Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
6.985
Cevap
361
Favori
607.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1858
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 361
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemalhsandogan (96 mesaj) Y. K. G. (75 mesaj) LynXMaSTeR (63 mesaj) Glorfindel1907 (63 mesaj) Wadjet (59 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3360 mesaj) Mobil (1012 mesaj) Tablet (83 mesaj) (1 mesaj) Mini (167 mesaj) Uygulama (480 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
Giriş
    1057 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mellebymelle

Bürotime’ın ürünleri hakkında bilgisi olan var mı?

Çok hoş koltuklar var ama fiyat bilgisi yok.

https://www.burotime.com/tr/calisma-koltuklari

Bürotime'dan çalışma koltuğu almıştım. Koltuğun modeli sanırım bold'du. Koltuk hiç rahat değildi, iade etmiştim. Bürotime marka koltukların fiyatları, kalitesine göre çok yüksek. Bold'un ederi 1.000 tl yi geçmez ama fiyatı 1.500 tl üzeridir.

|
    |

arkadaşlar ikeanın markus ve jarv ı 125 kg bir kişi için uygunmudur ? önerirmisiniz ?

veya farklı bir koltuk önerebilecek var mı ?

|
    |

Geri bildiriminiz için Teşekkürler;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Blood Seeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    648 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 27 Ekim 2020; 19:32:19 >
    |
    |

Kolları en fazla resimdeki görseldeki kadar arka tarafa mı gidebiliyor gidiyor hocam kolçakları en arkaya gitmiş hali mi,yani kollar neredeyse sırt kısmına kadar veya yakın geri geriye çekilebiliyor mu?

Üründeki görseller kolçakların en arkaya gitmiş hali midir?

|
    |
    Deve Katili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: arda505

Kolları en fazla resimdeki görseldeki kadar arka tarafa mı gidebiliyor gidiyor hocam kolçakları en arkaya gitmiş hali mi,yani kollar neredeyse sırt kısmına kadar veya yakın geri geriye çekilebiliyor mu?

Üründeki görseller kolçakların en arkaya gitmiş hali midir?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/49/01/7b/49017bc18771bbf67dc225f417d2f920.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/49/6e/b1/496eb1fd80469ad8a35785315195c136.jpeg&t=0&width=480&text=1

Toplam bu kadar gidiyor, resimdekilerle benzer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    648 Mesaj

Teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 29 Ekim 2020; 4:37:41 >
    |
    |
    Deve Katili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    N11’den bu sabah 521 TL Decofis Star ofis koltuğunu kuponla 488 TL’ye aldım. Yaklaşık bir saat önce ürüne sepette %11 indirim geldi ve fiyatı 464’e düştü. Kullandığım kuponla 431 TL’ye alabilirdim sabah almamış olsam. İptal edip tekrar almayı düşünüyordum ki sandalyenin satış fiyatını 569 TL olarak güncellediler. Şu an %11 indirim ve kullandığım kuponla 473’e alınabiliyor. O yüzden iptal etmedim sağlık olsun artık ama 430’a alan olduysa güzel fiyat gerçekten. Merak eden olursa sandalye geldikten sonra sorularını cevaplayıp genel izlenimlerimi paylaşabilirim.

Bendeki koltukta da durum bu şekilde. Sünger üzerine sunni deri geçirilmiş tüm koltukların kaderi bu, oto döşemeci bakayım.

|
    |
    captanico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    R5 3600~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~GeForce RTX™ 2080 GAMING OC 8G~~Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600MHZ~~Samsung 250GB 970 EVO Plus~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB/SkyHawk 4TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
  • Yüzbaşı
    825 Mesaj
    |
    |

battletag: fahrettin75#2554

• Binbaşı
    1856 Mesaj

şimdiden hayırlısı olsun

|
    |
    Kurt Knispel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CPU:Amd Ryzen 3900x | GPU:Evga Gtx 1070 ti | RAM:G.Skill F4 C16-8GTZNC 2x8gb 3600mhz | Anakart:MSİ MPG x570 Gaming Edge wi-fi | SSD:OCZ vertex 480GB | SSD2:Sandisk 480 GB|SSD3:Vaseky 500 GB | Kasa:Corsair 400 R | Monitör:Viewsonic 32'' 144 Hz 2K Monitör:Acergd245hq 120Hz 3d ready|Klavye:Corsair K55 | Mouse:Logitech G502| Kulaklık:Logitech g930 wireless ,Sennheiser PC 350| Mousepad:Logitech | Gameped:Microsoft xbox 360 gamepad |Ses kartı:Creative sound blaster z | Philips Hue play |
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 21 saat 6 dakika kadarı kaldı.

yarım günde 100 lira arttı fiyatı

böyük türkiyeyi iliklerime kadar hissediyorum.

|
    |
    Emresiss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

• Binbaşı
    1795 Mesaj
    Seduna Thunder Pro nasıl bir sandalyedir?

JARVFJALLET fiyatını hak ediyor mu kıyaslarsak eğer? 2X Seduna = 1 JARVFJALLET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt Knispel -- 27 Ekim 2020; 1:10:5 >
  • Yüzbaşı
    544 Mesaj
    Şu ürünü bayağı öven gördüm. Alıp kullanan var mıdır? Mağazanın puanı da yüksek gg'de.

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/x-1049-oyuncu-koltugu-oyun-koltuk-gaming-yarisci-racing-koltuk-profesyonel-koltuk-yaris-koltugu_pdp_574389123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Cei -- 27 Ekim 2020; 1:47:3 >

Orijinalden alıntı: Mr.Cei

Şu ürünü bayağı öven gördüm. Alıp kullanan var mıdır? Mağazanın puanı da yüksek gg'de.

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/x-1049-oyuncu-koltugu-oyun-koltuk-gaming-yarisci-racing-koltuk-profesyonel-koltuk-yaris-koltugu_pdp_574389123

bende bunu gördümde yorumlara pek güvenemiyorum n11, gg, hepsiburada gibi siteler olumsuz yorumları siliyor.

• Binbaşı
    1884 Mesaj

ben önermiyorum bunları merdiven altı kalitesi kötü ürünler,x-max rio diye bir koltuk almıştım 4 ay önce dirsek tarafı yamuldu fotoğraf attım 100 lira gönder göndereyim parçayı yazıyor eli yüzü dövmeli fatura-fiş bile kesmeyen bir yerdi uzak durun ve bilindik markalardan alın yada almayın.

|
    |
    Mr.Cei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla almış bulundum artık, kargoya da çıkmış hatta. Gelince geniş bir yorum yaparım. Teşekkür ederim yorumlarınıza.

|
    |
    Dextır. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu koltuğa gerçekten 999 tl verdin mi? Verdiysen Allah akıl fikir versin kardeşim.

@Mr.Cei

Senin önerin ne hocam bu fiyata

|
    |
    n0fx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "

• Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Seduna Thunder Pro nasıl bir sandalyedir?

JARVFJALLET fiyatını hak ediyor mu kıyaslarsak eğer? 2X Seduna = 1 JARVFJALLET
    Seduna balon bence. sorulara doğru dürüst cevap bile vermiyorlar. Aynı ürünler diğer markalarda 200 300 daha ucuz. Bir oturma süngerini kalın tutarak satıyorlar, bu kadar fiyat farkı fazla. Güzel bi oturma minderi alınır, kullanılır. Diğer koltuk hakkında fikrim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Web Tasarım
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.