Şimdi Ara

Bf5 de adam vurmakta çok zorlanıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önceden ps4 de bf1 oynuyordum ve gamepadle kötü sayılmam fakat xbox aldığımdan beri adam vurmakta çok zorlanıyorum rakipler sanki klavye ve fare varmış gibi müthiş vuruşlar atıyorlar acaba babamı öyle geliyor yoksa xbox da fare ve klavye kullanımı yaygın mı fazlasıyla çünkü daha önceden de game pad kullandım kullanan adamlara karşı oynadın ilk defa böyle vuruşlar denk geliyorum beni bı konuda aydınlatırsanız sevinirim zira geçiş evresi için bir xbox one s almıştım üst modeller gelene kadar idari etsin diye eğer klavye ve fare kullanımı yayınsa ona göre tekrardan üst sürümde ps tarafına geçmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkür ederin arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bf1'de aim assist daha fazlaydı ondan zorlanıyor olabilirsin. Mouse klavye kullanımının çok fazla olduğunu sanmıyorum ekstra cihaz gerekiyor onun için

• Bf5 oyunu diğer serilere göre daha zor ve çabuk ölüyorsun. Hedefler biraz daha küçük bf1 göre. Klavye+mouse aparat yardımı ile kullanan epey var.

• Bence xbox kitlesi gamepade daha hakim.Bende nezaman girsem 40-15 30-10 gibi kill death skorum oluyor.
    Klavye mouse kullanan varmıdır bilmiyorum ben hissetmedim.
    Yüksek sensvitye alışmanızı tavsiye ederim.

• Orjinal sensviyt ile kullanıyorum inşallah alışırım ve dediğiniz gibi fazla yoktur inşallah çünkü xbox ps4 bir çok yönü hoşuma gitti ps4 Pro kullanıcısı olarak yeni seri de de inşallah xbox ile devam

• ps4 ve one s de cod black ops 3 oynuyorum. ps4 te k/d ratiom 1.5 civarı, one s de ise 1 civarı. çoğunluk xbox one kolunu daha ergonomik buluyor fakat ben de ds4 le daha iyi oynuyorum.
  • Günde 2-3 saat oynarsan tam olarak 1 ayda alışırsın. Sensitive ayarını aralarda azar azar arttır. Birden arttırırsan oynayamazsın.
  • Önerilerinizi dikkate alacağım mutlaka arkadaşlar peki sizce bir üst seride xbox devam etmelimiyim yoksa tekrardan ps mi geçmeliyim. Sizce oyun kğtüp hanesi bakımından hangisi daha geniş

• Yeni nesil konsollar çıkınca düşün bence.

• BF1 ve BFV epey farklı oynanış olarak.

Ama yine de PS4’den sonra Xbox koluyla oynamak bana da zor geliyor. BF1, BFV, Division ve Battlefront II’yi hem PS4de hem Xbox One’da oynuyorum, PS4de daha kolay nişan alıyorum. Tam bilemediğim bir hantallık/gecikme var Xbox kolunda. Analog sticklerin deadzonu mu daha yüksek, sensitivity kenarlara yaklaştıkça değişiyor mu tam kestiremediğim bir fark var.

BFV’de deadzonu epey düşürerek rahat etmiştim ben, öyle deneyebilirsin bir de. Gears of War 3’te de aim acceleration diye bi ayar var onu kapattıktan sonra tepki süresi daha iyi gelmişti. Kurcalamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 21 Ağustos 2019; 15:25:32 >
  • Xbox koluyla GTA Online oynadığım sıralar arkadaşımın PS4'ünde aynı levelde oynuyordum.
    Bir de BFV çok oynamanızı gerektiren bir oyun. Rainbow Six Siege'e başlamadan önce BFV'de ilk 5'e hep girerdim. Başladıktan sonra 1-10 gibi gittim. Ama R6S'ye 1 hafta sonra girince hâlen aynıydım.
    BFV aralıksız aim kasarak oynamayı gerektiriyor.

• Bende ölmüyorum. 😀
    Bf5 de adam vurmakta çok zorlanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lod0ss

Bende ölmüyorum. 😀
    Uçak mı? Tank mı?
  • Bende oynuyorum raunt başına ortalama 20 k 10 d oynuyorum oynadıkça alışıyorsun başlarda daha kötüydüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam orijinal sens kullaniyomuşun ve fena sayılmam diyosun fovu ayarla sensi yüksek ama tutarli bul kendine radar büyüt başka aklima gelirse yazarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Tank
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lod0ss

Tank
    Bazen bende tankla hiç ölmüyorum ama hiç böyle 80 kill yapmadım.

• Pcde geow 4 oynuyorum. Xbox tayfa ağzıma ağzıma vuruyor gnasherla valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    5'in altında sens ile 42-16 gittiğim BF1 zamanları geldi...

• Arkadaşlar Xbox one x de konsol için önereceğimiz sensivitity ayarı varmı yardımcı olabilecek varmı ? 🙏🏻

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.