Şimdi Ara

Bilal Erdoğan: PlayStation ve Xbox Herkesin Alabileceği Şeyler Değil Elbette

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
2
Favori
24.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 245
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (31 mesaj) lazer__ (5 mesaj) Aksel123 (5 mesaj) hoksi (4 mesaj) ARTAGON99 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (132 mesaj) Mobil (92 mesaj) (5 mesaj) Mini (20 mesaj) (29 mesaj) Uygulama (54 mesaj)
  • @
473 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Bilal Erdoğan: PlayStation ve Xbox Herkesin Alabileceği Şeyler Değil Elbette
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1616 Mesaj
    Müstahak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5232 Mesaj

Biz bize yeteriz. 

|
    |
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj
    Adam çamaşır makinesi diyor siz ps diyorsunuz. Bunu zaten sana bana değil ehoonomi çoh eyyi diyenlere anlatıyor.

Anlamadığınız, anlamak istemediğiniz veya analiz yapamadığınız yer şu. Adamlar her türlü hakareti de etse, aşağılasa da seçmeni yine oy alıyor. Çünkü bu seçmenin beyinciği ile alakalı. Akp döneminde yaşanan olayları zannediyorsunuz ki bir sonraki iktidar kullanmayacak. Ben siyasi parti lideri olsam baksam ki her türlü aşalığama küçük düşürme ile oy oranım artıyor çok ciddiyim aynısımı yapardım. Seçmene diyorsun ki innovasyon, teknoloji, eğitim, adalet bir bakıyorsun oy oranı çok düşük. Ama aklı ile alay edip popülizm yapınca gelsin oylar. 90 larda popülizm yokmuydu.

Bu ülkeye merkeli koyun erdoğan olur. Tam tersi erdoğanı almanyaya koyun merkel gibi olur. Çünkü taban neyse tavanda odur. Başka bir şey aramanız safça.

Bu ülkenin yöneticilerinden değil halkın bir şey olmayacağı için boşune beklentiye girmeniz anlaşılır gibi değil. Ben Bilale veya babasına değil size gülüyorum. Çok ciddiyim. Buradakilerin çoğu şunu bekliyor. Atatürk gelsün kurtarsın bizi. Yani yine tavana bağlıyorsunuz olayı. Yahu unutun artık şu tek adamlığı. Meral gelecek, kk gelecek, babacan gelecek kurtaracak. Gelişmiş toplumların tozunda yok bu düşünce. Yapabilseydi Atatürk yapardı. Şimdi ne yapalım her 5 senede bir Atatürk mü bekleyelim.

Yapacağınız 2 şey var. Ya yurtdışına yerleşeceksin bir türlü veya hile, hurda, siyaset vs... ile bu ülkede zengin olup fakirlere şükredin diyeceksin. Tercih sizin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Misafir Üyelik
    169319 Mesaj
    Konsolun "k" sini ömründe görmemiş ve bunu boş bi alet gören eski kafalı tabiri dediğimiz biriyle kalkıp konsol muhabbeti yapmakta çok akıllıca hareket :) Çokmu düşünmüş hakkı bu röportaj için okadar teknoloji bilgisine sahip ol alakasız kişiyle muhatap olup röportaj yap.
    Kendisi gibi olsam butür boş röportajı yapmazdım bile.
    Şu yorumu sokakta 50 yaş üzeri kime aorsanız aynı cevabı verir zaten.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    169319 Mesaj
    "One plus 7 kullanıyorum, 8 çıktı ona geçemedim" yersen
    |
    |
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    Neden kaile alıyorsunuz ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5494 Mesaj

alla elle kimse o resmi eklemedi mi?  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2a/e5/21/2ae5213711811b1db42d1501b387a2cc.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    5970 Mesaj
    Videoyu izlemedim izleyen söyleyebilir mi hükümet yandaşı hakkı bu söze nasıl tepki verdi..

|
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj

Bu adamın değer görmesi TV ve gazetelere çıkması kötü bir şaka gibi.

|
    |
  • Yarbay
    5970 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yukleniyor

ben imamhatip okudum 31 yaşındayım oyuncak gemim bile olmadı bu zamana kadar :)

Kartal imam-hatip okumadınız ama

• Yarbay
    3391 Mesaj

"Çekirdek çitlemek herkesin sahip olacağı bir şey değil"

demeye başlarlar yakında

|
    |
  • Yarbay
    2353 Mesaj

yok doğan imam hatip :)

|
    |
    trakyAli-1986 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10899 Mesaj
    Röportajı yapan şahıs da zaten aynı yolun yolcusu.. CHP genel başkanına genel müdür yakıştırması yapandan ne beklersin.. Bir de gençler destekliyor bu elemanı..

|
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Adam haklı 🤘

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1412 Mesaj
    Ceza evinde, çay+simit kombinasyonundan, 20 yılda Gemilere, Adalara, İsviçre de sahi/özel kasalara sahip olmak falan ... Şu başarının sırrını bize de bir açsınlar hele.

Kimin eteğini öpmeliyiz, kimin elini öpmeliyiz, bir yol göstersinler.
    |
    |
  • Yarbay
    2526 Mesaj

Yazıp yazıp siliyorum...

|
    |
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    Prens Bilal mi Prens Harry mi bu arkadaş insan ülkesinden bu kadar uzak olur Türkiye şartlarında almak zor demek isterken yani senin baban bu ülkeyi yönetiyor acaba babası yerine başka birimi yönetiyor Ülkeyi artık belli oldu ya bu ülkede zenginsen aaa kriz mi var ne zaman oldu deyip lüks hayatına devam edersin ya da asgari ücretli şekilde yaşayıp fakirlipin gözü kör olsun dersin

|
    |
  • Yarbay
    5068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: encuni

Türkiye şartlarında 4 5 tane gemiyi imamhatip okuyarak 27 yaşımda nasıl alabilirim arkadaşlar.

Gemi değil gemicik diyeceksin  

|
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Babanıda al git bilal. Yeter artık eskiden millet kasa fırlatıyodu gençlerde yakında eski konsollarını fırlatıcak önünüze. İnsanlara nefes alcak yer bırakmadınız. Sen gemilerle oyna bu insanlara atariyi çok gör. Allah sizi başımızdan eksik etsin !!!
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Arkadaşlar kasmayın bu kadar playstation alsanız oyunlarını alamazsınız 🤣🤣

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.