Şimdi Ara

BF3 Takimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oyunu orjinal alip da multi oynayan 2-3 kisi ariyoruz. Karkand sahibi de olmasi gerekiyor. Arkadasimla oyunu bireysel olarak degil de Bf3'un yapilma amacina uygun sekilde squad olarak haritalara gore secilen rollerimizde oynamayi seviyoruz ama maalesef her zaman boyle oyuncularin oldugu squad'lara denk gelemiyoruz ve bu sekilde oynayacak 2-3 oyuncuya daha ihtiyacimiz var ki squad'i tamamlayalim bol bol ace squad olalim. Skype uzerinden konusarak oynayabiliriz. Genelde 64 kisilik Conquest oynuyoruz. Oyunu bu tip oynamayi sevenler ve zamani elverenler bana pm'den ulasabilir. Tercihen oyuncularin squad flak, cover, suppress gibi ozelliklerinin acik olmasi iyi olur. Tum takim oyuncularini bekliyoruz. (Recon olup da bastan sona ayni yerde yatmayi dusunen varsa olmaz)

Onemli ekleme: Hardcore oynamaya aliskin olmaniz gerekiyor, standart modda oynamiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 28 Ocak 2012; 4:45:18 >

• hacı milli takıma oyuncu mu arıyosunuz
  • ben olsam şimdi tam aradığınız nitelikteyim ama.

ama...

ama sınav var be alamadım bf3 falan
    yaza kadar bekleyin beni. c4 manyağıyımdır :D her türlü tuzak vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

hacı milli takıma oyuncu mu arıyosunuz

Ne alakasi var? 2-3 tane gayet basit beklentimiz var, farkindaysan iyi oynama kosulu bile koymadik.

Kimse hardcore oynamiyor mu arkadaslar ya? Bu oyun hardcore oynayinca zevkli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 28 Ocak 2012; 18:11:35 >
  • Aslında oh be tam buldum kafa dengi adamları derken hardcore olayını görünce iş değişti.
  • uzun vakit hardcore oynadıktan sonra arkadaşa oynatmak maksadıyla tekrar normal modu denedim ve kesinlikle daha eğlenceli :D arada fena olmuyor rambo gibi ordan oraya medic aramadan kurşun savurmak :) skype tan ekleyin beni, oynayalım kısa zamanda "cgdincer"
  • Hakikaten ilginc arkadaslar yahu.. Gercekcilik arayan insan hardcore oynar. Gercekte crosshair'iniz yok, ne kadar caniniz kaldigini bilmiyorsunuz, olmek-oldurmek icin 20 tane mermi isabet ettirmeye gerek yok, merminizin sayisini bilmiyorsunuz, dusmanlarin kafasinda kirmizi noktalar cikmiyor, sagliginiz durduk yerde yenilenmiyor ve herseyden onemlisi killcam denilen lanet sey yok. Bunlar cok guzel ayrintilar bence hardcore'da. Tabii oyle vur patlasin oynanmiyor, cok dikkatli olmak lazim sonra k/d ratio yerlerde olabiliyor herkes icin degil ama bence Battlefield 3'un guzelligi ve gercekciligini boyle anliyorsunuz.

Bu arada ekledim cgdincer. battlelog bilgilerinizi de verirseniz oradan da eklerim.
  • 18:00-00:00 arası hafta içi müsaitim ben oynarım Profilim imzada ilgini çekerse
  • Valla hacı benim için hard mard önemli değil recon olduğum için hardcore benim daha çok işime gelir Takım olmasa takılırdım sizle
  • Oynayacak olanlardan Clan'a üye olanınız var mı acaba.?
  • Harcore her türlü akarım bizde 2-3 arkadaş oynuyoruz squad çok sarıyor. Teamspeak kullanıyoruz neyse ayalarız
    Ekleyebiliriniz id imzamda yazıyor
  • Origin ID: TLS-HuorFefalas. Beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.