Şimdi Ara

Bilgisayar Iphone'u Görmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
198.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet böyle yüzlerce başlık var ama hiçbiri çözememiş sorunu. Takıyorum Iphone'u bilgisayara, hiçbir şey olmuyor. Ne Iphone şarj oluyor, ne de bilgisayar aygıt bulundu vs. hiçbir şey demiyor. iTunes'i de yükledim bilgisayara, yine değişen hiçbir şey yok. Nedir bu gerzek sorunun çözümü acep ? İşletim sistemim Windows 7, Iphone da 2G 16GB.

• Kabloda problem olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Kabloda problem olabilir mi?
    Gayet güzel şarj oluyor vallaha.
  • Universal bir şarj kullandıktan sonra bende de böyle bir problem olmuştu. Bil. kapattım elektriğini çektim, iPhone kapattım. 10-15 dk sonra denediğimde düzelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Universal bir şarj kullandıktan sonra bende de böyle bir problem olmuştu. Bil. kapattım elektriğini çektim, iPhone kapattım. 10-15 dk sonra denediğimde düzelmişti.
    Pc yı kapat ac ıphone tak ve eger ekran kılıt koruması varsa onu kaldır acıkken tak görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuStLy

Pc yı kapat ac ıphone tak ve eger ekran kılıt koruması varsa onu kaldır acıkken tak görecektir.

Alıntıları Göster
    HOCAM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMIN ENGELLİYOR !! ONU KAPA YADA DENEMEK İÇİN KOMPLE KALDIR GÖRÜR
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.o.T.u.S

HOCAM VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMIN ENGELLİYOR !! ONU KAPA YADA DENEMEK İÇİN KOMPLE KALDIR GÖRÜR

Alıntıları Göster
    Hepsini büyük umutlarla denedim ama hiçbiri olmadı maalesef. Fırlatıp atacağım en son Iphone'u camdan aşağı, kurtulacağım vallahi
  • Windows 7 64 bit

Eğer bu versiyonu kullanıyorsan sorun imzasiz sürücüden kaynaklanıyor

Bu sorun ile ilgili hemen hemen bütün başlıklara yazdım bu sorunu, nasıl olurda görmezsiniz?

Bilgisayarı ilk açılışta sürücü imzalamayı devre dışı bırak de

%99.9 görücek

Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonixTR

Windows 7 64 bit

Bu sorun ile ilgili hemen hemen bütün başlıklara yazdım bu sorunu, nasıl olurda görmezsiniz?

%99.9 görücek

Kolay gelsin
    Ya arkadaşlar bende de sorun var, benim itunes iphone'u görüyor ancak bilgisayar sürücülerinde gözükmüyor yani çektiğim resimleri bilgisayara atamıyorum. İşin ilgici aynı kabloyla aynı bilgisayara başka bir iphone taktığımda görüyor... Sıkıntı benim iphone'da mı acaba ne yapabilirim???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiz23 -- 29 Ocak 2011; 0:09:16 >
  • quote:

Windows 7 64 bit

%99.9 görücek

Kolay gelsin

Dostum denedim daha önce de. Yine sen yazmıştın galiba bu çözümü Yok olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPrince27

quote:

Windows 7 64 bit

%99.9 görücek

Kolay gelsin

Dostum denedim daha önce de. Yine sen yazmıştın galiba bu çözümü Yok olmuyor.

Alıntıları Göster
    Aynı problem bendede var ne yaptıysam çözemedim
    Yokmu bi çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

Aynı problem bendede var ne yaptıysam çözemedim
    Yokmu bi çözümü ?

Alıntıları Göster
    Formatı çekin PC ye sonra tekrar itunes i gurun olucaktır...Bendede aynı sorun vardı böyle yaptım oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Formatı çekin PC ye sonra tekrar itunes i gurun olucaktır...Bendede aynı sorun vardı böyle yaptım oldu...

Alıntıları Göster
    Hocam telefonu prize takıyorum bu şekildede şarz olmuyor? itunes modunda olmasıyla bir ilgisi var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskiz23

Ya arkadaşlar bende de sorun var, benim itunes iphone'u görüyor ancak bilgisayar sürücülerinde gözükmüyor yani çektiğim resimleri bilgisayara atamıyorum. İşin ilgici aynı kabloyla aynı bilgisayara başka bir iphone taktığımda görüyor... Sıkıntı benim iphone'da mı acaba ne yapabilirim???

+1

up.. yardım
  • quote:

Evet böyle yüzlerce başlık var ama hiçbiri çözememiş sorunu. Takıyorum Iphone'u bilgisayara, hiçbir şey olmuyor. Ne Iphone şarj oluyor, ne de bilgisayar aygıt bulundu vs. hiçbir şey demiyor. iTunes'i de yükledim bilgisayara, yine değişen hiçbir şey yok. Nedir bu gerzek sorunun çözümü acep ? İşletim sistemim Windows 7, Iphone da 2G 16GB.

herşeyi araştırıyorum ama sonuç yok. Recovery mod diye birşeymiş bu galiba ama nasıl çıkılır bu moddan
  • quote:

quote:

Evet böyle yüzlerce başlık var ama hiçbiri çözememiş sorunu. Takıyorum Iphone'u bilgisayara, hiçbir şey olmuyor. Ne Iphone şarj oluyor, ne de bilgisayar aygıt bulundu vs. hiçbir şey demiyor. iTunes'i de yükledim bilgisayara, yine değişen hiçbir şey yok. Nedir bu gerzek sorunun çözümü acep ? İşletim sistemim Windows 7, Iphone da 2G 16GB.

herşeyi araştırıyorum ama sonuç yok. Recovery mod diye birşeymiş bu galiba ama nasıl çıkılır bu moddan
    yabancı forumları biraz araştırdığımda bununla ilgili bir çok kişi çözüm önerisinde bulunmuş fakat halleden olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

yabancı forumları biraz araştırdığımda bununla ilgili bir çok kişi çözüm önerisinde bulunmuş fakat halleden olmamış

Alıntıları Göster
    Hocam benim sorun bilgisayardanmış format attım bilgisayara birde telefonun simkilidi varmış sadece vodafonla çalışıyordu onuda vodafonu arayıp hallettim. Artık cihazı kullanabiliyorum.
  • quote:

Hocam benim sorun bilgisayardanmış format attım bilgisayara birde telefonun simkilidi varmış sadece vodafonla çalışıyordu onuda vodafonu arayıp hallettim. Artık cihazı kullanabiliyorum.

Alıntıları Göster
    benim sorun da bilgisayardan olabilir aslında. çünkü başka bilgisayarlara taktığımda hem şarj oluyor hem de aygıtı tanıyor. bu bilgisayarda ise sadece şarj oluyor ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

benim sorun da bilgisayardan olabilir aslında. çünkü başka bilgisayarlara taktığımda hem şarj oluyor hem de aygıtı tanıyor. bu bilgisayarda ise sadece şarj oluyor ilginç

Alıntıları Göster
    Bilgisayarıma gelin sağ klik özellikler oradan aygıtlara bakın.USB HUB CONTROLLER ları kontrol edin büyük ihtimal pc nin usblerinde bir sorun var.Mousu taktıgınız yere takın birde bakalım olmazsa kabloda bişey vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Bilgisayarıma gelin sağ klik özellikler oradan aygıtlara bakın.USB HUB CONTROLLER ları kontrol edin büyük ihtimal pc nin usblerinde bir sorun var.Mousu taktıgınız yere takın birde bakalım olmazsa kabloda bişey vardır.

Alıntıları Göster
    yok dostum, tüm usb slotları denedim olmadı. kabloda sorun olacağını sanmıyorum, öyle olsa şarj etmezdi. ve öyle olsa başka pc görmezdi yine.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.