Yüzbaşı
14 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 subat en son katılma tarihim. 5 şubatta öğretmenlik mulakatım var atama için. 5-6 şubatta birliğe katılırsam ne sıkıntı yaşarım? Eğitimde izin vermezler, göndermezler dışarıya diyor herkes.
Merhaba arkadaşlar. Bu konularda hiç bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim.

Modemden televizyona bir internet kablosu gidiyor. Bu kablo odada çirkin göründüğü için bu kabloyu kaldırıp yerine wifi bağlantıyı alıp kabloluya çevirip televizyona bağlamak istiyorum.

Bu mümkün müdür? Ne gibi bir cihaza ihtiyacım var?

Elimde bi tane netis wf2411 cihazı var sanırım bu işler için kullanılıyor. Ancak ne yapmam gerektiği hakkında en ufak bir fikrim yok kullanma klavuzundan bir şey anlamadım. Bu cihaz işimi görür mü? Görürse ne yapmam gerekiyor?
Dedeme bi telefon aldık Torch marka. Kullanımı kolay sevdi telefonu. Ancak bataryası az gidiyor. bataryasının şekli aynı nokia bataryalarına benziyor. Ayrıca üstünde "BL-4C" yazıyor. Arkasındaki değerler de tutuyor orjinal "BL-4C" modeliyle. Bu bataryadan alıp taksak şarj süresi uzar mı?
http://www.hepsiburada.com/nokia-bl-4c-batarya-pm-telcaksnokbl4c

Şu linkteki ürün orjinal midir? Orjinal değilse orjinalini nerden temin edebilirim?
Selam arkadaslar maçlardan önce tvmizi degistirmek istiyoruz. Su anda sony marka tuplu bir tvmiz var ve emekli olma zamani geldi onun da. Tvde wifi olmasi smart olmasinin ne gibi faydalari olur? Ben laptopu baglasam ayni seyleri yapabilir miyim tvde?

40" 1500 tl civari ve magazadan alabilecegimiz ne onerirsiniz? Simdiden tesekkurler
http://boards.pbe.leagueoflegends.com/en/c/champions-gameplay-feedback/79cto3EB-planned-69-mana-x-mp5-x-ap-x-mr-item-pass

Katalizör
Eski pasif kaldırıldı
Yeni pasif: Alınan hasarın %25i mana olarak, harcanan mananın %25i can olarak geri dönüyor.

Gözyaşı
Mana yenilenmesi kaldırıldı
Yeni ek pasif: Kullanılan yeteneklerin mana bedellerinin %25i kullanım sonrası iade edilir.

Ahenk Kadehi
Hpniz mananızdan azsa hp yenilenmenizi, mananız hpnizden azsa mana yenilenmenizi arttıtır.

Lost Chapter(yeni)
25 Ability Power
250 Mana
Özel Pasif: Level atlayınca max mananın %20sini 3 saniyede doldurur.

Morellonomicon
Mana Yenilenmesi kaldırıldı artık +400 Mana veriyor.

Lanetli Kadeh

Fiyat: 2700 --> 2100
Ability Power: 60 --> 40
Mana Regeneration: 100% --> 75%
Kill ve asistte mana iadesi yapan pasif kaldırıldı.
Yeni Pasif: verdiğiniz hasara bağlı olarak kan yükü biriktirirsiniz ve bu yükleri dost şampiyonlara kalkan veya can verdiğinizde kullanarak fazladan can vermiş olursunuz.

Ataların buyruğu kaldırıldı

VLAD ÇOK BÜYÜK BİR GÜNCELLEME ALACAK

Hextech altıpatlardan spellvamp kaldırıldı. Yeni pasifi aktif edildiğinde aalar 75-150 fazladan büyü hasarı verecek.(30 sn bekleme süresi)

Hextech Roket Kemeri

300HP
80AP
10CD
2750Gold
Aktif: 300 birim istenen yöne atılırsınız. Atıldığınız yönde etraftaki rakiplere hasar veren ateş topları oluşur. Bu atılma ile duvarlardan geçemezsiniz. (30sn bekleme süresi)

Hextech GLP-07A

3000G Fiyat
80AP
300HP
400MANA
Katalizörün üst itemi. Aynı pasifi paylaşıyorlar.
Aktif: ark biçminde buz okları fırlatarak 100-200(+%20AP) büyü hasarı vererek isabet ettiği rakipleri %60 yavaşlatır.(30sn bekleme süresi)

Asırlık Sopa
2500G fiyat
60AP
300MANA
HP ve AP stacklenmesi değişmedi. Ancak Mana artık 40 değil 10 olarak stackleniyor.

Zhonya
3000G Fiyat
70AP
10CD
120sn aktif bekleme süresi

Hiçlik Değneği

60AP
60MR
Alan etkisi artık levele göre artıyor. 10-25 arası.

Hayalet Pelerin

250HP
30MR

Banshee

2450G Fiyat
300HP

Ruh Gömleği

55MR
%200HP regen
Pasif: artık %20 değil %25

BUNLAR SADECE PLANLANAN DEĞİŞİKLİKLER DAHA ÇOK ŞEY EKLENEBİLİR ÇIKARTILABİLİR BU BİLGİLERİN HİÇ BİRİ KESİN DEĞİLDİR. AYRICA GELECEK OLAN MAGE REWORKÜ ADCLERE GELEN KADAR KAPSAMLI BİR REWORK OLMAYACAKMIŞ.

Resimdeki şekilde bi rmodel kulaklık arıyorum. Hem laptopta hem telefonda kullanmalık. Çok profestonel birşey olsun istemiyorum, bütçem kısıtlı.
bu telefonu almayı düşünüyorum tasarımı falan hoşuma gitti. ekranı falan da çok büyük değil. kullanan var mi bu telefonu memnun musunuz? g2 yada c4 önermeyin lütfen.
bir önceki açtığım konudaki telefonları inceledim ve ekran boyutları bana çok büyük geldi. en fazla 5 inç ekranlı önerebileceğiniz 1000 tl bandında neler var ? sürekli telefonla oynayan, mobil oyunlara meraklı olan birisi değilim. Sorun çıkartmadan beni uzun süre götürsün yeterli.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!
Hakkımda:

BF2: Project Reality // YusufYD

Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.627
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 103.036 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 147 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.