Şimdi Ara

Kafaya sıkmak kesin öldürür mü ve acısız mıdır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
36.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafaya sıkmak kesin öldürür mü ve acısız mıdır sizce?

• niye soruyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

niye soruyosun

Merak ettim nickin bilgili olduğunu gösterir mi desem saçma olur sanırım :)
  • Kesin öldürür diyemeyiz. O an silahı sıkarken elin titreyebilir ve kurşun kafanı sıyırabilir. Veya tam tetiğe basarken silah teper birşey olur, ayrıca son anlarda acıyı daha çok yaşarsın çünkü beyin ölümü o an gerçekleşmez. En mantıklısı ilaç içmek veya zehirli birşeyler kullanmak, alkol koması da olur kafan kıyak mis gibi gidersin.

Not:Ölüm tavsiyesi değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pRo.

Kesin öldürür diyemeyiz. O an silahı sıkarken elin titreyebilir ve kurşun kafanı sıyırabilir. Veya tam tetiğe basarken silah teper birşey olur, ayrıca son anlarda acıyı daha çok yaşarsın çünkü beyin ölümü o an gerçekleşmez. En mantıklısı ilaç içmek veya zehirli birşeyler kullanmak, alkol koması da olur kafan kıyak mis gibi gidersin.

Not:Ölüm tavsiyesi değildir.

Baya video izledim suicide ile ilgili ama kafasına sıkanlar anında yere düşüyor zaten, silah neden tepsin, hem mermi saniyenin bilmem kaçında biri hızla çıkmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno4me

Baya video izledim suicide ile ilgili ama kafasına sıkanlar anında yere düşüyor zaten, silah neden tepsin, hem mermi saniyenin bilmem kaçında biri hızla çıkmıyor mu?

Alıntıları Göster

Sen baya video izledin, ben de baya adli tıpta otopsi için gelen intihar vakaları gördüm :) Kurşun kafasını sıyıran mı dersin, çekesine dayayıp silahı sıkıp intihar ederken kendine acı çektirip hastaneye gelen mi dersin. Mesele anında yere düşmek değil, mesele beyin ölümünün gerçekleşmesi onu anlatmak istemiştim. Onları düşünene git 100 tl ye rezidans dairesi kirala ( 30-40-50. kat hangisini istersen ) onda da saniyede ölürsün mantıken.

• Çenesine dayayanlar muhtemelen düz tutuyor hocam, ve beyne ulaşmıyor beyne konumlandırarak yapsa gerçekleşirdi sanırım, şakaktan sıktı genelde izlediklerim,

Otopsi için gelen dediniz, kafasını sıyıranlar da yaşamını yitirdi mi yani? Hem kan kaybından ölme ihtimali de var mı?
  • quote:

Çenesine dayayanlar muhtemelen düz tutuyor hocam, ve beyne ulaşmıyor beyne konumlandırarak yapsa gerçekleşirdi sanırım, şakaktan sıktı genelde izlediklerim,

Otopsi için gelen dediniz, kafasını sıyıranlar da yaşamını yitirdi mi yani? Hem kan kaybından ölme ihtimali de var mı?

Çenesini sıyıranlar hastaneye geliyor ve kurtarılabilir olanlar kurtarılıyor. Kan kaybı, bilinç kaybı vesaire. Çoğunluk ölüyor tabii ki de ama hayatta kalanlar da acı çekiyor ve bir daha deniyor intiharı.

• Kaç dakika kan kaybedince gider peki şahıs, bu gelenler hemen hastaneye yetiştirilenler mi?
  • quote:

Kaç dakika kan kaybedince gider peki şahıs, bu gelenler hemen hastaneye yetiştirilenler mi?

Pm attım

• ibrahim tatlıses hs yedi yatmadı öyle düşün
  • Daha önce kafasına sıkan ve hayatta kalan birisi varsa yardımcı olur bence
  • İşe gir çalış. Ben girdim şuan çalışıyorum. Erkek adama iyi geliyor. İlk başlarda biraz sıkar zamanla alışırsın ve psikolojin düzelir...
  • Hemde ak-47 ile
  • Düşük kalibre kullanırsan kurşun
    Kafatasını deldikten sonra kafanın içinde fink atar ve beynini süzgece çevirir
  • silahına göre değişir. kurşun kalibresi düşükse öldürmeyebilir. ama .44 falan kullanırsan kafanı delip geçebilir de.

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

silahına göre değişir. kurşun kalibresi düşükse öldürmeyebilir. ama .44 falan kullanırsan kafanı delip geçebilir de.

".44 Remington Magnum" mermisini mi kastediyosunuz hocam?

Hocam valla tahribat gücü açısından AK-47''nin kullandığı "7.62x39mm" den sonra ikinci gelir o mermi  

Delip geçmezde, adamın kafasını makarnaya çevirir.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 23 Ekim 2020; 20:31:56 >
  • Kafaya sıkmak kesin öldürür mü ve acısız mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

".44 Remington Magnum" mermisini mi kastediyosunuz hocam?

Hocam valla tahribat gücü açısından AK-47''nin kullandığı "7.62x39mm" den sonra ikinci gelir o mermi  

Delip geçmezde, adamın kafasını makarnaya çevirir.  

Alıntıları Göster

aynen hocam duvarın arkasından falan vuruluyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.