Şimdi Ara

BİLGİSAYAR TRAKTÖR GİBİ ÇALIŞIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SABAH KALKTIĞIMDA BİLGİSAYARI AÇTIĞIMDA BAŞTA DIRRRRRRRRRRRRRRR SÜREKLİ BU SES ARKADAKİ FANA KÜÇÜK BİŞEY DEĞDİRİNCE BİLGİSAYAR ESKİ HALİNE DÖNÜYOR NEDİR SORUN?

• vidası gevşemiştir ya da yeri sabit değildir.
  • quote:

BİLGİSAYAR TRAKTÖR GİBİ ÇALIŞIYOR

cok guldum arkadasım eski bilgisayarımı hatırlattın bana:D
  • Fanını sök bi temizle istersen ondanda yapabilir.
    Birde yağlaya biliyorsan silikonlu sprey yağlar var onlan az bir miktar yağla.

bunlarda işe yaramazsa yeni fan al :D
  • fan eskiyince sesi artar , eğer fan yerinden oynuyorsa vidayla sık ,gene ses yapıyorsa fanı sök tozunu al . hiç olmazsa fanı kullanma , yeni fan al
  • fanı yağlaman gerek yoksa sürekli o sesi duymak zorunda kalabilirsin bizzat yaşadım
  • Vidaları sık,wd40 sprey al fan motoruna denk gelecek şekilde sık,

Wd40 10 lira filan spreyle uğraşmak yerine 20 tl ye yeni bir fan al ve tak hem fanda yenilenmiş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanı temizlemenizde fayda var hocam, zarar vermeden bilyalarını temizleyip yağlarsan sorun ortadan kalkabilir..
  • fanı cıkart arka kısmının orta tarafında bi plastik kısım vardır onu sök küçük bi parça zaten sonra fanın iç tarafındaki bi somun benzeri bi sey göreceksin o nu çıkart veya kır sonra fanın orta göbek kısmı eline gelecektir sonra o silikon spreyler var onlardan sıkmayı dene bi temizle fan yapraklarını güzelce olmadı kaldır at yani bi fandan fazla bişy beklememek gerek ...

• 2010daki konuyu hortlatıp cevap yazıyosunuz fan yağlamak mı kaldı.
  • hiç bakmamışım tarihe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.