Şimdi Ara

Biggshop.com'da World'e özel %40 Worldpuan hediye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
2
Favori
19.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bunun siyahı var, ucakta el bagajı olmaz, izin vermezler baya büyük.
    Onun dışında kullanışlı ben cok memnunum. İçinden sifreli kilit de cıkıyor ama o bir işe yaramaz anında kırıldı gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pwnstaer

quote:

Bende bir buna bir de sırt çantasında takıldım, bu bavul uçak kabinine uygun mu acaba? Uçak yolculuğunda deneme şansınız oldu mu acaba?

Daha elime geçmedi valiz ;) Ama ebatları 52*36*22.

Thynin sitesinde yazan el bagajı sınırları: Uçuşlarımızda sadece bir adet kabin bagajı taşıyabilirsiniz. Kabin bagajınızın boyutları 23x40x55 cm ve maksimum ağırlığı 8 kg. olmalıdır

Sığar mı bilemedim

sığar hocam
  • merhaba
    arkadaşlar bende cardfinans kampanyasından bu siteden alış veriş yaptım yüklenen parapuanlar geri alındı alışveriş yaparken her yönü ile kendinizi sağlama alın sakın ha sakın bende şu anda mahkeme için kampanya şartları buroşürünü arıyorum. 7000 tl parapuanımı sildiler. birde benim gibi onlarca kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySteRioUsMeN

merhaba
    arkadaşlar bende cardfinans kampanyasından bu siteden alış veriş yaptım yüklenen parapuanlar geri alındı alışveriş yaparken her yönü ile kendinizi sağlama alın sakın ha sakın bende şu anda mahkeme için kampanya şartları buroşürünü arıyorum. 7000 tl parapuanımı sildiler. birde benim gibi onlarca kişi var.

hocam sizde abartmışsınız tatmin olmayı bilmek gerekir 100-200 tl ile suistimal ettiğiniz açık söylediğiniz rakamlarla yinede geçmiş olsun umarım fazla bir zarara uğramadan çözersiniz.
  • sabah alışveriş yapanların puanı yattımı acaba arkadaşlar?
  • Alışverş yapanların puanları yattı mı acaba?
  • Kazanılan puanlar siliniyormu?
  • Adios için bulunmaz fırsat gibi görünüyor.. Ne aldığın önemli değil, kazanacağın puan otel rezervasyonlarında 3'le çarpıldığı için 100 tllik alışverişin 40x3=120 tl olarak değerleniyor, aldığın şeyde yanına kar kalıyor..
    Adiosçular bu puanları toplayabilmek için %25 - %10 kampanyalarını iple çekiyor, %40 ne demek..
    Puanları harcama noktasında da sakata gelmemek için önce avans puan patlatıp sonra buradan %40 bonusları toplayarak avansı kapatmak akılcı bir çözüm olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Adios için bulunmaz fırsat gibi görünüyor.. Ne aldığın önemli değil, kazanacağın puan otel rezervasyonlarında 3'le çarpıldığı için 100 tllik alışverişin 40x3=120 tl olarak değerleniyor, aldığın şeyde yanına kar kalıyor..
    Adiosçular bu puanları toplayabilmek için %25 - %10 kampanyalarını iple çekiyor, %40 ne demek..
    Puanları harcama noktasında da sakata gelmemek için önce avans puan patlatıp sonra buradan %40 bonusları toplayarak avansı kapatmak akılcı bir çözüm olacaktır

Fakat kaçırdığınız nokta şu ki 120 Lira olarak kullanmak için 100 TL tek çekim ödeme yapmanız gerekiyor. Aldığınız ürün bir işinize yaramıyorsa (sitedeki ürün gamı belli) bu tür bir alışverişi yapmak hiç akıllıca olmaz. 120 Lirayı verip taksitle paşa paşa kullanırsınız. O yüzden oran göz boyama da olsa pek fazla talep göreceğini sanmıyorum Adios camiasından...

• quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Adios için bulunmaz fırsat gibi görünüyor.. Ne aldığın önemli değil, kazanacağın puan otel rezervasyonlarında 3'le çarpıldığı için 100 tllik alışverişin 40x3=120 tl olarak değerleniyor, aldığın şeyde yanına kar kalıyor..

Fakat kaçırdığınız nokta şu ki 120 Lira olarak kullanmak için 100 TL tek çekim ödeme yapmanız gerekiyor. Aldığınız ürün bir işinize yaramıyorsa (sitedeki ürün gamı belli) bu tür bir alışverişi yapmak hiç akıllıca olmaz. 120 Lirayı verip taksitle paşa paşa kullanırsınız. O yüzden oran göz boyama da olsa pek fazla talep göreceğini sanmıyorum Adios camiasından...

Ürünlere baktım da hakkaten işe yarar birşey göremedim. Sanırım %40 esprisinin tuzağı da bu olsa gerek.. En azından süresi dolmaya yakın olan kapatamayacağınız ve 3 kat ödemek zorunda kalacağınız avans puanları kapatmak için %20 iskontolu ve hediyeli(aldığınız ürün) bir seçim olabilir.

• quote:

merhaba

Bu siteden 17500 liralik alinacak ne buldunuz cok merak ettim dogrusu. Ben 100 liralik bile birsey bulamadim. Ayrica verilen puanlar sureli puan diye mi geri alindi yoksa baska bir sebep mi one suruldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar satın alma işlemini yapar yapmaz puan yükleniyor mu yoksa 2-3 hafta bekleyecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

merhaba

Bu siteden 17500 liralik alinacak ne buldunuz cok merak ettim dogrusu. Ben 100 liralik bile birsey bulamadim. Ayrica verilen puanlar sureli puan diye mi geri alindi yoksa baska bir sebep mi one suruldu?

adios topicinde yazılmış, mahkemelik olan bir kişi yazmış, aynı arkadaşmı bilemiyorum

puanlar süreli diye değil. sanırım suistimal edildiği gerekçesiyle banka puanı geri almış.

sonuç olarak kredi kartında böyle maddeler var. arkadaş inşallah alır parasını.. birkaç ürün olsa belki suistimal değil diye ispatlanır ama 10 telefon 5 tv falan filan olmuşsa olay ortada, hakime kalmış (topicte öyle şeyler yazıyodu)..

bu arada cardfinans kampanyasında bende bakmıştım alacak hiçbişi bulamadım açıkçası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xmutti

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

merhaba

adios topicinde yazılmış, mahkemelik olan bir kişi yazmış, aynı arkadaşmı bilemiyorum

puanlar süreli diye değil. sanırım suistimal edildiği gerekçesiyle banka puanı geri almış.

sonuç olarak kredi kartında böyle maddeler var. arkadaş inşallah alır parasını.. birkaç ürün olsa belki suistimal değil diye ispatlanır ama 10 telefon 5 tv falan filan olmuşsa olay ortada, hakime kalmış (topicte öyle şeyler yazıyodu)..

bu arada cardfinans kampanyasında bende bakmıştım alacak hiçbişi bulamadım açıkçası :)

zaten bu tür kampanyaları da ihtiyacın olan şeyleri alırken puan kazan diye yapıyorlar. ben şahsen hiç bir zaman ihtiyacım olmayan birşeyi fazla puan veriyor diye almadım. ihtiyacım olan ürünlerde de mesela 1000 liralık TV'ye ihtiyacım varsa, fazla puan veriyor diye 1050-1100 bilemedin en fazla (vereceği puana göre) 1150 liraya kadar alırım ama daha fazla değil.

hele ki ihtiyacın olmadığı ve işine yaramayacağı halde 17.500 liralık işe yaramaz mal alıp 7000 liralık puan kazanayım, bunları da 4'le çarpıp 28.000 liralık bilet alayım diye hesap yapmak çok mantıklı değil.

• arkadaşlar bu yazdığınız yorumlar doğru fakat bankanın yaptığı kampanya şartlarında suistimal kelimesi geçmiyor bu 1
    ardından ben alış veriş yaparken MH aradım ve herhangi bir sınır olup olmadığını sordum hayır dedi ve istediğin kadar alabilirsiniz dedi bu 2.
    sizinde gördüğünüz gibi sitedeki ürünlerin hiç biri makul bir fiyattan satılmıyor benim almış olduğum 10 adet cep telefonu ve bunu da firma yetkilileri özel satış adı altında veriyorlar.isterseniz sizde yaptırabilirsiniz ben eylül kampanyasında yaptırmıştım bu konuda firmanın da başı ağrımış sa artık yaptırmazlar. buda 3
    buyrun siz karar verin.
  • quote:

arkadaşlar bu yazdığınız yorumlar doğru fakat bankanın yaptığı kampanya şartlarında suistimal kelimesi geçmiyor bu 1
    ardından ben alış veriş yaparken MH aradım ve herhangi bir sınır olup olmadığını sordum hayır dedi ve istediğin kadar alabilirsiniz dedi bu 2.
    sizinde gördüğünüz gibi sitedeki ürünlerin hiç biri makul bir fiyattan satılmıyor benim almış olduğum 10 adet cep telefonu ve bunu da firma yetkilileri özel satış adı altında veriyorlar.isterseniz sizde yaptırabilirsiniz ben eylül kampanyasında yaptırmıştım bu konuda firmanın da başı ağrımış sa artık yaptırmazlar. buda 3
    buyrun siz karar verin.

kargo ücretsiz mi? 20 liralık bişey alsak kargo ne kadar tutar acaba?
  • site çöktü sanırım.
  • Siteye girebilen var mı şu anda ne cepten ne pc den girilmiyor:(
  • quote:

arkadaşlar bu yazdığınız yorumlar doğru fakat bankanın yaptığı kampanya şartlarında suistimal kelimesi geçmiyor bu 1
    buyrun siz karar verin.

evet bankanın şartlarında üst limit yoktu. bankanın suistimal sebebini gerekçe göstererek puanı geri aldığını söyledim. yoksa suistimal var diye fikrimi yazmak bana düşmez. üst limit varsa, puana ihtiyacım varsa yapılması gayet doğal.

clubfinanslıyım, %40 puanda bende baktım. sonuçta puan 3 le çarpılıyor uçak biletinde.. ama alacak birşey bulamadım :) şimdi yine bakıyorum yine yok!

sitede çöktü galiba..

• quote:

buyrun siz karar verin.

Hangi telefonu kactan aldiniz? sitedeki diger urunler gibi mi oldu yani 200 liralik telefonu 1000 liradan mi aldiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.