Şimdi Ara

Biggshop.com'da World'e özel %40 Worldpuan hediye! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
2
Favori
19.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

Biggshopu 4 saat once aradigimda telefona cikan kadin y.kredi kartlarinda teknik bir sorun oldugunu ve baska bir kart ile denemem gerektigini soyledi..

Kampanyayi duzenleyen Yapikredinin cagri merkezinden aldigim cevap da 1 marta kadar devam ettigi yonunde idi. Bu iki bilgiye dayanarak alisveris yapmayi makul buldum ve yaptim (yaklasik 150 tl kadar)

Sonucta y.kredi kredi kartimda bugun yapilmis bir On-net (biggshopun bagli oldugu sirket) alisverisi goruluyor.
    Kampanya ilanini da bulup kaydettim, bankadan bu iki veriye dayanarak puan talep edecegim (yuklenmezse)

Onceden deklare edilmis ve iptal edildigine dair bir ilan verilmeyen bir kampanya var elimde. Umuyorum y.kredi herzaman yaptigi gibi makul bir yaklasim sergiler duruma.. Sergilemezse de 150 liralik ivir zivirim olmus olur, naapalim.. (gerci hala biseyler ekliyorum sepete ama :))

Sonucta bu forumda son yazismalarda sitenin hata verdigi tartisilmis. Ben de bu hatayi atlatmanin bir yolunu buldum ve paylastim. Dileyen diledigi gibi davranir..

Selamlar.

• bu siteden yaptıgım alısverıs 4 gun provızyonda bekletılıp daha sonra hıc bılgı falan verılmeden ıptal edılmıs. fırmayıda alısverısın ertesı gunu aradıgımda 3 gun sonra gonderılıyor urunler bekleyın dıye bır bayan bılgı verdı ama zordan konusuyor offf dercesıne. Bılmedıgım bıyerden puan kazancaz dıye alısverıs yaparsam böyle olur. Kepazelık resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: HD_MAN

bu siteden yaptıgım alısverıs 4 gun provızyonda bekletılıp daha sonra hıc bılgı falan verılmeden ıptal edılmıs. fırmayıda alısverısın ertesı gunu aradıgımda 3 gun sonra gonderılıyor urunler bekleyın dıye bır bayan bılgı verdı ama zordan konusuyor offf dercesıne. Bılmedıgım bıyerden puan kazancaz dıye alısverıs yaparsam böyle olur. Kepazelık resmen

Üstad daha başına gelmediğinden bilmiyorsun 1 ay önce aldığım ürünler hala yollanmadı iade talep ettim 22 gün önce para iadeside yapmıyorlar yok yapıkredi ile anlaşmamız bitti diyorlar v.s eger parayı kaptırdıysan sende baya bi ugraşacaksın demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Orijinalden alıntı: HD_MAN

bu siteden yaptıgım alısverıs 4 gun provızyonda bekletılıp daha sonra hıc bılgı falan verılmeden ıptal edılmıs. fırmayıda alısverısın ertesı gunu aradıgımda 3 gun sonra gonderılıyor urunler bekleyın dıye bır bayan bılgı verdı ama zordan konusuyor offf dercesıne. Bılmedıgım bıyerden puan kazancaz dıye alısverıs yaparsam böyle olur. Kepazelık resmen

Üstad daha başına gelmediğinden bilmiyorsun 1 ay önce aldığım ürünler hala yollanmadı iade talep ettim 22 gün önce para iadeside yapmıyorlar yok yapıkredi ile anlaşmamız bitti diyorlar v.s eger parayı kaptırdıysan sende baya bi ugraşacaksın demektir.

Yok Para yı kaptırmadım para iade olmus.Urunler gelmedı puan falan yatmadı. demek allah korudu desenıze...

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.