S

Onbaşı
15 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Mobil uygulamada yer alan sayfanın urls ini veren uygulama var mı, yada bu url yi nasıl görebilirim. Örneğin biletix veya işbankasının uygulamasını açtım ve ilgili sayfanın url adres bilgisini görmek istiyorum. Bunu gösteren başka bir uygulama mevcut mu? Yada başka hangi yolla öğrenirim? Cevap verenler için şimdiden çok teşekkürler
http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/23-ekim-4-kasim-100-tl-maxipuan-kampanyasi
23 Ekim - 4 Kasım 100 TL MaxiPuan Kampanyası


23 Ekim - 4 Kasım 2013 tarihleri arasında GittiGidiyor'da tek seferde gerçekleştireceğiniz 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan! Üstelik peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!


Kampanya kapsamında İş Bankası ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartı sahipleri 23 Ekim - 4 Kasım 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında GitttiGidiyor.com üzerinden tek seferde yapacakları 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinde 100 TL MaxiPuan kazanacaktır.


Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin " GITTIGIDIYOR" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan / yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.


Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından " GITTIGIDIYOR" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.


Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.


Kampanya kart bazında değil banka müşteri numarası bazında olacaktır.


İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 5 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.


Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 17 Kasım 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 18 Kasım 2013 tarihinde geri alınacaktır.


Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.


Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.


Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.


Kampanya; Ziynet Altın, "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar" (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için) ve "Emlak" kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir
PayPal 20 TL'niz cebinizde kalsın!


Bu kampanya, 18/09/2013 ve 24/09/2013 tarihleri arasında (bu tarihler dâhil) PayPal ödeme yöntemi aracılığıyla gittigidiyor.com sitesi üzerinden yapılan işlemler için geçerlidir.


Kampanya, bu e-postayı alan kullanıcılar ile sınırlıdır. Kampanyaya katılarak GittiGidiyor'un, ad, soyad, GittiGidiyor kullanıcı adı ve ödeme kodunu kampanyadan yararlanma hakkına sahip olup olmadığınızın belirlenmesi maksadıyla, PayPal ile paylaşmasına izin vermiş bulunmaktasınız.


Bu kampanya, kullanıcılar tarafından gerçekleştirilecek sadece ilk 1008 işlem için geçerlidir. Kampanya süresi içinde 1008 adet ile sınırlı bu işlem limitine ulaşılır ise, kampanya uygulamasına son verilecektir. Kampanyadan 1008 adetlik işlem limitinin aşılması sebebiyle faydalanılamaması halinde PayPal ve GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş bulunmaktasınız.


Bu kampanya, işbu e-postayı almış GittiGidiyor kullanıcıları için geçerlidir. Kampanya, PayPal kullanıcı hesabı numarası bazında yürütülecek olup; kullanıcılar kampanyaya birden fazla katılabilir fakat PayPal sadece ilk işlem için iade yapacaktır.
Bu tekliften yararlanabilecek olan kullanıcıların PayPal hesaplarına, PayPal hesaplarını kullanarak gittigidiyor.com web sitesi üzerinden başarılı olarak tamamladıkları alım işlemlerini takip eden 4 hafta içerisinde PayPal tarafından 20 TL yatırılacaktır. PayPal hiçbir şartla belirli bir PayPal hesabına 20 TL'nin üzerinde bir bedel iadesi gerçekleştirmeyecektir.


Kampanya, gittigidiyor.com'da yer alan "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar" (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için) ve "Emlak" kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir. GittiGidiyor ve PayPal kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya bitirme hakkını saklı tutar.

http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/18-24-eylul-paypal-odeme-kampanyasi
Morhipo ve hızlıal da sayfa görüntüleri gelmiyor. Hatta morhipoda birçok linke dahi tıklayamıyorum. PC de adope flash player 11 activex ve 11 plugin, flv player, java 6 ve update 26 yüklü, ancak ne ie da ne firefox ta ne de opera da açılmıyor. Başka sitelerde açılıyor. Ne yapmam gerekir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Çok aradım ama d600 için ne okey nede king ve batak bulamadım. Yarbayımız Farukkk da okey arıyor sanırsam. Bence asıl sebep yabancıların okey e okey değilde farklı bir isim vermiş olmaları olabilir mi. Aynı şey kingvve batak içinde geçerli. King i bir türlü bulamıyorum. King, okey ve batak oyunlarının yurt dışında nasıl adlandırılığını bilen varsa ve bi cevap yazarsa çok sevinirim. Belki o zaman rus java sitelerinde ve başak yerlerde daha sağlıklı bi arama yapabilirim. İlginiz için şimdiden teşekkürler
d600 kullanıcısıyım. bellek kartımda sadece 4096 kb. lik alan javaya ayrılmış. 1-2 oyun ve prg. yükleyince hemen doluyor.
Bu alanı nasıl arttırabilirim?çok uğraşmama ve aramama rağmen bulamadım
Bilen varsa ve cevap yazarsa şimdiden çok teşekkür ederim.
Hakkında
Konum: İzmir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 24
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 590
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 35.504 (Bu ay: 88)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.