DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
+336 İle Bir Numaradan Arandım.
4
Cevap
0
Favori
10.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> +336 İle Bir Numaradan Arandım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1095 Mesaj
      29 Nisan 2011 17:48:55 Konu Sahibi
      Beyler daha 2 dk önce +336 ile başlayan bi telefondan arandım başındakini görünce ilk önce korktum ama teli açtım bi adam açtı bende sesimi değiştirerek alo kimsin fln dedim yanlış numara dedi kapattı.+336 nerenin oluyor ? veya +33 de olabilir

|
      |

• Yarbay
      3143 Mesaj
      29 Nisan 2011 17:54:44
      336 yı bilmem, 33 Fransa.

|
      |

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
    • Yarbay
      9380 Mesaj
      29 Nisan 2011 17:55:12
      Fransa

|
      |

• Binbaşı
      1095 Mesaj
      29 Nisan 2011 17:58:21 Konu Sahibi
      hiç akraba flnda yok ki dolandırıcı işi olmasın

|
      |

• Yarbay
      3143 Mesaj
      29 Nisan 2011 18:24:39
      Gurbetçidir, akrabasını falan aramaya çalışırken yanlış çevirmiştir bence.
      Hemen de kötü şeylere yormayın.

|
      |

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.