Şimdi Ara

Bilal Erdoğandan PlayStation açıklaması.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
27.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
707 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Trol falan değil. Onun gerçek zekası bu.

Alıntıları Göster
    Hakikat tebellür etmeye başlayınca,ortadan kaybolursunuz

Bedbin olmayın,yarınlar güzel olacak

Salam with pray

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim şart

• Bana vergi yok. Olan düşünsün.

Ben ne olsa alırım vergisiz. Hatta sıfır da almam. O kadar leşciyim. Alacak olsam biraz bekler ikinci el alırım ABD'den.

Kainat liderimiz sağ olsun, arkadaşlarımın yarısı yurtdışında yaşıyor.

Şanslılar ve çok şanssızlar/tembeller kalıyor. Orta şanslı/çalışkanlar gidiyor. Durum bu yani.

Telefonda IMEI kaydını patlattılar mesela. Sıkıntı oldu bana. Alışmışım 6 yılda bir 170 dolar vermeye telefona... Hep 170 dolarlık ikinci el alıp pasaportuma işletiyordum. Şimdi saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Reis Jr haklı çıkın dışarıda oynayın ...

• Katran kaynamakla olur mu şeker cinsini ..... cinsine çeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jevreyzist -- 23 Ekim 2020; 21:46:6 >
  • Yavaş yavaş "Pasta yesinler" kıvamına geliyoruz.

• "Siz kimsiniz pis fakirler? Paşama bak, bir de Playstation alacak...otur kuru ekmeğini ye, Allahına Şükret" demek istemiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Yurtdisinda yasayan turk modu: on

Su an disari ciksam bir magazaya gitsem bir tane playstation bir de oyun alirim.

Harcayacagim para, yasadigim ulkenin aclik siniri limitinin yuzde 25i kadar para olur.

aclik siniri, dikkatinizi cekerim, asgari ucret degil.

ayni konsol turkiyede 5 asgari ucrete denk.

dunyanin hicbir 'gelismis', 'gelismekte olan' ulkesinde dandik bir konsol 5 maas etmez.

turkiye'nin bu durumda olmasinin sebebi, ekonominin kotu yonetilmesi degildir. yoldan gecen 9 yasindaki bir bebeyi ekonomi bakani yapsan mevcut kadrodan daha iyi yonetir.

turkiye'nin ekonomik sorunlarinin temel sebebi iktidarda olan malum partinin din secimi ve ulkeyi dini bir sistemle yonetmesidir.

• faizler artmiyorsa sebebi kotu yonetim degil, faizin haram olmasidir.
    • alkolde, sigarada olan vergilerin sebebi kotu yonetim degil, icki ve sigaranin haram olmasidir.
    • konsol, oyun, dizi, sinema vs gibi seylerin devamli olarak artmasi, rtuk tarafindan tehdit edilmesinin sebebi kotu yonetim degil, haram olmasidir.
    • oyun konsollarinin, oyunlarin bu kadar pahali olmasinin sebebi kotu yonetim degil, bu tur seylerin seytan icadi olarak kabul edilip, haram ilan edilmesidir.

dogal olarak, turkiyenin sorunu ekonomik degil, ideoljiktir.

turkiye'de oy veren de bunu anlamadigi surece bu cember devam edecek.

sonraki secimlerde chp alabilir ama sonrasinda yine bir sagci, dinci islamist iktidar gorecegiz. 4 sene sonra olmasa da 20 sene sonra 30 sene sonra yine bir dinci iktidar gelecek. tipki 80 senedir oldugu gibi.

Son iki yıldır falan daha saçma bir şey okumamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Çok doğru söylemiş, mis gibi atari neyinize yetmiyor? 9999999999999999999999 oyunlu kasetleri de var, oyna oyna bitmez  

Bırakın dalga geçmeyi AKP'den önce atari mi vardı ?Bilal Erdoğandan PlayStation açıklaması.. 

• Şu nur yüzlü silüetin yaptığı açıklamaya ne denir ki:

Bilal Erdoğandan PlayStation açıklaması..

Mealen diyor ki: Babama ülkenin anahtarını altın tepside teslim ettiniz, bu saatten sonra ister başak geçerim, ister vergi koyarım, ister sizin sinirlerinizi bozarım. Yetki bizde, ben şehzadeyim ve burası Akp A.Ş. Hadi hayırlı işler pis fakirler....diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Ekim 2020; 23:28:43 >
  • Elk.de kullanıcısına yanıt

ağırlıklı olarak teknoloji ve oyun üzerine kurulan bı forumda ps nin hastalık oldugunu yazıyorsun ki buna bıle ınanmıyorsun sırf taptıgın adam zarar gorucek diye savunma ihtiyacı gıdermek ıcın yazıyorsun. Peki yarın ne yazıcaksın

ekran kartı hastalıkdır pahalı olması iyi

rgb fanlar yeni pc kasalı hastalıkdır pahalı olması iyi

yeni nesil arabalar dogayı kırletıyor pahalı olması iyi

yeni çıkan oyunlar hep zararlı 700 800 tl çıkması iyi almasınlar.

Yeni nesil 4k 8k tv ler zararlı cıkan dışarı gezin gerçek gözle bakmak daha iyi

hastasınız insanlar tiksiniyor sizden.

• Sanki Ferrari'den bahsediyor Reisssimin Oğlu..!

• Gençler bu sorunu çözecek merak etmeyin.

• Bi de gemicik açıklaması vardır ki aman aman akıllara gelmesin valla çok fena yapıyor insanı..

• https://www.youtube.com/watch?v=rT-Li_fiBnw&feature=youtu.be

• Troller nerde la?

• Nedersek diyelim avrupada olsa daha tepki cekerdi turkiyede cekmiyor kimse yazip cizemiyor tvde
    Gene 45 50 alirlar bir sonraki secimde aman banane basklalari dusunsun ben 2 jager gomim alamayan alamaz ps5 ucuz sna pahali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 24 Ekim 2020; 0:33:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yabancı ülkede bu açıklama yapılsa... neyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu açıklama ile birlikte Z kuşağını tam olarak karşılarına almayı garantilediler, hatta bunu tüy dikerek başardılar diyebiliriz. Seçimlerde gençlerden medet um(a)madıklarını anlayıp zulüm/ceza moduna geçtiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Ekim 2020; 0:59:42 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.