Şimdi Ara

Eve Hırsız Girdiğini Nasıl Anlarsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün akşam üzeri eve geldiğimizde çok garip olaylarla karşılaştık. Her sabah işe giderken TV ünitesinin üzerine bırakıp çıktığım samsung marka tableti iş dönüşü eve geldiğimde her yere bakmama rağmen bulamadım. Daha sonra bir yerlerde çıkar umuduyla yemek hazırlamaya başladım, yemeğimi yedim. Fakat o da ne , içinde yaklaşık 110-120 TL lik bozukluk paraların olduğu (1TL, 0,5TL 0,25TL 0,10TL 0,05TL 1USD 5TL) kavanoz yarısına kadar boşaltılmış. Haliyle döktüm paraları saydım aşağı yukarı 50TL küsür para olduğunu gördüm.Tabi bunu da gördükten sonra biraz gerildim. Şimdi eve hırsız girse neden sadece tableti ve bozukları alıp çıksın. Evde hiç biyer dağıtılmamış, karıştırılmamış. Aklıma geçen haftasonu memleketten gelirken getirdiğim koliler geldi. Bunları 5. kattaki evime asansör olmadığı için el yordamıyla 3-4 kez inip çıkarak taşırdım. Daha sonra anahtarı düşürdüğümü farkettim. Acaba apartmandan bi kaç çocuk anahtarı bulup bize mi daldılar diye düşünüyorum ancak günahlarınıda almak istemiyorum. Şimdi soru 1: Eve hırsızın girip girmediğinden nasıl emin olurum? Soru 2: Tabletimi nasıl bulurum? :)

• Buraya konu açacağına polisi ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkana bak

• Hala nasil emin olurum diyor adam evi tasiyinca aklin basina gelcek herhalde.

• Evde tek başına mı yaşıyorsun?
  • Güvenlik kamerası kayıtlarına bakarım.

• boşver ya dünyaya bir kere geliyon ondada hırsız duygusunu tat
  • Ben başak burcuyum, eşyaların yeri değiştiği veya eksildiği zaman kesin anlarım. Kendi içimde bir düzenim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavanozu fazla ellemediysen parmak izi vardır yardımcı olur ayrıca kilit değiştirmeni tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elma kullanıcısına yanıt
    Evliyim. Eşimle birlikte yaşıyorum. Ancak kumbaradaki paralardan almadığı hatta para attığı konusunda emin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.