Şimdi Ara

Bilal Erdoğandan PlayStation açıklaması..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
27.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
707 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan: “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil.”

artık bilerek yaptıklarını, bu ülkeyi bilerek bu kadar kötü yönettiklerinden adım kadar eminim. bile bile Türkiye'yi felakete sürüklüyorlar. emin olun yazacak çok şey var ama tutuklanmak istemiyorum. bu açıklamayı bunlara rahat rahat yaptıranlara da, bunları başımıza bela edenlere de hakkımı helal etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 23 Ekim 2020; 14:24:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• neremize baglayacaktik ? arkamizdaki malum yere mi ? kulagimizin arkasina mi ?

bu ulkeye 5 milyon suriyeli yok canimiza "din kardesi" diye alindi "ummet" diye basimiza oturtuldu.

bu ulkede akpli vekil, "suriyeliler kardesimizdir, kutsal irktir, kizlarinizi suriyelilere verin" diye aciklama yapti.

bu ulkede suriyelilerin taciz, tecavuz ettigi yuzlerce kadin, erkek cocuk icin agzini acan sokaga cikanlara terorist muamelesi yapildi.

din kardesi diye BUTUN dis politikamizi filistin uzerinde, ihvan uzerine kurduk, bir tane bile ulke bize katilmadi. akdenizde tek kaldik, ummet diye cisini icecegimiz filistin israil'le bize karsi kinama karari cikardi.

ummet diye, din kardesi diye bayraklari yariya cektigimiz suudi arabistan bize ambargo uyguluyor.

din kardesi diye ummet diye, isid'in palazlanmasina goz yumduk.

bu ulkenin basbakani isid din kardeslerimiz icin "ofkeli sunni genclik" dedi.

bu ulkenin cumhurbaskani "afedersiniz alevi" dedi, "afenedersiniz ermeni" dedi.

bu ulkeyi yonetenler ummet ugruna icine ettikleri suriyeye asker yollamak zorunda kaldi, ummet icin yuzlerce asker sehit olurken, ruslar tarafindan havaya ucurulurken, bu ulkeye alinan 7 milyon suriyeli plajlarda nargile icip turk kizlarina taciz ediyordu.

daha gecen hafta, ekmegin askiya ciktigi, don lastigine kadar her haltin "dolarla mi aliyorsunuz" denildigi ulkede, suriye'ye hibe budgay ve un karari verildi. bu verilirken ayni kararnamede turkiye'nin budgay ithalatina izin cikarildi.

bu ulkenin ic isleri bakani idlib'e bu ulkede sehit aileleri cadirdan bozma pencereli evde kalirken yuzlerce konut insa edildigi, bunun parasinin da bizim cebimizden ciktigini soyledi.

bu ulkede faiz artmasi elzemken, faiz haramdir denildi, 130milyar dolar bozuldu, kasayi bosalttik, katar'a 40milyar dolar borcumuz var.

1.5milyara saray yapanlar, 50 milyon icin tank fabrikasini katara satti.

onlarca cocuk din icin ummet icin gonderildikleri kuran kurslarinda tecavuze ugradi.

din icin ummet icin anadolu liseleri imamhatip yapildi, o kadar cok yapildilar ki, imamhatip kapasitesi yuzde 3 falandi. hala da imamhatip yapiliyor.

bu ulkede ne halta yaradigi hala bilinmeyen diyanet islerinin butcesi egitim butcesini asti. binlerce cocuk laptopsuz, tabletsiz, PC'siz uzaktan egitime baslarken, diyanet 1 yillik butcesini 6 ayda yedigi icin ek butce istedi.

daha sayayimmi ?

"her halti dine bagliyorsunuz yeeeaaaaah" diyenlere soyleyecek cok laf varda ban yemek istemiyorum, degmezsiniz cunku.

turkiyenin icinde bulundugu kepaze durumun tek sorumlusu din ve din ugruna, ummet icin, bilmemne icin, buyuk reyiz rte diyen yuzde 50'dir.

hala dine bagliyorsunuz yeeeeeeeahhh diyenlerin oldugu goz onune alinirsa, demekki daha bir halt ogrenilmemis, e o zaman partiye devam, daha yiyecek cok mamul var.

hadi iyi aksamlar.

Yurtdisinda yasayan turk modu: on

Su an disari ciksam bir magazaya gitsem bir tane playstation bir de oyun alirim.

Harcayacagim para, yasadigim ulkenin aclik siniri limitinin yuzde 25i kadar para olur.

aclik siniri, dikkatinizi cekerim, asgari ucret degil.

ayni konsol turkiyede 5 asgari ucrete denk.

dunyanin hicbir 'gelismis', 'gelismekte olan' ulkesinde dandik bir konsol 5 maas etmez.

turkiye'nin bu durumda olmasinin sebebi, ekonominin kotu yonetilmesi degildir. yoldan gecen 9 yasindaki bir bebeyi ekonomi bakani yapsan mevcut kadrodan daha iyi yonetir.

turkiye'nin ekonomik sorunlarinin temel sebebi iktidarda olan malum partinin din secimi ve ulkeyi dini bir sistemle yonetmesidir.

• faizler artmiyorsa sebebi kotu yonetim degil, faizin haram olmasidir.
    • alkolde, sigarada olan vergilerin sebebi kotu yonetim degil, icki ve sigaranin haram olmasidir.
    • konsol, oyun, dizi, sinema vs gibi seylerin devamli olarak artmasi, rtuk tarafindan tehdit edilmesinin sebebi kotu yonetim degil, haram olmasidir.
    • oyun konsollarinin, oyunlarin bu kadar pahali olmasinin sebebi kotu yonetim degil, bu tur seylerin seytan icadi olarak kabul edilip, haram ilan edilmesidir.

dogal olarak, turkiyenin sorunu ekonomik degil, ideoljiktir.

turkiye'de oy veren de bunu anlamadigi surece bu cember devam edecek.

sonraki secimlerde chp alabilir ama sonrasinda yine bir sagci, dinci islamist iktidar gorecegiz. 4 sene sonra olmasa da 20 sene sonra 30 sene sonra yine bir dinci iktidar gelecek. tipki 80 senedir oldugu gibi.

• Herkes alamasın diye yapıyorlar zaten. Telefon ve otomobil için de aynı şey geçerli.

• Manisa beyi, ok üstadı şehzademiz doğrusunu söylemiş

Bu konuda damat paşanın da fikirlerini aldıktan sonra yeniçerilere söyleyin Mısır'a doğru bir akın yapmak için bir hazırlık içinde olsunlar

• Bu arkadaş ne işle iştigal ediyor bilen var mı? Ben sadece baş örtüsü yasağı nedeniyle yurtdışında okumak zorunda kaldığını biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelecek için kimse umutlu değil içerden bilgi alabilenler bile buna emin se...

• "Ulan öküz Anadolulu ne işin olur senin Playstation ile Xbox ile. Bu memlekete PS de gerekirse biz getiririz, Xbox da gerekirse biz getiririz. Senin iki görevin var. İlki makarna kemirmek, ikincisi trollük yapmak."

Alternatif evrende bir Ankara valisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 23 Ekim 2020; 14:52:42 >
  • Yurtdisinda yasayan turk modu: on

Su an disari ciksam bir magazaya gitsem bir tane playstation bir de oyun alirim.

Harcayacagim para, yasadigim ulkenin aclik siniri limitinin yuzde 25i kadar para olur.

aclik siniri, dikkatinizi cekerim, asgari ucret degil.

ayni konsol turkiyede 5 asgari ucrete denk.

dunyanin hicbir 'gelismis', 'gelismekte olan' ulkesinde dandik bir konsol 5 maas etmez.

turkiye'nin bu durumda olmasinin sebebi, ekonominin kotu yonetilmesi degildir. yoldan gecen 9 yasindaki bir bebeyi ekonomi bakani yapsan mevcut kadrodan daha iyi yonetir.

turkiye'nin ekonomik sorunlarinin temel sebebi iktidarda olan malum partinin din secimi ve ulkeyi dini bir sistemle yonetmesidir.

• faizler artmiyorsa sebebi kotu yonetim degil, faizin haram olmasidir.
    • alkolde, sigarada olan vergilerin sebebi kotu yonetim degil, icki ve sigaranin haram olmasidir.
    • konsol, oyun, dizi, sinema vs gibi seylerin devamli olarak artmasi, rtuk tarafindan tehdit edilmesinin sebebi kotu yonetim degil, haram olmasidir.
    • oyun konsollarinin, oyunlarin bu kadar pahali olmasinin sebebi kotu yonetim degil, bu tur seylerin seytan icadi olarak kabul edilip, haram ilan edilmesidir.

dogal olarak, turkiyenin sorunu ekonomik degil, ideoljiktir.

turkiye'de oy veren de bunu anlamadigi surece bu cember devam edecek.

sonraki secimlerde chp alabilir ama sonrasinda yine bir sagci, dinci islamist iktidar gorecegiz. 4 sene sonra olmasa da 20 sene sonra 30 sene sonra yine bir dinci iktidar gelecek. tipki 80 senedir oldugu gibi.

• Karakter de öyle...

• Pileysteyşın bir hastalıktır

Herkezin ulaşamaması bence iyi,herkez ulaşırsa bu hastalık daha çok yayılır

Dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    Hahahhahhwhhdhdj

• -BurakBey kullanıcısına yanıt

• Bunlara oy verenlerin çoğunlukta olduğu bir ülke değil playstation, buzdolabını bile hak etmiyor!

• tetris oynayınBilal Erdoğandan PlayStation açıklaması.. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Pileysteyşın bir hastalıktır

Herkezin ulaşamaması bence iyi,herkez ulaşırsa bu hastalık daha çok yayılır

Dua ile

Burda senden daha hastasını göremiyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Burda senden daha hastasını göremiyorum ben.

Alıntıları Göster
    Ne anlamda hasta..?

Fiziki anlamda gerçekten hastayım,ben bir engelliyim

Selam ve dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoo ben playstatiınum olsun istemiyorum
    Xboxum olsun istiyorum

Ha birde barabara palvin benim olsun isterim.

• Ben olsam aç karnınızı doyurdunuzda playstation kaldı derdim

• Kaynak?

• Çok doğru söylemiş, mis gibi atari neyinize yetmiyor? 9999999999999999999999 oyunlu kasetleri de var, oyna oyna bitmez Bilal Erdoğandan PlayStation açıklaması.. 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.