Şimdi Ara

Bi Kızı Öpmek İçin Nasıl....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
14.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duygusal bir ilişki yaşıyorum.Karşımdaki insanın beni sevdiğine eminim ama bugün gerçekleştirmeye çalıştığım iki öpme girişimi de başarısızlıkla sonuçlandı .Valla depiyodu beni nerdeyse Kız biraz utangaç.Bu kilidi nasıl çözerim?

Arkadaşlar bi kızı öpmek için nasıl bir ortam sağlamalı,neler söylemeli vs vs. tecrübesi olanlar yardım lütfen

• opmek zorundamısınkı?? opmesen sevemezmısın??
  • Sewerim ama hem istiyo hemde yapmaya kalkınca kasıyo kendini.Soğuyacam valla
  • tut saçlarından yapış dudaklarına..bırak tepki göstersin sakın bırakma..sonra yumuşucak ve kendini kollarına bırakcaktır..eueheueh..şaka lan şaka yapma sakın....bir erkek oldugunu ve bazı istek ve ihtiyacların oldugunu güzelce anlat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRKMKZN -- 8 Mayıs 2005, 22:40:39 >
  • bır opucuk yuzunden sevgılınden soguyabılıyosan sen kendını bı topla derım.sevmıyosunkı soguyacam dıyosun.bole hıcbır yere varamassın.zamana bırak.kendısı oper eger gercekten ıstıyorsa.sadece bekle.opmek elıne bırsey gecırmez.ama gercekten ıcten gelen bır opucuk senı mutlulugun derınlıklerıne ındırır.sadece ıcten bır opucuk vermesını saglıcaksın.gerısı ona kalmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: sipidaksipidakyusenbalik

bır opucuk yuzunden sevgılınden soguyabılıyosan sen kendını bı topla derım.sevmıyosunkı soguyacam dıyosun.bole hıcbır yere varamassın.zamana bırak.kendısı oper eger gercekten ıstıyorsa.sadece bekle.opmek elıne bırsey gecırmez.ama gercekten ıcten gelen bır opucuk senı mutlulugun derınlıklerıne ındırır.sadece ıcten bır opucuk vermesını saglıcaksın.gerısı ona kalmıs

Bende böyle düşündüm,bi daa yaklaşmayacam.Bırakacam o beni öpsün.Doğru değil mi?
  • eveet bir kızı öpmek güzel olurdu evet güzel olurdu hatda sonra sarılırdım sımsıkı hemide yılların özlemiyle okşardım saçlarını şefkatimle sonra ona hayalletrimi anlatırdım sevgimle

sonra onu kucaklayıp yatağa götürürdüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chas

Duygusal bir ilişki yaşıyorum.Karşımdaki insanın beni sevdiğine eminim ama bugün gerçekleştirmeye çalıştığım iki öpme girişimi de başarısızlıkla sonuçlandı .Valla depiyodu beni nerdeyse Kız biraz utangaç.Bu kilidi nasıl çözerim?

Arkadaşlar bi kızı öpmek için nasıl bir ortam sağlamalı,neler söylemeli vs vs. tecrübesi olanlar yardım lütfen

şekil 1-A örnek forum abazanı

• chas bekle.sadece bekle.bırak o senı opsun.sen zorlarsan bu sefer sana baska gozle bakar.abaza muamelesı gorursun.senın onu sevdıgıne ınanmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhmt

quote:

Duygusal bir ilişki yaşıyorum.Karşımdaki insanın beni sevdiğine eminim ama bugün gerçekleştirmeye çalıştığım iki öpme girişimi de başarısızlıkla sonuçlandı .Valla depiyodu beni nerdeyse Kız biraz utangaç.Bu kilidi nasıl çözerim?

Yok lam seviyom valla Soora yarın öbür gün gelip bana demesin "benden kaçıyon" falan diye

• Nası gaza getireyim bunu beni öpmesi için
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mhmt

quote:

Yok lam seviyom valla Soora yarın öbür gün gelip bana demesin "benden kaçıyon" falan diye

hadi hadi saklama

• gaza getırmene gerek yok.sen sadece dogal davran.arada ufak masum opucukler at yanagına.elını sımsıkı tut bırakma..bır guvercın ufacık bı aralık buldugunda ucmayı ıster.sen ona o aralıgı gosterme
  • ben biz kızla cıktıgım ertesı gunu opusmeye baslamıstık tabı ılk adım benden geldı super bır duygu mutlaka tatmalısınız
  • Yani?
  • ben yorum yapmayayım çünkü avrupada yaşıyorum
    acayip farklı bizim ilişkiler
    hadi kolay gelsin
  • topic i açan arkadaş ve imzasında cnbc e olan arkadaş...imzalar 100*100 pikselden daha büyük olamaz yassakk!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: asistan

ben yorum yapmayayım çünkü avrupada yaşıyorum
    acayip farklı bizim ilişkiler
    hadi kolay gelsin

uzn lafın kısası koyu olanı
  • Bence direk yapış dudaklarına.. Kızı baştan çıkar. Tabi öperken eller de boş durmuyo, başka yerlere gidiyo..
  • bu mesaj sılme olayının da ıyıce suyu cıktı be
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.