Şimdi Ara

Bildirim sorunu (resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, 3 yıldır iphone 4 ümü kullanıyorum. son bir haftadır resimlerdeki gibi bildirim sorunu ile karşılaşıyorum. ne yaptıysam olmadı. normalde appstore a bağlanıp istediğimi indiriyorum.
    pc de Itunes ile herşey normal, hatta dün 7.06 ya güncelledim ama düzelmedi hatalar. telefondan Icloud ve Itunes a bağlıyım. sonuçta bu telefonu sıfır almıştım ve 3 yıldır sadece ben kullanıyorum.
    bu arada JB yok. hiç yapmadım. resimlerde itunes a bağlanın diyor. zaten bağlıyım. Itunes a web arayüzünden de bağlandım, bişey göremedim. bu arada telefonum
    ayarlarında Icloud için Iphonemu bul açık olmasına hücresel veri ve 3G açık olmasına rağmen Icloud kayıtlı cihaz yok diyor. ama kişiler ve notlarımı Iclouda yedekliyor.
    aklıma gelen herşeyi denedim. bildirimler zaten açık.. mesala whatsapp dan mesaj geliyor ama bildimiyor. hatta ben whatsapp a girene kadar mesaj bile düşmüyor.
    lütfen bir bilgisi olan varsa aktarsın. teşekkür ediyorum.

Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli)

• Bu berbat sorun bende de olmustu sam diye bi sim kart tweak i ile cozmustum ancak ios 7 uyumlu mu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek alın ve restore edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

Yedek alın ve restore edin

teşekkürler, ama olmadı. zaten bir gün önce yazılımı güncellemiştim. (iOS 7.06 yayınlanmıştı)
    bu sabah tekrar restore ettim. yaklaşık 1 saat sürdü ama olmadı halen aynı.. başka bir öneriniz var mı?

apple a feedback olarak yazdım, belki onlardan bir cevap gelir...
  • iTunes resmi
     Bildirim sorunu (resimli)
  • hocam bildirim merkezindeki ayalarınıza bakabilir misiniz bi onlar açık mı kapalı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadnazzar

hocam bildirim merkezindeki ayalarınıza bakabilir misiniz bi onlar açık mı kapalı mı

Açık maalesef, ekte. Halen Itunes a bağlanın diyor.

Hani tek bir uygulamada bu sorun olsa tamam, o uygulamada sorun var diyeceğim ama hepsinde bu var. az önce telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ( dataları silmeden)
    ama yine olmadı.
     Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli)

• itunes programını güncelleyip tekrar restore yapın.
    bazıları bu şekilde çözüm bulmuş.
  • Bu şekilde çözenler de olmuş

quote:

Orijinalden alıntı: justuur

quote:

Orijinalden alıntı: sonhunlu

Arkadaşlar restorasyona gerek yok bende de oluyordu icloud şifremi yanlış yazmışım telefondan iclouda girin şifrenizi girin zaten doğrulama işaretleri çıkıyor hesapın karşısında (ben şifremi yanlış girmiştim) şifremi düzelttim sorun halloldu

kesinlikle sorun bu. telefonu sıfırlamaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Bu şekilde çözenler de olmuş

quote:

Orijinalden alıntı: justuur

quote:

Orijinalden alıntı: sonhunlu

Arkadaşlar restorasyona gerek yok bende de oluyordu icloud şifremi yanlış yazmışım telefondan iclouda girin şifrenizi girin zaten doğrulama işaretleri çıkıyor hesapın karşısında (ben şifremi yanlış girmiştim) şifremi düzelttim sorun halloldu

kesinlikle sorun bu. telefonu sıfırlamaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfırladım telefonu, şifrem de doğru, teyit etmek için tekrar gir-çık yaptım. Her şey normal. Resimdeki iPhone ekran görüntülerine bakın, zamanı kontrol edin lütfen.

tabi ki iPhonumu bul da çalışmıyor.
     Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli)

• Itunes son sürüm.

buda cep resimleri.
     Bildirim sorunu (resimli) Bildirim sorunu (resimli)

• sedatcet kullanıcısına yanıt
    İlginç gerçekten.
    Restore de yeni iphone olarak tanıtmayı denediniz mi?
    o zaman i cloud hesabı falan yeniden kuruluyor bildiğim kadarıyla
  • Evet canbrk,

telefone restore edince olmadı,

şimdi komple telefonu sıfırladım. Dayanamadım "her şeyi sil" yaptım. yeni bir iPhone gibi oldu, sonra sabah restore ettiğim aynı back-up tekrar geri yükledim ve düzeldi.

Kaç gündür beni sinir etti, çıldırttı resmen.

Neyseki şimdi düzeldi. Şuan bildirimlerde geliyor, iPhonumu bul da çalışıyor.

Herkese teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.