Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.266
Cevap
527
Favori
1.130.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim boy 1.73 kilo ise 68 koltoğa çok rahat sığdım bana ufak gelmedi fakat bel ve boğun desteği hiç rahat değil bir de sıcakta boyun desteği dahil dokunduğum her nokta ateş gibi oluyor resmen.
  • Bizim ofiste çoğunluk bu koltuklardan var gayet rahat bakıldığı zaman. Bu piyasada ki gaming Ultra özellikli vs vs diye satılan koltuklara baktığın zaman bunlar bile daha mantıklı geliyor bana almadığım için pişmanım açıkcası

http://www.burosit.com.tr/tr/content/ori-koltuk

Sitede farklı modellerde var nerde basıl satılır bilmiyorum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XDrive 15'Li model koltuğum geldi.

Dikişler ve yapışkan izleri bariz belli ve kalitesiz, özensiz.
    Koltuk dar ama fazla rahatsız etmiyor. 1.83 boy, 85 kilo civarı rahatça sığdım içine. Yanlardan baskı var ama ben rahatsız olmuyorum. Tabi kişiden kişiye göre değişebilir.
    Koltuk terletiyor.
    Geriye yatırınca çok net bir gıcırtı sesi geliyor. Kulak tırmalayan türden. Yağladım biraz hafifledi ama yine de var. Takıntılı insanları rahatsız eder. Zamanla geçeceğini düşünüyorum ama büyük ihtimalle sesin kaynaklandığı yerdeki demir, zamanla deriyi aşındıracak ve yırtacak. Bakalım göreceğiz.
    Kolçaklar hayatımda gördüğüm en kalitesiz kolçaklar olabilir. Ciddi söylüyorum bunu. 70 liralık pazar sandalyelerinin kolçakları daha kaliteli. Zaten şu 2D kolçak muhabbetinde sağa ve sola dönen kolçaklar ne işe yarar, bugüne kadar hiçbir zaman anlamadım. Bu koltukta da var bunlardan. Dokunduğun an sağa sola hareket ediyor. Çok gereksiz.

Rahatlık = 7/10
    Kalite = 4/10
    Ergonomi = 4/10
    Sağlamlık = 8/10
    Tavsiye eder miyim = Etmem.

1300 lira param vardı, bunu aldım. IKEA koltukları bana rahat gelmedi. Onun dışında bu paraya bunun kadar rahat ve sağlam koltuk yok ama dediğim gibi koltukta sorunlar da var. Ben objektif şekilde yazdım. Alıp almama kararı size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-781808C66 -- 23 Haziran 2020; 12:42:59 >

• PM ile görüşmüştük demek istediklerimi anlamışsındır.

Bende buradan herkese söyleyeyim gaming maming para etmez dostlar.

Bunun 3d kolçak hwr pozisyonda sabitleme olanı var bizim ofislerde. Bu işleri araştırırken fark ettim sabitleme ve kolçak olayını çünkü taş gibi koltuk sabit fazla ayar yok sanıyordum. Çok sağlam durduğu için fark edememişim ileri geri içe dışa hareketleri var. Yaylanma hareketinde istenilen pozisyonda sabitleme var vs. Bir çok çeşidi var yalnız bizim ofiste de öyle bazısının sırtı sabit bazısının kolçakları bazısının mekanizması uzun, kısa, geniş vs . Firma ile görüşüp bilgi alınabilir. Nasıl satın alınır bilmiyorum açıkcası. Almamış olsam araştırır idari işler ile görüşür alırdım bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 11 Haziran 2020; 22:48:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

PM ile görüşmüştük demek istediklerimi anlamışsındır.

Bende buradan herkese söyleyeyim gaming maming para etmez dostlar.

Bunun 3d kolçak hwr pozisyonda sabitleme olanı var bizim ofislerde. Bu işleri araştırırken fark ettim sabitleme ve kolçak olayını çünkü taş gibi koltuk sabit fazla ayar yok sanıyordum. Çok sağlam durduğu için fark edememişim ileri geri içe dışa hareketleri var. Yaylanma hareketinde istenilen pozisyonda sabitleme var vs. Bir çok çeşidi var yalnız bizim ofiste de öyle bazısının sırtı sabit bazısının kolçakları bazısının mekanizması uzun, kısa, geniş vs . Firma ile görüşüp bilgi alınabilir. Nasıl satın alınır bilmiyorum açıkcası. Almamış olsam araştırır idari işler ile görüşür alırdım bir şekilde.
    Hocam bu Bürosit'in koltuklarının böyle durduğuna bakma. Çoğunun fiyatı cep yakıyor haberin olsun.

• Fiyatını bilmiyorum orası doğru. Ama bizim firmada her yerde duruyor yüzüne bakan yok 😃 yönetimden istesem verir belkide 😃 hal böyle olunca max 800 lira falandır diye düşünmeden edemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Fiyatını bilmiyorum orası doğru. Ama bizim firmada her yerde duruyor yüzüne bakan yok 😃 yönetimden istesem verir belkide 😃 hal böyle olunca max 800 lira falandır diye düşünmeden edemiyorum :)
    Ben sanki bunların 1.500 liraya falan bir koltuğunu gördüm diye hatırlıyorum. Aslında en iyisi parayı basıp, 2.5k'ya temiz bir Sparco almak. Ömürlük kullanırsın.
  • Daha nazik davranalım o zaman bunlara.

Ayrıca iş yerinde arkadaşlara açtım konuyu geçenlerde dedim işte koltuk aldım evde bilgisayar için seçene kadar uğraştım birde pahalılar maşallah falan 2 arkadaş fiyat verdi kendi kendine vardır ya bunlar 300 lira diye (burösitlerden bahsediyor) dedim 1000 liradan aşağı yok ne 300ü

İş yerinde her yerde Kızılay dağıtmış da almışlar gibi durunca ve kimse özenle kullanmayınca değeri bilinmiyor tabii

Tabi bende alayım bir koltuk diyene kadar o arkadaşlar gibi 300 falan kuruyordum kafamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 11 Haziran 2020; 23:0:32 >
  • 2 gün önce İstanbul Masko'da Bürosit'in mağazasını da gezdim. En düşük 1250 TL'den başlıyordu..
  • Mitra kullanıcısına yanıt
    Reflex modelini deneyebildiniz mi?

• Firma ile iletişime geçin hocam. Bütün problemleri gayet ilgili bir şekilde çözüyorlar. Müşteri memnuniyetine önem veren yerli olarak nadir firmalardan. Ben oldukça memnun kalmıştım kendilerinden.
  • seceka_ kullanıcısına yanıt
    Model isimlerini sormadım 1-2 tanesine oturup baktım fiyatı duyunca "İyi akşamlar" deyip çıktım. Böyle 4-5 mağaza gezdim 862 TL'den aşağı koltuk bulamadım..
  • Oturma yeri şu kalınlıkla yani nispeten "pofuduk" bir koltuk biliyormusunuz TR de? ayak uzatma yerine takılmayın

Respawn gaming chair
  • Ikea jarvfjallet ( Gri kumaş kolçaksız ) üç gündür kullanıyorum. Geldiği ilk gün oturdum kurulumu yapıp çok rahat geldi. Daha sonra ertesi gün 7-8 saat oturunca biraz acaba bu para değer mi demeye başladım. Bugün garip bir şekilde oturuyorum 5-6 saattir koltuk daha rahat gelmeye başladı. Vücut herhalde oturma pozisyonu olarak uyum sağlamaya başlıyor. Süngerde sıfır olduğu için herhalde biraz toto ağrıtıyordu. Bugün 5-6 saatten o da artık daha güzel gelmeye başladı. Şahsi fikrim Ikea hakkında karar vermeden önce en az iade süresi geçmeyecek şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. 10 gün boyunca deneyeceğim 10 gün sonra kafamda soru işareti kalırsa iade ederim. Şuan olumlu gidiyor.

Eklemeyi unuttum file konusu bana ilk günden beri çok rahat geldi bazı arkadaşlar sertliğinden şikayetçiydi acaba kurulum ile ilgili bir durum mudur bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 12 Haziran 2020; 10:36:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arteona

Ikea jarvfjallet ( Gri kumaş kolçaksız ) üç gündür kullanıyorum. Geldiği ilk gün oturdum kurulumu yapıp çok rahat geldi. Daha sonra ertesi gün 7-8 saat oturunca biraz acaba bu para değer mi demeye başladım. Bugün garip bir şekilde oturuyorum 5-6 saattir koltuk daha rahat gelmeye başladı. Vücut herhalde oturma pozisyonu olarak uyum sağlamaya başlıyor. Süngerde sıfır olduğu için herhalde biraz toto ağrıtıyordu. Bugün 5-6 saatten o da artık daha güzel gelmeye başladı. Şahsi fikrim Ikea hakkında karar vermeden önce en az iade süresi geçmeyecek şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. 10 gün boyunca deneyeceğim 10 gün sonra kafamda soru işareti kalırsa iade ederim. Şuan olumlu gidiyor.

Eklemeyi unuttum file konusu bana ilk günden beri çok rahat geldi bazı arkadaşlar sertliğinden şikayetçiydi acaba kurulum ile ilgili bir durum mudur bilemiyorum.
    onca ay sonra tam almaya niyetlendim şimdi de internetten satışa kapatmışlar kolçaklı modeli. nası bi şanssızlık varsa :D

• Letgo dan 400 TL'ye aldım.(Eve teslim etti aldığım arkadaş)

Markus boyutları ile neredeyse aynı onu söyleyeyim.

Oturma yeri beklediğimden daha yumuşak.

Kolu yukarı-aşağı-sağa-sola-ileri-geri hareket edebiliyor çok rahat şekilde (4d dedikleri galiba ve işime çok yarıyor.)

Ayaklar kendi başına 10 kg metal var galiba gördüğüm en sağlam ayaklardan.

Geriye yatıp KİLİTLENEBİLİYOR. Multi tilt dedikler mekanizma.

Arkadaşımda deneeim. Sancak vb. tamamen pazarlama taktiği gibi duruyor değerinin koltukları değil az spotçu gezin yarı fiyatına daha sağlam rahat koltuklar var.(Ankara)

Sonuç olarak 400 Tl ye kapadım ben koltuk işini çok çok memnunum bundan önceki bunun yarısı kadar ağır koltuğu 5 yıl kullanmıştım eksik vida ile bakalım bu evladiyelik olur mu? :)

Ürünün markası OFİSİT Yönetici koltuğu fiyat yazmıyor sanırım özel sipariş ile alınıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daquied kullanıcısına yanıt
    En ucuz koltuğu 1000 lira civarında. Onda da ne ayar ne bir şey var. Kolçak ayarı, yaslanınca sabitleme istersen 1400-1500 Lira oluyor.
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    1500 den 100 tane vardır bizde 150000 tl he. Dokunmaz bizimkilere o ayrı mesele 😃

• LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Kolçaklar ayrıca satılıyor. Kolçaksız model + kolçak şeklinde alın; aynı fiyata geliyor zaten.
  • siyau kullanıcısına yanıt
    hocam siyah renk kolçak görünmüyor sitede ama?
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.