daha indirim oldu. 450 TL ye aldım melodiyi.

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.