Şimdi Ara

Biggshop.com'da World'e özel %40 Worldpuan hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
2
Favori
19.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya 15 Ocak - 1 Mart 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/biggshopcom/s-25/c-737.aspx

benzer bir kampanya cardfinansta yapmıştı, siteden alışveriş yapan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim..

• alışveriş yapıp puanı yatan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm1983

Kampanya Koşulları

Kampanya 15 Ocak - 1 Mart 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/biggshopcom/s-25/c-737.aspx

benzer bir kampanya cardfinansta yapmıştı, siteden alışveriş yapan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim..

World'ün sayfasında Sayfa yüklenirken hata oluştu diyor.

• ürünlerde hep tırıvırı adam gibi bişiler osla alınırdı ucuz pahalı demeden
  • Sitede bilgi yok. %40 ciddi bir rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Sitede bilgi yok. %40 ciddi bir rakam.

sitede bilgi var, ilk flash bannerda
  • Add block engellemiş, şimdi gördüm.
  • sitede paraya çevrilecek birşey yok
  • şu adios card işini birisi tam anlatsana yurtiçi biletlerde nasıl kullanılıyor puanlar ona göre bir durum sözkonusu olabilir
  • - Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.
    - Worldpuana ilişkin bir üst limit bulunmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmdas

şu adios card işini birisi tam anlatsana yurtiçi biletlerde nasıl kullanılıyor puanlar ona göre bir durum sözkonusu olabilir

konusu var hocam ordan bakabilirsiniz
  • linkini verebilirmisin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: pmdas

linkini verebilirmisin kardeş

http://forum.donanimhaber.com/m_43479733/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

alışveriş yapıp puanı yatan var mı?

Ben peşin alışveriş yaptım fakat %40 değil binde 5 yatırmışlar. Bugün ykb müşteri hizmetlerini arayıp şikayet iletisi oluşturdum. Cevap bekliyorum. Sanırsam siz de 388.-TL lik alışveriş yapmıştınız. Bi gelişme varmı, provizyondan dönem içine yansıdı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkncal

quote:

Ben peşin alışveriş yaptım fakat %40 değil binde 5 yatırmışlar. Bugün ykb müşteri hizmetlerini arayıp şikayet iletisi oluşturdum. Cevap bekliyorum. Sanırsam siz de 388.-TL lik alışveriş yapmıştınız. Bi gelişme varmı, provizyondan dönem içine yansıdı mı?

bende de aynı şekilde hocam.. biggshop'ı aradım seda hanım diye biri ilgileniyomuş, 3 saattir toplantıdaymış, şimdi de yemeğe gitmişmşi, bekliyoruz bakalım
  • tşk ederim
  • quote:

quote:

quote:

bende de aynı şekilde hocam.. biggshop'ı aradım seda hanım diye biri ilgileniyomuş, 3 saattir toplantıdaymış, şimdi de yemeğe gitmişmşi, bekliyoruz bakalım

şimdi görüştüm seda hanımla, bankayla görüşüldüğünü, puanların en geç yarın manuel olarak yükleneceğini söyledi, yarını bekliyoruz..

• quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi görüştüm seda hanımla, bankayla görüşüldüğünü, puanların en geç yarın manuel olarak yükleneceğini söyledi, yarını bekliyoruz..

Bilgilendirme için teşekkürler. Umarım bugün yüklerlerde artık şu işleri takip etmem gerekmez

• Alınabilir ne var sitede, 388 tl ye ne aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Alınabilir ne var sitede, 388 tl ye ne aldınız?

benim durumum biraz daha farklı, ben 388 tl siteye vermesem, 800 tl setura verecektim.. bavul seti aldım bi kaç parça da plaj oyunu vs..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.