Şimdi Ara

bilg kitlenip res gelme sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 gb ddr2 ram
    anakart gigabyte 8I945p-G
    nvidia 6600gt silencer heatsink takılı
    needforspeed most wanted da 5-15 dk arasında bilg kitlenio res gelio
    prince of persiada daa ilk oyun acılırken loading yapıo menuye gelirken res gelio
    second sight die bi oyunu yükledim ekran kartından cikan onu da test etmek icin ondada bi 20 dk sonra bilg kitlendi gene res geldi
    ama call of duty 2 de takılmıodu veya warcraft 3 te takılmıodu
    bu bilgisayarda denediigim oyunlar bunlar.
    takıldıktan sonra res gelio win acıldıgında ekran kartının sıcaklıgına bakıorum max su an 77 gördüm
    70-77 arası fln alıo sicaklik normal mi ? yoksa oyun takıldıgında daa da yüksek olup birden 70 lere düsebilir mi ?
    yoksa baska bi donanım sorunumu war anlayamadım ?
    ekran kartının son driverinla dadenedim cdden cikanlada denedim
    hepsinde aynı sorun ..
    cpuya da baktım bi sorun yok 45 -50 derece
    yardımcı olursanız sevinirim

• res geliyo ne demek? resetliyor mu?
  • otomatik resetlio 77 derecelerde senbi fanına bak çalışıomu temizle tüm anakrt ı felan toz kalmasınn
  • ekran kartında fan yok ki heatsink war direk o bakır tel alıo ısıyı daıtıo sonra
    bilg kitlenio reset gelio veya ben resetliorum...
    2 arkımda daa war aynı kart onlarda böle bişi yok acaba bu olay ekran kartından mı yoksa baska bisi olabilir mi
    calll of duty de kasan bi oyun ama onda böle bişi olmuo nedense
    anlayamadım?
  • ramlarını test ettir ve de mutlaka ekran kartını. amai lk olarak ekran kartınla uyumlu olan directX yukle. kullanma kalvuzunda veya kutusunda destekleği sürüm yazar...
  • en son format atmıştım tekrar nfs takılıo
    prince of persia acılıo bu sefer oynayabiliom henüz kitlenmedi ki 30 dk fln oynadım
    bu arada 77 derece yüksek mi ki ekran kartı icin ??
    kitlenme olayını kapatamazmıyım yane 90 a fln cikarsam orda kitlenip res atsa ?
  • prince de takıldı 82 derecede...
  • directx hic yüklemedim ben sende bu war dio yüklemio fakat bi ara yaptım directx i bulamadı ...
    sp2 yükledigimde galiba öle bişi yaptı
    tekar sp2 yi kaldırıp directx i mi kurmalıyımm bi install etmio directx i ondan olabilr.. war gibi gösterio ama o dxsetup u göremiom mesela logosu war ya böle lacivert üstü sarı amblemli bişi buılamadı find da..
    nası halledebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.