Şimdi Ara

İOS 13.4.1 Sonrası Ekranda Oluşan Siyah Daire

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün Iphone 5SE model telefonuma 13.4.1 güncellemesini yaptım. Ardından telefonu tekrar açtığımda ekranımın tam ortasında siyah bir nokta vardı.

Assistive Touch'la alakalı bir şey çünkü Assistive Touch'u kapattığımda daire de kayboluyor, açtığımda geri geliyor.
    Bazen hareket de ediyor.
    Assistive Touch'u çok sık kullandığım için kapatmak da istemiyorum. Ayrıca telefonun ekranını kapattıktan sonra ekran tekrar açılıyor. Ayarlardada her şeye baktım internette de aradım ama hiçbir sonuca ulaşamadım.Nedenini, çözümünü bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Kristal -- 25 Nisan 2020; 18:27:58 >

• Ios 13.4.1 iblack button özellik hata değil
    Şaka bir yana iç panelde sıkıntı var batarya şişip ekrana baskı yapmış olabilir bi servise gönderin derim
  • Assistive Touch menüsünde en aşağıdaki bölümde "Duraklamayla Denetim" aktif mi? Aktifse kapatmayı dener misiniz?
  • seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    ben de ilk panele baskıdır diye düşündüm ama öyle olsaydı böyle hareket etmezdi ya da assistive touchu kapatınca düzelmezdi, muhtemelen üstteki arkadaşın yazdığı gibi yazılımsal bir şey
  • Denerod D kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz ayarı kapatınca sorun çözüldü. Çokteşekkür ederim
  • seyhmus21 kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk ekranımda bir sıkıntı var sandım ancak hareket ettiği için sorunun başka bir şey olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi_Kristal -- 25 Nisan 2020; 23:53:13 >
  • aynı yuvarlak yeni yazılım yüklemesiyle benim telefondada çıktı,yukarda yazıldığı gibi ayarlardan "Duraklamayla Denetim tuşunu kapattım yuvarlak kayboldu,ancak Duraklamayla Denetim nedir neye yarıyor,çözebilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 9 Mayıs 2020; 19:50:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.