Şimdi Ara

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM! (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
4.994
Cevap
141
Favori
1.124.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Power ı değiştirdim ben powersız kasa aldım. hatta o sistemi komple değiştirdim ben aldığım sistem şu

CPU: AMD Ryzen 7 5800X

GPU: AMD RX 6800-XT Red Devil

SSD: Samsung 970 Evo NVMe PCIe M.2 1TB

RAM: G.SKILL Trident Z Neo DDR4 3600 C16 2x8GB

MBD: MSI MPG B550 GAMING CARBON WIFI

MON: Gigabyte G27QC 3x 1.4 DP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 24 Ocak 2021; 1:38:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Git kardeşim ne halt ediyorsan et fazla da uzatma hadi güle güle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun mis gibi sistem toplamışsın. Ben daha kendimi ayarlayıp 5kya ekran kartsız kasa toplayamadım :)

• arkadaş uzatan benmişm gibi zıplıyo bi de ya. bitiyorum böyle tiplere :D yarı fiyatına aynı sürede almak varken neden alayım bana bunu açıkla ya da sus.

• quote:

Orijinalden alıntı: itopya.com

Aşırı yoğunluk nedeniyle internet sitemize girişlerde yaşanan aksama adına özür dileriz. Sorunu en kısa sürede gidermek adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Özel mesaj bakarmısınız

• Herkes de Trump ile kanka.

FIRSAT ŞÖLENİ BAŞLADI! | AYIN SİSTEMİ GERİ DÖNDÜ - RTX 4060 Ti 16GB - RYZEN 5 5600X SİSTEM!
  • 2 yıl sonra 2. Pc.i topladım. Memnun kalmadığım halde yine buradan aldım. Bu sefer hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Gayet hızlı ve güzel alışveriş oldu. Sağolsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 5 Şubat 2021; 11:7:44 >
  • 5,6 bin liralık eco kasaya %30,40 indirim yapsanıza herkes faydalansın
    ne zaman bu fırsat başlığına girsem hep pahalı ürünler indirime giriyor

• Haftalarca beklediğim Corsair K70 MK.2 indirime girmiş ama ben ikinci el aldıktan sonra. 4 ay kullanılmışını daha 15 gün önce 950 TL’ye aldım, İtopya’da şu an 899 TL. Adamlara maille sormuştum stoklara girecek mi diye, cevap gelmemişti. Gelen maillere bakmadıkları için bir tane müşteri kaçırdılar geçmiş olsun.

• 4 bin bütçem var laptop almak için araştırma yapıyorum. Bu bütçe için alınabilecek en güçlü hangi laptopu önerirsiniz link verebilecek var mı. Tek bir şartım var o da ethernet portu. Ethernet portu mutlaka olmalı.

• Anladım hocam, teşekkürler yanıtınız için.

• Site açılsa haftasonu fırsatlarına bakacağızda açılmayan site yapmışsınız.

• Monitör vs alacagim seyler var ama bu yüzden almıyorum.
  • @itopya.com CORSAIR iCUE Commander PRO  şu ürün webde stok gozukmuyor bayadır arıyordum yeni farkettım bundada stok yokmus yardımcı olabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jarmusche

Haftalarca beklediğim Corsair K70 MK.2 indirime girmiş ama ben ikinci el aldıktan sonra. 4 ay kullanılmışını daha 15 gün önce 950 TL’ye aldım, İtopya’da şu an 899 TL. Adamlara maille sormuştum stoklara girecek mi diye, cevap gelmemişti. Gelen maillere bakmadıkları için bir tane müşteri kaçırdılar geçmiş olsun.

Bence olan size oldu :)

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt

Aslında evet stoklar hemen bitmiş, İtopya'nın kaybettiği bir şey yok ama benim aldığım da tertemiz sıfırdan farksızdı, çok kafaya takmıyorum bu yüzden :)

• bana ordan bi ekran kartı sar koçum

• 6 aydır corsair marka klavyelerde doğru düzgün stok yok koymayı düşünüyor musunuz İtopya bey
  • Corsair k100 getirsenize ultra mantıklı fiyata...

"Yakında" da güzel şeyler olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: tversky

Bu mesaj silindi.

Niye bela okuyorsun ki. Ben hiç sorun yaşamadım servisle ilgili. 10 kere gönderdim hiçbirinde de sorun yaşamadım. En fazla 10 gün içinde ya yenisiyle değişmiş veya iade kararı çıkmıştı.

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.