Şimdi Ara

Bi çılgınlık yapıp 2 arkadaş yola çıkmayı düşünüyoruz. Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GreenSpirit

quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Bizim kendi hotelimiz var 4 yıldızlı çalışanlar için lojman tarzı yerler var.Oteline göre değişiyor sanırım.İş bulmakta çok zorlanacağınızı sanmam pek otel yazın adam arar.

eleman lazımsa gelelim hocam

Biz sezon öncesinde topluyoruz kadroyu ve genelde önceki sezon çalıştığımız kişilerle devam ediyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Summer's Day

gitmeden sana tavsiye otellerin sitelerindeki iş başvurularından online yap.Seni ararlar tecrübe olayı fln birçok otel için hikaye,yazın adam arıyorlar yana yana.Geçen sene otelde çalışırken o dediğini tanıştığım çocuk yapmış sonradan söyledi.2-3 gün içinde iş bulmuş.

biriyle konuştumda diyoki ordaki işlere herkes gelemez tamam parası iyidir falan ama köpek gibi çalıştırırlar adamı, komilik değilde vale, bellboy tarzı bi iş bulmak mümkünmüdür acaba? oda temizlikçiside olabilir otelde, ama komilik cidden zor iş

5 yıldızlı otellerin nerdeyse hepsinin lojmanı var.Komilik adamı yorar,barboy,belboy biraz şans lazım girebilmek için ona ucundan tecrübe arıyorlar.Oda temizliği yani housekeeping 2 şekilde.İlk olan dediğin gibi oda temizler ,2ci olan ise meydan temizliği yapar zor iş kanımca.Pool boy havuz temizliği çok kolaydır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

gitmeden sana tavsiye otellerin sitelerindeki iş başvurularından online yap.Seni ararlar tecrübe olayı fln birçok otel için hikaye,yazın adam arıyorlar yana yana.Geçen sene otelde çalışırken o dediğini tanıştığım çocuk yapmış sonradan söyledi.2-3 gün içinde iş bulmuş.

biriyle konuştumda diyoki ordaki işlere herkes gelemez tamam parası iyidir falan ama köpek gibi çalıştırırlar adamı, komilik değilde vale, bellboy tarzı bi iş bulmak mümkünmüdür acaba? oda temizlikçiside olabilir otelde, ama komilik cidden zor iş

5 yıldızlı otellerin nerdeyse hepsinin lojmanı var.Komilik adamı yorar,barboy,belboy biraz şans lazım girebilmek için ona ucundan tecrübe arıyorlar.Oda temizliği yani housekeeping 2 şekilde.İlk olan dediğin gibi oda temizler ,2ci olan ise meydan temizliği yapar zor iş kanımca.Pool boy havuz temizliği çok kolaydır.

ya garsonluk komilik gerçekten zor işler, hele bi otelde çok çok zor, ben ankarada işlek bi lokantada yapmıştım kısa bi dönem ama mahvolmuştum, otel çok daha işlek olur. belboy, pool boy falanda olur yada ne bileyim aqua parkta oyuncakların tepelerinde bekleyen gençler varya ne deniyo onlara :D özet olarak ne yapayım ben, arkadaşım sattı bu arada, saçma sapan bahaneler uyduruyo kendisi bilir

• Ankarada iş mi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

Ankarada iş mi yok

yok kardeşim varsa söylede girelim
  • quote:

Arkadaşlar yaşımız 19-20 diksiyon fizik düzgün. 2 arkadaş ankarada oturuyoruz, ikimizinde bazı planları gerçekleştirebilmesi için kişi başı 2.5 milyar paraya ihtiyacı var. Ankarada adam gibi iş falan yok, yaz geldi artık ankara boşalıcak yavaş yavaş, hiç iş bulabileceğimizi sanmıyorum. Ne yapalım ne edelim diye düşünürken, kişi başı 300-400er tl para ile, ege veya akdeniz kıyalarına gidip otellerde veya club'larda çalışalım diyoruz. Bi çılgınlık yapıp direk otobüs biletini alıp gidelim diyoruz ama, oraya gidip iş bulamayıp sap gibi açıkta kalmaktan korkuyoruz Çünkü daha kalacak yer bile yok ama otellerin, personelleri için lojmanları var diye biliyorum yani kalacak yer çözülür bi şekilde. Hem paramızı kazanalım hemde tatilimizi yapalım diyoruz. Yaz geldi artık sezon açıldı iş falan hemen bulunur diye düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir arkadaşlar? Turistik bölgelerde oturan arkadaşlar bi yorumlarını yazarsa sevinirim, teşekkürler şimdiden..

bisiklete atplayıp gidin

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.