Şimdi Ara

Bilal Erdoğan: PlayStation ve Xbox Herkesin Alabileceği Şeyler Değil Elbette (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
2
Favori
24.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
474 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben imamhatip okudum 31 yaşındayım oyuncak gemim bile olmadı bu zamana kadar :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ARTAGON99

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: oxenn

yurt dışında oyun konsolu fakir cihazı olarak görülürken bizdeyse tam tersi herkesin ulaşamayacağı cihazlar deniliyor. aradaki fark buradan bile belli zaten</blockquote>

Aynen öyle dışarıda bir konsol asgari ücretin en fazla 3 te biriyken bizde kaç katı sen hesap et. utanmazlar, şerefsizler %110 üzerine vergi koyup söylediği laflara bak. babası ne ki kendi ne olsun armut tam da dibine düşmüş &gt;:(

console peasants lafı nerden geliyor sanıyorsunuz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu insanlarda biraz utanma arlanma olsa zaten çıkıp bu şekilde açıklama yapamazlar.

Ne kadar kişiliksiz karaktersiz varsa trilyonlarla oynaması için gönüllü olan aptal bir topluma döndük yazık gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BéTo

Erken seçim olsa keşke.

Erken seçim çok zor. erdoğan 2023 e şu doğalgaz ı yetiştirmeye çalışıp oradan seçim primi yapmaya çalışacak. normalde 6-7 yılda ancak yararlanabileceğimiz doğalgaz olayını 3 yıla indirgemeye çalıişacaklar. ya da aslında başaramayacaklar ama başarmış gibi yapıp o çok iyi bildikleri manipulasyon konuşmalarıyla seçimi etkilemeye çaluışacaklar. ya ni bu nokta da ''bu halk keriz mi ki bunu yesin'' diyecem ama malesef diyemiyorum malesef keriziz hemde en alasından. >:(

• Biri de çıkıp demiyor ki o bizi kıskanan ülkeler de herkes kolayca alıyor ama !! Buna sebep olan sizsiniz aldığınız akıl almaz vergiler ve eknominin geldiği durum yüzünden..

• RTE

CLASS:ROGUE/THİEF/PRİEST

SKİLS:

STEAL

HOLY SMİTE

SİLENCE

THE SİLİVRİ

WARCRY

POWER:12358144
    İNTELEGENCE:-3
    PİCKPOCKET:3000000000000000000000000000000
  • Yok öyle birşey söylemedi. Diyanet tarafından yalanlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Tamamen cahilliğimden soruyorum lütfen yanlış anlamayın.

Bilal erdoğan hangi sıfatla böyle bir açıklama yapıyor. Ve haber değeri taşıyor. Devlet yetkilisi mi ya da kamoyunda ileri gelen biri midir?

Padişahın oğlu, şehzade kendisi .

• Yiğitseniz erken seçime gidin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Aynı durum, ömrüm tüketilmiş gibi hissediyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: messevim

Yok öyle birşey söylemedi. Diyanet tarafından yalanlandı.

Yok mu her yerde haberleri var az araştır canlı olarak gördüm konuşmasını her yerde konuşma videosu var Youtube yada Google açıyorsun şunu yazıyorsun (ali erbaş fakirlik allah'a yakın olmaktır) kendini kandırma gerçekler ortada :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealArek -- 23 Ekim 2020; 18:56:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: İbrahim770

O kadar haklı ki ama beyin lazım anlamak için

ya bak o kadar sınav stresi ayı geçirebilecek miyiz stresini atsın diye oyun oynuyoruz onun da içine sıçtılar siz koyunlar sayesinde hala baştalar böyle devam edin ülkede suya vergi gelince görürüz sizi
  • takım elbiseli soyguncular
  • ee AYAKKABNI KUTULARINDA PARALARIMIZ YOK Kİ ALALIM?

• Şehzade Bilal aslında çok güzel bir tespit yapmış. Videoda herkesin de alabileceği şeyler değil elbette "Türkiye şartlarında" diyor. Yani diyor ki; Avrupa'da 500 br paraya, maaşının 3'de 4'de biri ile alınan ürünler ülkemizde lüks diyor, ona bile insanlar erişemiyor diyor. Fakir bir ülkeyiz diyor. Müthiş bir durum tespiti. Konuşmada tek sıkıntı ise ülkeyi bu hale getiren kişinin babası olması.

• merak etmeyin 3-5 sene sonra padişah ve şehzadesinin "ekmek, süt, peynir, zeytin, yumurta herkesin alabileceği şeyler değil" diyeceği günler de gelecek.

• Seçmene "şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" dediler yine kazandılar. Yani seçmene ÖKÜZ dediler ve yine kazandılar. Herşey müstahak!

• Yurt dışında bu konsollar ucuz ve adamlar için ulaşılması kolay ürünler. Ve öyle olması bir sorun teşkil etmiyorda Türkiye de uygulanan vahşi vergileri böyle mi haklamaya çalışıyorlar akıllarınca, komik kötü bir şaka gibi ama elbette bu ülkede bu lafları yutan ve mantıklı bulanlar olacaktır, olmuş bile. Nihayetinde insanlar hem gönlünce eğlenemeyecek hemde sonucunda Türkiye de teknoloji üretimi açısından bir adım ilerleme de olmayacak ve gerileme devam edecek. Ama neyse bu ülkede bunlara inanan(onlara ne desem bilemedim) çıktığı sürece ve üçkağıtçıların yalanlarıyla yaşayanlar olduğu bunlara prim verenler olduğu sürece biz daha çok çekicez.

• ötenazi gelsin artık.

• Mesela taş devrinde elektirik yoktu elektiriğin hası bile AKP döneminde olmuştur bunu göremeyen varmı elektirik su varmı askıda ekmek varmı siz daha ne istiyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.