Şimdi Ara

Bilgisayar Iphone'u Görmüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
3
Favori
198.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aygıt yöneticisinden, evrensel seri veri yolu denetleyicilerinden, apple device sil, tekrar kabloyu çıkar tak sorun düzeliyor.
  • çözüm bulundu ve denendi.bunu deneyebilirsiniz.(w8 içindir ama diğer sürümlerdede yapılabilir.)

Bilgisayarım sağ tık özellikler aygıt yöneticisi taşınabiir aygıtlar eğer ünlem işareti var ise apple iphone sağ tık kaldır ve ardından sürücüyü yeniden yüklemek veya yükseltmek için Donanım değişikliklerini tara'yı tıklatın.
  • Aygıt yöneticisinden iphonu un yüklü olduğu bölümü kaldırın daha sonra iphoneu tekrar bağlayın.
  • telefon elmada kaldı dfu moduna almıyor kapanmıyor açılmıyor bilgisayar tanımıyor kendi kendine arada kapanıp yine elmada kalıyor....
  • bi üst kademe sorularda ne güzel site, kendin sor kendin cevapla .... evet çözüm şu olur da birinin başına gelirse: iphone sökme takımı alın nette var ya da tahtakale yıldız işhanında. telefonu sökün bataryanın skoteini çıkarıp, biraz bekledikten sonra takın. ios u yeniden yükleyini....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiperus

denetim masası/donanım ses/ aygıtlar ve yazıcılar. yönetici olarak iphone driverini güncelle benim ki öyle düzeldi

Evet arkadaşın dediği gibi yazılımını sil tekrar kabloyu takın yazılımı yüklesin düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RAGGA_ -- 10 Şubat 2014; 2:40:05 >

• bu seferde itunes görmüyor yazılımı silince pc görse de:)
  • ARKADAŞLAR ITUNES I GÜNCELLEYİNİZ BİLGİSAYARINIZDA... şarj ediyor ama bilgisayar algılamıyor diyorsanız güncelleme gerekir. USB hub ları silerek falan hepsini denedim olmamıştı. En son bu güncellemeden sonra düzeldi. Zaten uyarı veriyor itunes ı acınca. 11...küsür güncelleme olmadan açamazsınız diye. bilginize...
  • arkadaslar yardım 4s war bende ve sadece arama sesi çikyor mesaj sesi falan çikmıyor yardım edecek cewap atsin lütfen !!!
  • singlewalf S kullanıcısına yanıt
    benimki guncel yeni yukledım 4s yenı aldım zaten ama bılqısayara baglayıpta bı muzık resım falan bıle atamadım
  • İtunes düzgün bir şekilde yüklenmemiş. CD'leri içe aktarmak veya yazmak istiyorsanız iTunes'u yeniden yüklemeniz gerekir die hata veriyor itunes ama kac kez kaldırıp yukledım yıne aynı hata yardım !!!
  • Merhaba sayın forum sakinleri. Benim de pc ile ıphone 4s im arasında bağlantı problemi var. Önceleri bağlanıyordu. Bu aralar güven diye soruyor sonra ıphone bir türlü açılmıyor. Yani resimleri atamıyorum. Bu arada pc Windows xp 32 bit.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

Bende de aynı sorun var önceden görüyordu teli şimdi görmüyor.. Tel şarj olabiliyor fakat fotoları atamıyorum bilgisayara görmüyor iphone'u :(
    İş yerinde şarj ederim diye adi kalitesiz bir şarj aleti almıştım sanırım onunla şarj ettikten sonra oldu bu :( Ayrıca başka pc lerede bağladım telefonu diğer pclerde de aynı sorun oldu görmedi teli oysa başka iphone cihazları görebiliyor. Yani sorun telde ama ne bilemiyorum...
    Çözüm yolu varsa lütfen birileri yardım etsin :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhalil -- 3 Haziran 2014; 16:13:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhalil

+1

Bende de aynı sorun var önceden görüyordu teli şimdi görmüyor.. Tel şarj olabiliyor fakat fotoları atamıyorum bilgisayara görmüyor iphone'u :(
    İş yerinde şarj ederim diye adi kalitesiz bir şarj aleti almıştım sanırım onunla şarj ettikten sonra oldu bu :( Ayrıca başka pc lerede bağladım telefonu diğer pclerde de aynı sorun oldu görmedi teli oysa başka iphone cihazları görebiliyor. Yani sorun telde ama ne bilemiyorum...
    Çözüm yolu varsa lütfen birileri yardım etsin :(

şu an aynı durumdayım..Şarj oluyor..Fotolarımı USB'deki gibi görüp atamıyorum amaa..Çaree dostlar??

• quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

yok dostum, tüm usb slotları denedim olmadı. kabloda sorun olacağını sanmıyorum, öyle olsa şarj etmezdi. ve öyle olsa başka pc görmezdi yine.

Orjinal şarj aleti değilse olabilir birde aygıt yöneticisinde usb lere bak yada başka bilgisayarda dene birde son olarak windows update den bilgisayarı güncelle

• Benim ıphone U benim pc görmüyor başka pc ler görüyor

• usb de sorun vardır
  • Telefon prizden şarj oluyor fakat hiçbirşekilde hiç bir bilgisayardan kabloyu bağlayınca hareketlilik olmuyor.( şarjda olmuyor) ne yapmam gerekli ?
  • DarkPrince27 kullanıcısına yanıt
    Gecmiş olsun

• Merhaba Arkadaşlar,

Bu tür sinir bozucu ve büyük gibi görünen sorunların çözümü her zaman basittir. Öncelikle problemin kaynağını bilmemiz gerekiyor. Problemin kaynağı; telefonu bilgisayara en son bağlamak istediğinizde telefonun ekranında çıkan kutucuğa Güven yada güvenme cevaplarından güvenme cevabını vermiş olabilirsiniz yanlışlıkla ve bu nedenle Iphone bilgileri bilgisayarınıza doğal olarak aktarmak istemeyecektir.
    Bu problemin çözümü için Iphone'unuzu itunese bağlayın ve karşınıza çıkan bilgi erişimine izin veren kutucuğu onaylayın. Tekrar usb kablosunu çıkarıp taktığınızda sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz.

Selamlar, umarım sorununuz çözülür
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.