Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 750 lira civarına koltuk arayan arkadaşlar direk IKEA MILLBERGET modeline baksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

750 lira civarına koltuk arayan arkadaşlar direk IKEA MILLBERGET modeline baksın.
    tek mi geçelim hocam hiç bakmayalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

750 lira civarına koltuk arayan arkadaşlar direk IKEA MILLBERGET modeline baksın.
    şahsen deri koltuğa para vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Merhaba arkadaşlar üniversite 3. sınıf öğrencisiyim bu dönemin uzaktan olma ihtimali yüksek görünüyor ben de yıllardır evde olmadığımdan bir sandalyem yok. Plastik balkon sandalyem var şu an

Şimdi ben gündüz online derslere katılma ve akşamları da bazen laptop ile bazen de kitap ile ders çalışma amaçlı kullanacağım. Elektrik Elektronik Müh. okuduğum için masamda sürekli laptop açık duracak diyebilirim. Nasıl bir sandalye önerirsiniz bir de laptop aşağıda kaldığı için laptop yükseltici bir raf yaptırmalı mıyım?

Ikea Renberget modeli hoşuma gitti. Boyum 1.80, kilom 85, ancak bacak boyum daha uzun yani Markus modeli bana uymaz diye düşünüyorum.

Bütçe max 1500 ama 1000 lirayı geçmese daha iyi olur.
    hocam deri koltuk terletir, devamlı kullanacaksan kaliteli birşey ve sırt kısmı oturma yerinden bağımsız arkaya yatan bişey olmalı.
    sadece okul içinse attığın linktekini kumaş olanı varsa fazlasıyla iş görür.
    stand olarak da şu yeterlihttps://urun.n11.com/laptop-sogutucu/standli-yukseklik-ayarli-notebook-laptop-sogutucu-ergostand-P135726373

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krampon kelebeği -- 13 Eylül 2020; 2:28:22 >
  • https://www.hepsiburada.com/adore-manager-techno-file-sirtli-yonetici-koltugu-vlt-380-fs-1-p-OFISADVLT380-S

bu koltuk hoşuma gidiyor ama pahalı. buna alternatif uygun fiyatlısı var mı tavsiye edeceğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Hepsiburada, Decofis satıcısından aldığım koltuk:

Yatar mekanizmalı, yatırdıktan sonra istediğiniz yerde kilitleyebiliyorsunuz. Ayakları metal, kolçakların üst kısmı yumuşak sayılabilecek plastikten imal edilmiş, kolçakları ileri geri, yukarı aşağı hareket edebiliyor, genel olarak plastik kalitesini başarılı buldum. Oturma kısmında döküm sünger kullanıldığı için biraz sert ama dayanıklılık açısından daha iyi olsa gerek, kullanılan kumaş kalitesini de beğendim.
    Satıcının paketlemesini de başarılı buldum genişçe bir kutuya içinde baloncuklu poşete sarılı bir şekilde geldi. 50 lira Visa kart kampanyası + bana özel 25 lira indirim ile birlikte 454 liraya geldi, normal fiyatı 529 lira. İndirimsiz de alsaydım şikayet etmezdim açıkçası.
    https://www.hepsiburada.com/decofis-fileli-ofis-koltugu-p-HBV00000TW5OB?magaza=DECOF%c4%b0S
    Hocam yerden kol koyduğunuz yere kadar en çok kaç cm yüksekliği ne kadar, ben de almayı düşünüyorum masam yüksek olduğundan kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz?

• badsiders B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Koltuk en alt pozisyondayken, kolçakların yerden yüksekliği 64 cm. En fazla ne kadar ölçmedim ama gerek koltuğun yüksekliğinin artması gerekse kolçakların yukarı kaldırılması ile 1 metreyi geçebilir. Şu an evde değilim, gidince ölçebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba,
    Koltuk en alt pozisyondayken, kolçakların yerden yüksekliği 64 cm. En fazla ne kadar ölçmedim ama gerek koltuğun yüksekliğinin artması gerekse kolçakların yukarı kaldırılması ile 1 metreyi geçebilir. Şu an evde değilim, gidince ölçebilirim.
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim, satıcıya sorduğumda 66cm en yüksek hali dedi kafam karıştı bir de size sorayım dedim en yüksek halini de ölçünüzde yazarsanız sevinirim.
  • badsiders B kullanıcısına yanıt
    Amortisör en düşükte, kolçak en düşükte kolçağın yerden yüksekliği 64 cm
    Amortisör en yüksekte, kolçak en düşükte kolçağın yerden yüksekliği 72 cm
    Amortisör en yüksekte, kolçak en yüksekte kolçağın yerden yüksekliği 80 cm
    Bel desteğinin süngerden itibaren yüksekliği 60 cm
    Başlık en düşükte + bel desteğinin süngerden itibaren yüksekliği 74 cm
    Başlık en yüksekte + bel desteğinin süngerden itibaren yüksekliği 83 cm
    Sünger ölçüleri; derinlik 49 cm, genişlik 50 cm
    İki kolçak arası mesafe 48 cm
  • quote:

Amortisör en düşükte, kolçak en düşükte kolçağın yerden yüksekliği 64 cm
    Amortisör en yüksekte, kolçak en düşükte kolçağın yerden yüksekliği 72 cm
    Amortisör en yüksekte, kolçak en yüksekte kolçağın yerden yüksekliği 80 cm
    Bel desteğinin süngerden itibaren yüksekliği 60 cm
    Başlık en düşükte + bel desteğinin süngerden itibaren yüksekliği 74 cm
    Başlık en yüksekte + bel desteğinin süngerden itibaren yüksekliği 83 cm
    Sünger ölçüleri; derinlik 49 cm, genişlik 50 cm
    İki kolçak arası mesafe 48 cm
    Çok teşekkür ederim hocam, ürünü almaktan vazgeçmiştim iyi ki sormuşum

• quote:

Hepsiburada, Decofis satıcısından aldığım koltuk:

Yatar mekanizmalı, yatırdıktan sonra istediğiniz yerde kilitleyebiliyorsunuz. Ayakları metal, kolçakların üst kısmı yumuşak sayılabilecek plastikten imal edilmiş, kolçakları ileri geri, yukarı aşağı hareket edebiliyor, genel olarak plastik kalitesini başarılı buldum. Oturma kısmında döküm sünger kullanıldığı için biraz sert ama dayanıklılık açısından daha iyi olsa gerek, kullanılan kumaş kalitesini de beğendim.
    Satıcının paketlemesini de başarılı buldum genişçe bir kutuya içinde baloncuklu poşete sarılı bir şekilde geldi. 50 lira Visa kart kampanyası + bana özel 25 lira indirim ile birlikte 454 liraya geldi, normal fiyatı 529 lira. İndirimsiz de alsaydım şikayet etmezdim açıkçası.
    https://www.hepsiburada.com/decofis-fileli-ofis-koltugu-p-HBV00000TW5OB?magaza=DECOF%c4%b0S
    Bende bunu almaya karar verdim n11 den bakalım gelince göreceğiz

• Şu ürün 566 liraya düşmüş trendyolda, satıcıyla da konuştum yorumlara da baktım genelde olumlu gibi, dayanamadım aldım bakalım nasıl çıkacak😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar, konunun yaklaşık son 8-9 ayını Seduna odaklı olarak okudum. Thunder Pro modeline karar vermişken konuyu okuyup vazgeçtim. Öncelikle firma parçaları Verdoro isimli firmadan tedarik edip kendisi döşemesini tamamlayıp satıyor. Sanırım bu yüzden o gıcırdama problemini hiç çözemiyor.

Mesela bir üst mesajda Decofis marka ürün de Seduna Thunder Pro ile muhtemelen birebir aynı mekanizmayı kullanıyor. Sadece döşemesi farklı ve 230TL daha ucuz. Seduna'ya talep oldukça fiyat artmış da artmış. Sağolsun firmalarımız böyle şeyleri affetmiyor. Tanınmaya başlayınca müşteriye geçir gitsin.

Şu anda kullandığım Adore VLT 270 modelini 10 yıldır kullanan birisiyim ancak deri döşeme değişikliği dışında hiç problem yaşamadım.

Konuyu okuyunca tekrar kararsız kaldım ve gerekirse bütçeyi arttırayım ama en azından 7-8 sene kullanayım düşüncesindeyim. Şu anda aklımda 2 model var.

IKEA Markus:https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/70261150/markus-kolcakli-donen-sandalye.aspx

Adore Techno:https://www.adoremobilya.com/adore-manager-techno-file-sirtli-yonetici-koltugu-vlt-380-fs-1-siyah

Bu fiyat aralığında sizin başka önerileriniz olur mu? Ya da uzun süredir (en azından 1.5-2 yıl) Markus kullanan arkadaşımız var mıdır?

• Arkadaşlar içinizde şu koltuğu kullanan ya da deneyimleyen var mı?
    https://www.adoremobilya.com/adore-handy-mate-retro-calisma-sandalyesi-chr-036-fs-1-sari
  • merhaba

Avansas Comfort Voyager yonetıcı koltugunu kullanan varmı tecrubelerınızı paylasabılırmısınız.

250 TL değerinde hedıye çekine sahibim avansasta kullanabileceğim. Koltuk ihtiyacımda vardı tavsiye ederseniz satın almayı düşünüyorum.
  • ikea nın sandalyelerine zam mı gelmiş?
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krampon kelebeği -- 19 Eylül 2020; 23:1:49 >
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Evet 100 lira zam gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Selamlar arkadaşlar, konunun yaklaşık son 8-9 ayını Seduna odaklı olarak okudum. Thunder Pro modeline karar vermişken konuyu okuyup vazgeçtim. Öncelikle firma parçaları Verdoro isimli firmadan tedarik edip kendisi döşemesini tamamlayıp satıyor. Sanırım bu yüzden o gıcırdama problemini hiç çözemiyor.

Mesela bir üst mesajda Decofis marka ürün de Seduna Thunder Pro ile muhtemelen birebir aynı mekanizmayı kullanıyor. Sadece döşemesi farklı ve 230TL daha ucuz. Seduna'ya talep oldukça fiyat artmış da artmış. Sağolsun firmalarımız böyle şeyleri affetmiyor. Tanınmaya başlayınca müşteriye geçir gitsin.

Şu anda kullandığım Adore VLT 270 modelini 10 yıldır kullanan birisiyim ancak deri döşeme değişikliği dışında hiç problem yaşamadım.

Konuyu okuyunca tekrar kararsız kaldım ve gerekirse bütçeyi arttırayım ama en azından 7-8 sene kullanayım düşüncesindeyim. Şu anda aklımda 2 model var.

IKEA Markus:https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/70261150/markus-kolcakli-donen-sandalye.aspx

Adore Techno:https://www.adoremobilya.com/adore-manager-techno-file-sirtli-yonetici-koltugu-vlt-380-fs-1-siyah

Bu fiyat aralığında sizin başka önerileriniz olur mu? Ya da uzun süredir (en azından 1.5-2 yıl) Markus kullanan arkadaşımız var mıdır?
    Vlt 380 al bence cok iyi bir koltuk, ikea ya hic bulasma derim rahat degiller benim tecrubelerime gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 13 Eylül 2020; 14:47:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.