Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.771
Cevap
356
Favori
571.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1811
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 356
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemalhsandogan (96 mesaj) Y. K. G. (75 mesaj) LynXMaSTeR (63 mesaj) Glorfindel1907 (63 mesaj) Wadjet (58 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3188 mesaj) Mobil (985 mesaj) Tablet (83 mesaj) (1 mesaj) Mini (157 mesaj) Uygulama (462 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
Giriş
    138 Mesaj

Sağolun, ikinci güzel gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    moneygunloven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu nasıl sizce. Bürosit başka yerde yok heralde
    Türkiye ile alâkası olmayan John Perkins kitabındaanlatıyor;Kendi otomobilini üretemeyen ülkeye borç verip otobanlaryaptırırız.onlara arabalarımızı satarbankaları satınalırız.O bankalar halkakredi verip araba almalarınısağlarız.Böylece verdiğimizkrediyi arabamızı satarak gerialırız faiziyle.O ülkeye dünyabankası yada kardeşkurumdan kredi verir.krediASLA ülkenin hazinesine gitmz,projeyapan bizimşirketlerin kasasınagirer.Enerjisantrali,sanayi,liman,havayolları yapılır. insanların işeyaramayan betonyığını ülkedekibirileri nemalandırılır.Ülke borcun altına sokulur. Planböyle işler.Sonunda tetikçiler olarakgiderderiz;"Bizeborcunuzvar ödeyemiyorsunuz,petrolünüzü satın,doğalgazınızı bize verin,askeri üslerimize yergösterin,askerlerinizi savaştığımızbölgelere gönderin,BirleşmişMillletler de bize oyverin!Elektriksukanalizasyon sistemlerinizi özelleştirin!Amerikanşirketlerine yada çokuluslu şirketlere satın"Sosyal hizmetleri,teknik sistemleri,eğitim kurumlarını,sağlık kurumlarını,adli sistemleri ele geçiririzBudarbelerserisidir.
  • Teğmen
    141 Mesaj

Koltuğu ne yazık ki bilmiyorum hocam ama DMO sitesinden perakande satış var mı? İlk defa görüyorum şaşırdım, öğrenmek istedim.
    |
    |
    High_ToweR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben kilodan dolayı sağlam bir koltuk arıyordum bürosit demişler onuda dmoda bulabildim.
    |
    |
    Bacala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkiye ile alâkası olmayan John Perkins kitabındaanlatıyor;Kendi otomobilini üretemeyen ülkeye borç verip otobanlaryaptırırız.onlara arabalarımızı satarbankaları satınalırız.O bankalar halkakredi verip araba almalarınısağlarız.Böylece verdiğimizkrediyi arabamızı satarak gerialırız faiziyle.O ülkeye dünyabankası yada kardeşkurumdan kredi verir.krediASLA ülkenin hazinesine gitmz,projeyapan bizimşirketlerin kasasınagirer.Enerjisantrali,sanayi,liman,havayolları yapılır. insanların işeyaramayan betonyığını ülkedekibirileri nemalandırılır.Ülke borcun altına sokulur. Planböyle işler.Sonunda tetikçiler olarakgiderderiz;"Bizeborcunuzvar ödeyemiyorsunuz,petrolünüzü satın,doğalgazınızı bize verin,askeri üslerimize yergösterin,askerlerinizi savaştığımızbölgelere gönderin,BirleşmişMillletler de bize oyverin!Elektriksukanalizasyon sistemlerinizi özelleştirin!Amerikanşirketlerine yada çokuluslu şirketlere satın"Sosyal hizmetleri,teknik sistemleri,eğitim kurumlarını,sağlık kurumlarını,adli sistemleri ele geçiririzBudarbelerserisidir.
  • Binbaşı
    1267 Mesaj

Merhaba hocam , Seduna thunder pro modelini düşünüyordum ama bütçeyi düşürme durumunda kaldım malesef ki ve şu an decofisin paylaştığınız modelini ben de almayı düşünüyorum şu an ki fiyatı 550 civarı. Memnun kaldınız mı kullandığınız süre boyunca ? Herhangi bir sıkıntı oluşturdu mu ? Deneyimlerinizi aktarırsanız çok sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottway -- 19 Eylül 2020; 17:36:56 >

Ben verdiğim paranın karşılığını aldığımı düşünüyorum. Seduna ile aynı görünüyor zaten. Seduna'yı beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ottway kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bülent ORTAÇGİL
  • Binbaşı
    1267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Ben verdiğim paranın karşılığını aldığımı düşünüyorum. Seduna ile aynı görünüyor zaten. Seduna'yı beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz bence.
    Gönül isterdi ki adore manager techno alalım ama şartlar :) Ben de zaten hemen hemen seduna modeli aynı olduklarını düşünüyordum ama yine de son kullanıcı olarak deneyimlerinizi öğrenmek istedim . Zaten 400 liradan aşağı alınacak pek koltuk kalmamış malesef ki , paranızın hakkını aldığınızı düşünüyorsanız benim için yeterli . Teşekkür ediyorum yanıtınız için .

|
    |
    https://www.hepsiburada.com/herkese-mobilya-fileli-makam-koltugu-p-HBV00000X22GB
    |
    |
    Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Hepsiburada, Decofis satıcısından aldığım koltuk:

Yatar mekanizmalı, yatırdıktan sonra istediğiniz yerde kilitleyebiliyorsunuz. Ayakları metal, kolçakların üst kısmı yumuşak sayılabilecek plastikten imal edilmiş, kolçakları ileri geri, yukarı aşağı hareket edebiliyor, genel olarak plastik kalitesini başarılı buldum. Oturma kısmında döküm sünger kullanıldığı için biraz sert ama dayanıklılık açısından daha iyi olsa gerek, kullanılan kumaş kalitesini de beğendim.

Satıcının paketlemesini de başarılı buldum genişçe bir kutuya içinde baloncuklu poşete sarılı bir şekilde geldi. 50 lira Visa kart kampanyası + bana özel 25 lira indirim ile birlikte 454 liraya geldi, normal fiyatı 529 lira. İndirimsiz de alsaydım şikayet etmezdim açıkçası.
    https://www.hepsiburada.com/decofis-fileli-ofis-koltugu-p-HBV00000TW5OB?magaza=DECOF%c4%b0S
    Hocam sandalye en alçaktayken oturak ile yer mesafesi arası kaç cm yani amortisör en düşük en alt konumda iken oturma yerinin yerden yüksekliği nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 20 Eylül 2020; 9:9:25 >

• Yarbay
    5849 Mesaj

https://mini.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145461870

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arda505 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bülent ORTAÇGİL
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj

O mesajınızı gördüm orda belirtmemişsiniz
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elinize ulastimi hocam urun, memnunmusunuz

|
    |
    AndOne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mng saolsun çok yavaş hocam, yarın veya salı günü gelir gibi görünüyor. İnceledikten sonra buraya işe yarar bir değerlendirme yazacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    arslan0058 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

Merhaba ürün geldi mi ? sizin de yorumunuzu merak ediyorum ona göre ben de alacağım.
    ürün geldi açıkçası ürünü fiyatına göre değerlendirdiğim zaman rahatlıkla tavsiye ederim. satıcı da gayet ilgili
    |
    |

Hocam yeni geldi, babamla kurduk çok zor değil 10-15 dk sürdü. Ürün gayet büyük ve hoş görünümlü, oturumu rahat ve oturma yeri geniş. Benim boy 2 metre olduğu için yastık sırtıma geliyor, nırmal boyutlarda birisi için gayet rahat olacaktır😁 kilo 106 ve rahatlıkta hiç sorun yok. Yükseklik ve sırt ayarı sıkıntısız yapılıyor. Terletme durumu ve uzun kullanım sonrası konforuna şu an yorum yapamıyorum ancak genel olarak benim boyutumdaki birisi için yeterli ve 566 liraya daha iyisini bulma ihtimalim çok düşüktü. Kısacası ilk izlenimim fiyat performans anlamında gayet olumlu diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 21 Eylül 2020; 15:14:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Blood Seeker, arslan0058 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1236 Mesaj

hayırlı olsun. aynen fp ürünü. sırt kısmınıda bir yastık buldun mu daha iyi olur. arkaya esneme yada 180 yatma gibi özelliği var mı. 2 fonksiyonu var altta sandalyenin. biri aşağı indirme diğeri ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood Seeker -- 22 Eylül 2020; 15:32:20 >
    |
    |
    AndOne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim. Diğeri arka yaslanma ayarı hocam, 180 yatıyo mu denemedim ama yeteri kadar yaslanılıyor o kesin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Blood Seeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj
    Merhabalar. Corona nedeniyle evden çalışıyorum, bu ay başlayacaktık ama yine uzattılar ve en az yılbaşına kadar da bu böyle devam edecek. Yazlıkta olduğum için şuana kadar yeni koltuk almayı çok düşünmemiştim ama havaların da soğumasıyla önümüzdeki hafta evime dönüyorum ve düzgün bir koltuğa ihtiyacım olacak. 1500TL'ye kadar bütçe ayırabilirim.

Şuan kadar deneyebildiğim koltuk ikea'nın markus vs järvfjället modelleri oldu. Malzeme kalitesi ve rahatlık olarak bana çok uygun gelmedi.

İnternetten marka ve modellere baktığımda sadece xDrive'da boy/kilo rehberi gördüm. Sanırım 1.80 boy ve 110kg civarı kiloya sanırım Atak-Akdeniz-Kasırga modelleri uyar. Bunları kullanan varsa malzeme kalitesi ve kullanılan kumaşın terletip terletmediği konusunda bilgi verebilir mi?

Bir de bu bütçeye kadar önerebileceğiniz başka bir marka model var mı? Oyuncu koltuğu olması gerekmiyor.

• Yarbay
    4589 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Merhabalar. Corona nedeniyle evden çalışıyorum, bu ay başlayacaktık ama yine uzattılar ve en az yılbaşına kadar da bu böyle devam edecek. Yazlıkta olduğum için şuana kadar yeni koltuk almayı çok düşünmemiştim ama havaların da soğumasıyla önümüzdeki hafta evime dönüyorum ve düzgün bir koltuğa ihtiyacım olacak. 1500TL'ye kadar bütçe ayırabilirim.

Şuan kadar deneyebildiğim koltuk ikea'nın markus vs järvfjället modelleri oldu. Malzeme kalitesi ve rahatlık olarak bana çok uygun gelmedi.

İnternetten marka ve modellere baktığımda sadece xDrive'da boy/kilo rehberi gördüm. Sanırım 1.80 boy ve 110kg civarı kiloya sanırım Atak-Akdeniz-Kasırga modelleri uyar. Bunları kullanan varsa malzeme kalitesi ve kullanılan kumaşın terletip terletmediği konusunda bilgi verebilir mi?

Bir de bu bütçeye kadar önerebileceğiniz başka bir marka model var mı? Oyuncu koltuğu olması gerekmiyor.
    Adore vlt 380
    |
    |

(Rocky Balboa - 2006)

• Çavuş
    46 Mesaj
    Merhaba, öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum . Max 350 Tl bütçem var bu bütçeye tercihen fileli yüksek sırtlı koltuk öneriniz varsa sevinirim.
    Bu sitede bir kaç tane buldum fakat sizin de naçizane fikirleriniz almadan tercih yapmak istemedim.

1-https://www.sandalyedeposu.com/snake-fonksiyonel-calisma-koltugu.html#3
    2-https://www.sandalyedeposu.com/zeyna-baslikli-calisma-koltugu-krom-siyah.html
    3-https://www.sandalyedeposu.com/white-baslikli-yildiz-ayak-calisma-koltugu-siyah.html

Boy: 1.70cm
    Kilo:65

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.