Şimdi Ara

Bi çılgınlık yapıp 2 arkadaş yola çıkmayı düşünüyoruz. Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaşımız 19-20 diksiyon fizik düzgün. 2 arkadaş ankarada oturuyoruz, ikimizinde bazı planları gerçekleştirebilmesi için kişi başı 2.5 milyar paraya ihtiyacı var. Ankarada adam gibi iş falan yok, yaz geldi artık ankara boşalıcak yavaş yavaş, hiç iş bulabileceğimizi sanmıyorum. Ne yapalım ne edelim diye düşünürken, kişi başı 300-400er tl para ile, ege veya akdeniz kıyalarına gidip otellerde veya club'larda çalışalım diyoruz. Bi çılgınlık yapıp direk otobüs biletini alıp gidelim diyoruz ama, oraya gidip iş bulamayıp sap gibi açıkta kalmaktan korkuyoruz Çünkü daha kalacak yer bile yok ama otellerin, personelleri için lojmanları var diye biliyorum yani kalacak yer çözülür bi şekilde. Hem paramızı kazanalım hemde tatilimizi yapalım diyoruz. Yaz geldi artık sezon açıldı iş falan hemen bulunur diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar? Turistik bölgelerde oturan arkadaşlar bi yorumlarını yazarsa sevinirim, teşekkürler şimdiden..

• gitmeden sana tavsiye otellerin sitelerindeki iş başvurularından online yap.Seni ararlar tecrübe olayı fln birçok otel için hikaye,yazın adam arıyorlar yana yana.Geçen sene otelde çalışırken o dediğini tanıştığım çocuk yapmış sonradan söyledi.2-3 gün içinde iş bulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Summer's Day

gitmeden sana tavsiye otellerin sitelerindeki iş başvurularından online yap.Seni ararlar tecrübe olayı fln birçok otel için hikaye,yazın adam arıyorlar yana yana.Geçen sene otelde çalışırken o dediğini tanıştığım çocuk yapmış sonradan söyledi.2-3 gün içinde iş bulmuş.

biriyle konuştumda diyoki ordaki işlere herkes gelemez tamam parası iyidir falan ama köpek gibi çalıştırırlar adamı, komilik değilde vale, bellboy tarzı bi iş bulmak mümkünmüdür acaba? oda temizlikçiside olabilir otelde, ama komilik cidden zor iş
  • Vale yada bellboy luk yaparsin ancak lojman olayi hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok çılgınsınız motosikletleriniz varsa bizimle gelebilirsiniz akdeniz turuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

Vale yada bellboy luk yaparsin ancak lojman olayi hikaye

yapma ya var diye duydum ben, hadi yok diyelim çözüm yolu varmı? sokakta kalmak şezlong da uyumak falan fark etmez sıcak yer sonuçta yaz geliyo ama bi bavulumuz olucak ve duş ihtiyacımız falan olucak, ve akşamları üst değişmek lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Yolcu

çok çılgınsınız motosikletleriniz varsa bizimle gelebilirsiniz akdeniz turuna

hep imrenmişimdir, öyle turlara, ama ikimizdede motosiklet yok, ama benim kafamda önümüzdeki 2-3 yıl içinde falan güzel bi sahil şehrinde bi motor alıp cool yaşama planlarıda yok değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenSpirit -- 21 Mayıs 2013; 2:31:30 >
  • Koray sen misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Hyneman

Koray sen misin?

yok kardeşim o kim ki?
  • Bizim kendi hotelimiz var 4 yıldızlı çalışanlar için lojman tarzı yerler var.Oteline göre değişiyor sanırım.İş bulmakta çok zorlanacağınızı sanmam pek otel yazın adam arar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenSpirit

quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

Vale yada bellboy luk yaparsin ancak lojman olayi hikaye

yapma ya var diye duydum ben, hadi yok diyelim çözüm yolu varmı? sokakta kalmak şezlong da uyumak falan fark etmez sıcak yer sonuçta yaz geliyo ama bi bavulumuz olucak ve duş ihtiyacımız falan olucak, ve akşamları üst değişmek lazım :)

Lojmani oluyor ancak cok luks mekanin oluyor cunki ozel ascisi resepsiyonisti bunlar kalir lojmanda ve luks bir otelde baslarsaniz olur ancak umitsiZ olmayin sans isi bunun disinda cozum olarak ev disinda cozumu zor banyosuydu tuvaletiydi kiyafeti felan

• quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Bizim kendi hotelimiz var 4 yıldızlı çalışanlar için lojman tarzı yerler var.Oteline göre değişiyor sanırım.İş bulmakta çok zorlanacağınızı sanmam pek otel yazın adam arar.

eleman lazımsa gelelim hocam
  • kesinlikle düşünmeden çıkın derim, hem macera, hem iş hem para hem tatil hem kızlar hemde bikinili oyhş mutlu bana bişeyler oluyo mutlu..

• quote:

Orijinalden alıntı: cankahv

kesinlikle düşünmeden çıkın derim, hem macera, hem iş hem para hem tatil hem kızlar hemde bikinili oyhş mutlu bana bişeyler oluyo mutlu..

aynı kafadayız kardeşim, büyük ihtimal öyle olucak alanyada bi arkadaşıda ayarladım gelin diyo kalacak yer buluruz sıkıntı olmaz diyo
  • güncel arkadaşlar yokmu ege akdeniz bölgelerinde oturan? biraz detaylı bilgi verecek olan?
  • quote:

güncel arkadaşlar yokmu ege akdeniz bölgelerinde oturan? biraz detaylı bilgi verecek olan?

rus bayanda kaldırmak isterseniz antalyaya gidin otel ayarlarız

• quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

güncel arkadaşlar yokmu ege akdeniz bölgelerinde oturan? biraz detaylı bilgi verecek olan?

hocam eğer öyle bi durum varsa cidden ayarla ya çıkıp gelelim hemen :D benim tek korkum oraya gidipte kalacak yer bulamamak. iş illaki bulunur diye düşünüyorum. bu arada işten fırsat bulursak her türlü olur o dediğin :D ama 2.5-3 milyar para lazım eylüle kadar net olarak
  • up
  • quote:

quote:

quote:

hocam eğer öyle bi durum varsa cidden ayarla ya çıkıp gelelim hemen :D benim tek korkum oraya gidipte kalacak yer bulamamak. iş illaki bulunur diye düşünüyorum. bu arada işten fırsat bulursak her türlü olur o dediğin :D ama 2.5-3 milyar para lazım eylüle kadar net olarak

Çadırdan bozma baraka gibi yer uyar mı size

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çadırdan bozma baraka gibi yer uyar mı size

uyar hiç fark etmez :D ama nerde yani dağın başında falansa uymaz tabi :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.