Şimdi Ara

Bilgisayar Iphone'u Görmüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
198.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bende de var. telefonu bilgisayara takınca ne şarj ediyor ne de bağlantı kuruyor. başka bir kabloyla başka bir bilgisayara taktım yine aynı sorun oldu. ayrıca kendi kablomla aynı porttan ipad'i takınca hem şarj ediyor hem bağlantı kuruyor. yani sorun telefonda. sebep ne olabilir? aynı kabloyla fişe takıp şarj edebildiğime göre donanımsal değil yazılımsaldır diye düşünüyorum ancak telefonu bilgisayara bağlayamadığım için restore da edemiyorum.
  • aynı sorun bendede var bilgisayar görmüyor arkadaşlar varmı şu sorunu çözen yardımcı olacak bir arkadaş valla moral sıfır restore de edemiyorum başka kaloda denedim başka pc de de denedim olmuyor
  • Dfu moda alınca pc görecektir. Restore edersen daha kısa çözüm olabilir.
  • çözen yok mu bu durumu. daha düne kadar üsb'den resimleri atıyordum. artık görmüyor
  • Aynı sorun benim iPod Touch'ta da vardı, kafayı yiyordum. İşin ilginç yanı "Home" tuşuna bastıktan sonra USB'nin sesi geliyor fakat, bir süre sonra kayboluyor. iTunes'ta hiç gözükmüyordu, sorun kesinlikle alette kablo da felan değil. Jailbreak'li olup, olmamasıyla alakası olabilir mi acaba?
  • Ben bu durumu birkaç defa yasadım ve yukarıda yazdığım gibi ireble dfu moda aldım. Pc cihazı gördü. Sonra da restore ettim sorun çözüldü. Tabii benim backuplar saglamdi sorun çıkmadı.
  • şarj olmakta. ama eskisi gibi fotograf makınası olarak gözükmüyor. ituneste zaten gözükmüyor. 64 bit windows 8 betasından kullanıyorum?
  • sorunun çözümü

1-aygıt yöneticisi mobil aygıtlarda önce apple ı devre dışı bırak sonra aktifleştir
    2-sorun çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManJaQ_Blade

Hocam benim sorun bilgisayardanmış format attım bilgisayara birde telefonun simkilidi varmış sadece vodafonla çalışıyordu onuda vodafonu arayıp hallettim. Artık cihazı kullanabiliyorum.

bilgisayara format atınca hem prizden hem de bilgisayardan şarj olmama sorunu düzeldi öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..::KaRTaL::..

quote:

Hocam benim sorun bilgisayardanmış format attım bilgisayara birde telefonun simkilidi varmış sadece vodafonla çalışıyordu onuda vodafonu arayıp hallettim. Artık cihazı kullanabiliyorum.

bilgisayara format atınca hem prizden hem de bilgisayardan şarj olmama sorunu düzeldi öyle mi?

Hocam benim bilgisayar hiç telefonu görmüyordu, sizde sadece şarz olmama gibi bi sıkıntı varsa nasıl çözülür onu bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..::KaRTaL::..

quote:

Hocam benim bilgisayar hiç telefonu görmüyordu, sizde sadece şarz olmama gibi bi sıkıntı varsa nasıl çözülür onu bilmiyorum.

benim de bilgisayar hiç görmüyor iphone u

• Aynı sorun bendede vardı sımdı duzelttım. ( Pc gormuyordu ve sarj olmuyordu restore yapamıyordum ama prizden sarj edebiliyordum).
    İlk once telefonu kapatın.
    3 saniye power tusuna basılı tutun
    3 saniye sonra hem power hem menu tusna basılı tutun.Tabi powerdan elınızı cekmeden basacaksınız homeye burada yaklasık elınızı 13-15 sanıye tutun.
    Power tusunu bırakın ve home(menu) tusuna basmaya devam edın ekranda usb kablosu ve ıtunes seklı cıkacaktır.Bu şekilde jbli cihazınızı moda alıyorsunuz moddan cıkarmak içinde forumdan diğer konulara bakabılırsınız cok basıt bir işlem.10 saniyenizi almaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AllForYouX -- 12 Haziran 2012; 22:01:19 >
  • ben bu sorunu az önce şöyle çözdüm
    bilgisayarım>özellkler<aygıt yöneticisi
    universal serial... yazar onu açıp
    apple device sürücü güncelleştire tıkladım.

sorun telde değil pcdeydi
  • @AllForYouX aynı şekilde uyguladım. Bende bu şekilde çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xacal

ben bu sorunu az önce şöyle çözdüm
    bilgisayarım>özellkler<aygıt yöneticisi
    universal serial... yazar onu açıp
    apple device sürücü güncelleştire tıkladım.

sorun telde değil pcdeydi

iTunes 10.7 yükledikten sonra Win 7 ile eşzamanladığım iPod Touch 4'ü PC'ye bağlayınca görmez oldu.

iPod şarj dahi olmuyor ve iTunes cihazı görmüyor, çare olarak iPod PC'ye bağlıyken Aygıt Yöneticisini açınca '' Apple Mobile Device USB Driver '' satırının yanında sarı ünlem işareti gözüküyordui işte bu satıra sağ tıklayıp sürücüyü güncelleyince sorun çözülüyor.

Belirtmekte fayda var , iPod PC'ye bağlı değilse '' Apple Mobile Device USB Driver '' satırı gözükmüyor.

• panda'yı durdurdum düzeldi.
  • beyler delirecem. itunesu güncelledim ve görmemeye başladı iphoneu. apple mobile device usb driverda sorun. ancak güncelleyemiyorum da. internette yazan her şeyi yaptım olmadı. güncellemek isteyince de "Windows bu donanımın aygıt sürücüsünü başlatamıyor. (Kod 37)" diyor. lütfen bi yardım edin ya vallahi delirecem kıracam bilgisayarı
  • http://support.apple.com/kb/TS1538?viewlocale=tr_TR

bu makalede sorununuzz çözümünü bulabilirsiniz.
  • ARKADAŞLAR ELİNİZE Bİ İĞNE ALIN VE ŞARJ YERİNDE KALAN PİSLİKLERİ TEMİZLEYİN BENMDE AYNI SORUNUM VARDI SADECE BUNU YAPTIM VE DÜZEELDİ ASLINDA ÇOK BASİT ŞEYLER AMA TEKNOLJİ OLUNCA BAŞKA BİŞİY VAR SANIYORUZ :))
  • denetim masası/donanım ses/ aygıtlar ve yazıcılar. yönetici olarak iphone driverini güncelle benim ki öyle düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.