Şimdi Ara

Bienwenu , ne adam ya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu young boys ta oynayan 15 numaralı bienwenu süper bi adam , feneri yine eziyorlar ama bu kadar ballı takım olmaz. ne dersiniz bu bienwenu yu takibe alınmazmı , cimboma böyle adam lazım gerçekten. MÜTHİŞ...

• mükemmel takım ya merak ediyorum acaba fenerlilerin bu oyunları içine siniyo mu?
  • iyi yazmışsın da fenere niye laf atıyosun arada
  • abi bu kadar kısmetli takım olmaz devre 3-1 young boys önde giricegine 2-1 fb giriyor bu kadar olur
  • Bienwenu gerçekten müthiş bir santrafor ağzım açık izledim ...
  • valla tam bu konuyu açıcaktım baktım açılmış zaten gerçekten çok etkili bi oyuncu fiziğiyle fenerlileri parmağında oynatıo. Bize lazım böyle bi adam
  • Young Boys bizim ligde olsa kesinlikle ilk 3e girer. Kıytırık İsviçre ligi takımı.

Bizim takımların ve oyuncuların foyası avrupada ortaya çıkıyor.
  • neyi parmağında oynatıyor açıklarmısınız,

karşısında adam mı var...

tamam bende beğendim harbi iyi adam, fizikli ayağna hakim teknik. ama bide karşısındakilere bakmak lazım... önder resmen YB ta oynuyor sadece forma rengi bizden, bekir bilica birbirlerini tanımıyor,
  • Son 20 dkyı izledim. Bir tane 19 numara var sürekli dağa taşa vurdu onu demiyorsunuz değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyeD

iyi yazmışsın da fenere niye laf atıyosun arada

Beyin bedava çünkü
  • bu adam mıydı bilmem de, ortasahada çarşı pazar gezdirdi herkesi ama gel gör ki bu adamı 3 büyükler getirse herkes burun kıvıracak bienvenu kim diye.
  • bana göre de DEGEN 3. büyüklerde banko oynar
  • Degen çok deli oynuyor yalnız. Hızlı, fizikli.
  • nazar değdi çıkardılar adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

bana göre de DEGEN 3. büyüklerde banko oynar

Rıdvanın söylediklerini mi yazıyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacaveli

quote:

Orijinalden alıntı: chiller

bana göre de DEGEN 3. büyüklerde banko oynar

Rıdvanın söylediklerini mi yazıyon?

ben bu yorumu Rıdvan dan önce yazdım, bir an bende şaşırdım acaba Rıdvan benim yorumu mu gördü diye...
  • Philip Degen'in kardeşi, geçen seneydi sanırım B.Dortmund'tan Liverpool'a transfer olduğunda GS için kaçırdık demiştim, kardeşide yavaş yavaş patlama yapacak gibi.
  • Iyi oyuncu bizimkiler bir fiyat yoklasin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeV1lMayCry

Son 20 dkyı izledim. Bir tane 19 numara var sürekli dağa taşa vurdu onu demiyorsunuz değil mi

Yok o değil.. Dağa taşa atan iki oyuncu vardı biri dudar diğerİ doubai ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeV1lMayCry

Son 20 dkyı izledim. Bir tane 19 numara var sürekli dağa taşa vurdu onu demiyorsunuz değil mi

yok o değil ikinci yarının başlarında alındı oyundan zenci bi adam. bide degen de çok iyiymiş gerçekten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.