Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Enjektör Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.253
Cevap
527
Favori
1.127.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ofisel

Merhabalar;

Xprime King Modelini kesinlikle öneririm. 65 Dansite dökme sünger olmasından dolayı kesinlikle çökme yapmaz. İstanbul Pendik mağazamızı ziyaret edebilirsiniz efendim.

Alıntıları Göster
    oyuncu koltugu bakmıyorum
    normail ofis/yonetici koltuklarında onerebileceginiz model var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

oyuncu koltugu bakmıyorum
    normail ofis/yonetici koltuklarında onerebileceginiz model var mıdır

Alıntıları Göster
    Merhabalar;

Porsche Başlıklı Modelimizi öneririm.
    https://ofisel.com/913-porsche-yonetici-koltugu

Purha Modelini Önerebilirim.
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28771-yonetici-koltuklar-ofisel-purha-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-prh336.html

Kasko Modelimizi önerebiliriz.
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/28679-yonetici-koltuklar-ofisel-kasko-yonetici-koltugu-12-renk-secenegi-kso149.html
  • Arkadaşlar başlıktan bir arkadaşın tavsiyesi ile aşağıdaki koltuğu aldım :
    https://www.hepsiburada.com/decofis-melodi-fileli-ofis-koltugu-pm-HB00000TW5OA?wt_gl=cpc.6825.dsa.nelk.mobilya-ofis-mobilyalari&gclid=Cj0KCQjwtsv7BRCmARIsANu-CQdccTHMrL-PZJOB6jGiNDbq5D0pfs2Z1rL3DdBfq4NkAzPXoYz3CkcaAsrVEALw_wcB

Öncelikle koltuktan çok memnunum, fiyatına göre çok kaliteli, geniş ve rahat bir koltuk. Mekanizması da gayet sağlam hissettiriyor.

Fakat esas bahsetmek istediğim, firmanın mükemmel müşteri hizmetleri anlayışı. Dün adamlara mesaj attım; "koltuk çok hafif sola eğiliyor (0.5 cm'den az), bunun bir ayarı var mıdır" dedim; "ayarı yok ama isterseniz yenisini gönderelim" dediler. "Gerek yok, keyfe keder bir durum" dediğimde ise "istediğiniz zaman söyleyin yenisini gönderelim" diye tekrarladılar. Özellikle IKEA ile yaşadıklarımdan sonra (2 aydır hala teslim edilmeyen ürünlerim var) bu tavır gerçekten beni çok memnun etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Arkadaşlar başlıktan bir arkadaşın tavsiyesi ile aşağıdaki koltuğu aldım :
    https://www.hepsiburada.com/decofis-melodi-fileli-ofis-koltugu-pm-HB00000TW5OA?wt_gl=cpc.6825.dsa.nelk.mobilya-ofis-mobilyalari&gclid=Cj0KCQjwtsv7BRCmARIsANu-CQdccTHMrL-PZJOB6jGiNDbq5D0pfs2Z1rL3DdBfq4NkAzPXoYz3CkcaAsrVEALw_wcB

Öncelikle koltuktan çok memnunum, fiyatına göre çok kaliteli, geniş ve rahat bir koltuk. Mekanizması da gayet sağlam hissettiriyor.

Fakat esas bahsetmek istediğim, firmanın mükemmel müşteri hizmetleri anlayışı. Dün adamlara mesaj attım; "koltuk çok hafif sola eğiliyor (0.5 cm'den az), bunun bir ayarı var mıdır" dedim; "ayarı yok ama isterseniz yenisini gönderelim" dediler. "Gerek yok, keyfe keder bir durum" dediğimde ise "istediğiniz zaman söyleyin yenisini gönderelim" diye tekrarladılar. Özellikle IKEA ile yaşadıklarımdan sonra (2 aydır hala teslim edilmeyen ürünlerim var) bu tavır gerçekten beni çok memnun etti.
    Trendyolda 100tl indirim ile 500 tl denk geliyor . Trendyol yeni kupon yuklemıs bir kontrol edin.
  • wolfien W kullanıcısına yanıt
    Sırt kısmındaki plastik nasıl hepsiburada yorumlarında kalitesiz malzeme kullanıldığı falan yazılmıs plastiklerinde. Sağlam olmadığından bahsedilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasibystp

Trendyolda 100tl indirim ile 500 tl denk geliyor . Trendyol yeni kupon yuklemıs bir kontrol edin.

Alıntıları Göster
    Ben alalı 35-40 gün kadar oldu.
  • quote:

Sırt kısmındaki plastik nasıl hepsiburada yorumlarında kalitesiz malzeme kullanıldığı falan yazılmıs plastiklerinde. Sağlam olmadığından bahsedilmiş.
    Ben genel olarak memnunum ama hepsiburada'da ben de olumsuz yorumlar gördüm. 82 kg'ım ve bütün gün çalışıyorum, tabii 1 ay sağlamlığını yorumlamak için çok erken ama genel olarak güven veriyor. İstanbul'da olanlar ofislerine gidip bakarak alsın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Ben genel olarak memnunum ama hepsiburada'da ben de olumsuz yorumlar gördüm. 82 kg'ım ve bütün gün çalışıyorum, tabii 1 ay sağlamlığını yorumlamak için çok erken ama genel olarak güven veriyor. İstanbul'da olanlar ofislerine gidip bakarak alsın derim.

Alıntıları Göster
    65-70 arası bir kilodayım sıkıntı olacağını ben de sanmıyorum. Ama kalitesiz malzeme yorumları insanı korkutuyor. İstanbul'da olsam kesinlikle gidip bakardım.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam malzeme güven veriyor mu ? Uzun omurluluk acısından soruyorum . Kırılma, süngerde ezilme gibi problemler yaşadınız mı ? Uzun kullanımda bel ağrısı yapıyor mu ?
  • hasibystp kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Ürünün malzeme kalitesini fiyatına göre başarılı bulduğumu ilk mesajımda belirtmiştim. Ancak geçen gün sırtımı yasladığımda bir "tık" sesi duydum. Filenin arkasındaki bel boşluğu desteğinin bacaklarından biri kırılmıştı. Firmaya fotoğrafla birlikte kırıldığını belirttim, hiç ikiletmeden yenisini yollayacaklarını söylediler. Ben sadece arkadaki plastik parçanın yollanacağını düşünmüştüm ama komple sırt bölümünü yollamışlar.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

O kısım bir daha kırılır mı bilmiyorum ama firmanın yaklaşımını çok beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Merhaba,
    Ürünün malzeme kalitesini fiyatına göre başarılı bulduğumu ilk mesajımda belirtmiştim. Ancak geçen gün sırtımı yasladığımda bir "tık" sesi duydum. Filenin arkasındaki bel boşluğu desteğinin bacaklarından biri kırılmıştı. Firmaya fotoğrafla birlikte kırıldığını belirttim, hiç ikiletmeden yenisini yollayacaklarını söylediler. Ben sadece arkadaki plastik parçanın yollanacağını düşünmüştüm ama komple sırt bölümünü yollamışlar.

komple sırt göndermeleri güzel olmuş ben de konuştum bugün ilgileri iyiydi, sizin mesajları okuduktan sonra çok fazla da para vermek istemediğimden ben de bugün sipariş verdim bu koltuğu umarım memnun kalırım 1-2 ay kullanım sonrası buraya tecrübemi yazarım.
  • 200-300 arasında bilgisayar başında sırtı ve neticeyi ağrıtmayacak bir koltuk önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Merhaba,

Evet bu nokta bana da çok zayıf geliyor ama koltuğun derinliği fazla olduğu için, ben 1.80 boyunda biri olarak o bölgeye otururken direk olarak yüklenemiyorum, oturup hafif geriye "kaykıldıktan" sonra sırtımı yaslıyorum. O yüzden de ciddi bir yük binmiyor.
  • quote:

merhaba max350 tl file yuksek sırtlı kafa dayamalı koltuğunuz var mıdır öneriniz
    ?_
    Merhabalar;

Fileli Başlıklı Model için önerdiğimiz ve kesinlikle pişman olmayacağınız bir ürünü öneriyorum. Linki aşağıda bırakıyoruz. 12 Renk seçimi yer alıyor bilginiz olsun. Renk seçimini yapabiliyorsunuz.
    https://ofisel.com/yonetici-koltuklari/14078-yonetici-koltuklar-ofisel-pukka-baslikli-yonetici-koltugu-fileli-mor-beyaz.html

Teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

1. 82 ve 105 kg ağırlığındayim.cokme yapmayacak koltuk arıyorum. Bütçe max 500.lnd502 uygun mudur? Başka model öneriniz olur mu? Ist Kozyatağıdanyim.
    Merhabalar;

Pendik Mağazamıza Uğramanızı rica ederiz. Dökme süngerli modellerden satın alırsanız çökme gibi sıkıntılar ile karşılaşmazsınız efendim.

Teşekkür ederiz.
  • İkea markus kumaş sandalye aldım.
    Sandalye ile arkaya yaslanıp bıraktığımda metalin sürtme sesi geliyor.
    Ayrıca uzun süre oturmada kalça kısmında ağrı oluştu.

Kullanan arkadaşlar sizin de böyle deneyimleriniz oldu mu?
  • willerdem W kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede vardi iade ettim hediye çeki verceklerdi kabul etmedim ücreti iade ettiler :)
  • XMAX-3 PRO TERLETMEZ
    Bu ürünü deneyen oldumu acaba? Almayı düşünüyorum.
    Çift Mekanizma + Deri Olmayan Kumaş Kaplama Özellikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8506furkan -- 2 Ekim 2020; 12:1:33 >
  • Bu modeli kullanan deneyen oldu mu ürünün malzeme kalitesi iyi gibi

https://urun.n11.com/ofis-sandalyesi/decofis-arvo-t-yonetici-koltugu-P449772569

https://www.trendyol.com/decofis/arvo-t-yonetici-koltugu-p-49295473

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 2 Ekim 2020; 16:54:37 >
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.