Şimdi Ara

Bıçak kesiği nasıl geçer ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
22.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sol kolumda pazu kısmında bir kaç tane bıçak kesiği var ama derin değil kabuk bağladı kabuk düştü ve şimdi orası beyaz çizgi çizgi oldu. Çok belli olmuyor ama yakından bakınca belli oluyor ve bu yaranın yaza kadar geçmesi gerekiyor. Kimisi 2 seneye geçer deri kendini yeniler diyor , kimisi krem sür diyor , kimisi yumurta akı sür diyor , kimizi ozon yağı sür diyor , beklemek dışında hepsini denedim fakat geçiremedim. Nasıl geçirebilirim ameliyat dışında bitkisel ilaçlar veya kremlerle lütfen yardımcı olun. Teşekkürler

• zamanla geçer
  • Ya zamanım yok işte bu yaza kadar geçmesi gerekiyor.
  • Bronzlaşman lazım.
  • Tüm kolunu kes. (Kesik yap yani. Komple kolu kesmeyi deneme sakın.) Her yer beyazlaşacağı için kesik farkedilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einstein -- 21 Kasım 2011; 16:34:32 >
  • Senin yapabileceğin bir şey yok arkadaşim onu beklemek zorundasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Tüm kolunu kes. (Kesik yap yani. Komple kolu kesmeyi deneme sakın.) Her yer beyazlaşacağı için kesik farkedilmez.

Bıçak kesiği nasıl geçer ÖNEMLİ

• quote:

Tüm kolunu kes. (Kesik yap yani. Komple kolu kesmeyi deneme sakın.) Her yer beyazlaşacağı için kesik farkedilmez.

Nick yazı orantısı Sağolun arkadaşlar
  • Kolumda 2 tane bıçak izi var hızlı geçmiyor bendekiler.
  • 8-9 yaşlarında elimdeki ağaç dalının ucunu bıçakla sivrilltmeye çalışırken elimin dışa bakan kısmını kesmiştim. 23 yaşındayım hala ordaki beyazlık duruyor..Sanırım kesilen yerin deri özelliğine göre değişiyor..Parmak uçlarımı bir kaç sefer kesmişimdir yanlışlıkla ama eser kalmadı o izlerden
  • Kafayı bulunca faça atın sonra nasıl geçecek.. geçer geçer
  • Güneşte feci yanıp derinin soyulması lazım lakin geçmeyebilir
  • quote:

Konuyu nasıl bulduğumu bile hatırlamıyorum ama şimdi düşünememiştim bunu.
  • eğer kesik derinse o geçmez ben sana söylüyüm benimde küçüklükten kalma kolumda kesik var her yıl bronzlaşmama rağmende geçmedi o öyle kalır benden söylemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

8-9 yaşlarında elimdeki ağaç dalının ucunu bıçakla sivrilltmeye çalışırken elimin dışa bakan kısmını kesmiştim. 23 yaşındayım hala ordaki beyazlık duruyor..Sanırım kesilen yerin deri özelliğine göre değişiyor..Parmak uçlarımı bir kaç sefer kesmişimdir yanlışlıkla ama eser kalmadı o izlerden

elin üstündeki deriler kolay yenilemiyor kendini heralde bendede bi iz var elimde duruyor uzun zamandır ...
  • geçmez
  • Derinde geçmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözümüm yok ama tavsiyem var. İzleri kapatacak şekilde küçük bir dövme yaptırabilirsiniz.
  • dövme yapınca iyice bok olur. sakın ha.

bıçak izleri ameliyatla biraz azaltılabiliyor. Ama tam geçmez.
  • Benimde 4-5 sene önce avucuma cam girmişti hala beyazlık duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.