Şimdi Ara

BEYOND TWO SOULS (PS3 ANA KONU) [PS3 EXCLUSiVE] 8 EKİM 2013 (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
21
Favori
64.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu açtıgımda karşıma contents diye bir menü geliyor işte tuşlar vs yazıyor ,oyun hakkındaki bilgiler filan ama orayı bir türlü geçemedim sanki çarpı tuşu etkin degilmiş gibi.
  • Oyunun Pal ve Ntsc sürümlerindeki sansürler. Ben de arıyordum yeni buldum.
    http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=892274

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu az önce bitirdim.

Ya şimdi oyun sonunda yaşamı seçtim, oradan da ryan'ı, acaba diğer tarafta ne oldu diye merak ettim. Bir çok seçenek oluca hangisini seçsem diye 2 saat düşündüm. Aiden'ı özleyip Jodie her gün ağlayınca üzüldüm, dedim keşke diğer tarafı seçseydim. :( Neyse ki sonda kumsalda Aiden bi işaret verdi de içim rahatladı.

Bu arada oyun muhteşemdi, bu tür oyunla duygusal bağ kurduran yapımları çok seviyorum. last of us'ta da böyle olmuştum. Ellen Page müthiş kadın. Oyuna çok yakışmış ayrıca Last of us'ta da resmi olarak Ellen Page olmasa da onun Juno filmindeki karakterini yansıtmışlardı oyuna. O da oyun için müthiş olmuştu ama Ellen Page oyun yapımcılarıyla bu yüzden ters düşmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 1 Kasım 2013; 0:39:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan_PRD

Oyunu az önce bitirdim.

Ya şimdi oyun sonunda yaşamı seçtim, oradan da ryan'ı, acaba diğer tarafta ne oldu diye merak ettim. Bir çok seçenek oluca hangisini seçsem diye 2 saat düşündüm. Aiden'ı özleyip Jodie her gün ağlayınca üzüldüm, dedim keşke diğer tarafı seçseydim. :( Neyse ki sonda kumsalda Aiden bi işaret verdi de içim rahatladı.

Bu arada oyun muhteşemdi, bu tür oyunla duygusal bağ kurduran yapımları çok seviyorum. last of us'ta da böyle olmuştum. Ellen Page müthiş kadın. Oyuna çok yakışmış ayrıca Last of us'ta da resmi olarak Ellen Page olmasa da onun Juno filmindeki karakterini yansıtmışlardı oyuna. O da oyun için müthiş olmuştu ama Ellen Page oyun yapımcılarıyla bu yüzden ters düşmüştü.

Kara güneş bölümünü bir daha oynarsanız.Yine seçim yapabiliyorsunuz.
  • Şu oyunun ps4e gelmesini çok istiyorum

• ben de aynı seçimi yapmıştım. ilk bitirisimde cok güzel bir haz bıraktı. sonra diğer sonlara baktım, jay sonu biraz zorlama olmuş onun dışında "yalnız"dan da ben çok etkilendim."zoey" de farklı bir son olmuş ona da bakmanızı öneririm. black sun'u yeniden oynar ve öbür dünyayı secerseniz, bir ateist olan david cage'in öbür dünya hakkında düşüncelerini ogreniyorsunuz. buna da kesin bakın derim

• Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

ben de aynı seçimi yapmıştım. ilk bitirisimde cok güzel bir haz bıraktı. sonra diğer sonlara baktım, jay sonu biraz zorlama olmuş onun dışında "yalnız"dan da ben çok etkilendim."zoey" de farklı bir son olmuş ona da bakmanızı öneririm. black sun'u yeniden oynar ve öbür dünyayı secerseniz, bir ateist olan david cage'in öbür dünya hakkında düşüncelerini ogreniyorsunuz. buna da kesin bakın derim

Orijinalden alıntı: burocker86

Kara güneş bölümünü bir daha oynarsanız.Yine seçim yapabiliyorsunuz.

Aynen öyle yapacağım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 1 Kasım 2013; 14:14:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Oyunu az önce bitirdim muazzamdı tereddütsüz alabilirsiniz. Ayrıca ;
    Oyunun sonunda yemin ederim daraldım hangi tercihte bulunacağıma karar verirken öteki tarafı seçtim bir an kötü bir tercih yaptım gibi geldi ama kötü bir son değildi özellikle Cole'un ofisine gittiğimiz sahnede onu yaşıyor ve hala bizim varlığımızdan haberdar bir şekilde görmek mutlu etti beni.Ve Aiden denilince iş bitiyor oyunun başından beri kardeşimiz olduğu çok belliydi bana sorarsanız ama aklıma takılan bir soru var,öğrendiğimiz üzere annemiz ve babamız da bu güçlere sahip.Yani yanlarında bir ruh ile yaşıyorlar,biz bu ruha kardeşimizin ölü doğması üzerine kavuşuyoruz peki onlar nasıl kavuşuyor?Onların da mı kardeşi ölü doğuyor buradan başka bir sonuç çıkmıyor burası biraz aklımı kurcalamadı değil.
    Soruma cevap yazdıklarıma yorum belirtirseniz sevinirim

İnşallah ikinci oyunda öğreneceğiz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Millet su kucuklugumuzde evde annemize yag gorurup kar topu oynadigimiz bolumde yukarida aiden'i goren var mi? Ben ust kata cikip lavobo'da kendime baktim sonra tus kombinasyonu cikti kombinasyonu yaptiktan sonra arkadan bir yaratik cikti ama Aidenmi emin degilim.

yok, o normalde de gözüken canavarlardan biri. geceleri jodie'yi rahat bırakmayan. hatta aşağıda depodan yağ aldığımızda oradan çıkmakta ağır davranırsak kapı kapanıyor arkada yine o beliriyor sonra annesi gelip jodie'yi çıkartıyor.
    benim orada en çok hoşuma giden sahne jodie'nin odasında bebekleriyle oynamasıydı

Oğlum yağı alsanıza direk ne bekletiyorsunuz annesini
    Şimdi merak ettim yeniden oynayayım oraları.Birde oyunun karanlık bölümlerinde hiçbirşey gözükmüyordu ya çok sinir oldum.Zevk lamadım o bölümlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Jodie'nin rüyalarinda Gelecekte olabilecekleri görebilme özelliğide var.. Kışın Evsizken binanin yanacağini önceden gördüğü gibi, Çölde kizilderili aile ile kaldiğinda ilk gece rüyasinda çölde kötü ruhlarin olduğunu, Aile babasinin ölebileceğini ve öteki taraftan gelmiş olan kötü ruhlarla karşilaşacağini görmesi gibi... En önemlisi finalde Çok büyük bir kondensorun şehri mahfettigini bi harabenin üzerinden görmemiz gibi..

Bunlar siz oynarken denk gelmemişse Youtube kanallarinda ilgili bölümleri açip bakabilirsiniz..

@The False Shepherd & @albatrosshigh

Doğrudur haklısınız unutmuşum fakat
    çok büyük bir kondensörün şehri mahvettiği kısmı benim hafızamda yok ya görmedim ya da hatırlamıyorum.

Edit : Spoiler.

Finalde herşey bittiğinde, Jodie'nin Ryan Jay Zoey seçimlerini de yaptiktan sonra Jodie'nin gördüğü rüyada gösteriyor orayi görmemiş olmaniz İmkansiz... Zaten İkinci oyunun geleceği ordan belli oluyor.. Öyle bi Finalden sonra bu oyunun devaminin gelmemesi Saçmalik ve aptallik olur.. Eğer İkinci oyun düşüncesi yoksa bi yapimcida öyle bi final yapmaz..

Sonunda şehri o şekilde göstermeleri demek illa ki ikinci bir oyun gelecektir demek değildir. Ben hiç sanmıyorum devam oyunun geleceğini. Sonunu o şekilde açık olarak (open end) olarak bırakmış David Cage. Bu tip sonları çok seviyor çünkü. Gelse oynarız o ayrı ama bence gerek yok. Bu şekilde kalması ve gerisinin bizim hayal gücümüze bırakılması güzel. Ve David Cage'in ben şimdiye kadar devam oyunu yaptığını görmedim veya verdiği röpörtajlarda böyle bir okumadım. Bakalım göreceğiz...

Quantic Dream 3 oyun yapmadı mı hepi topu
  • Arkadaşlar ben oyunu yeniden bitereceğim de.Şİmdi orijinal dil Fransızca mı yoksa İngilizce mi?Ellen Page Fransız bildiğim kadarıyla ama Hollywoodda oynadığı filmlerde var.Şimdi Fransızca dilde İngilizce de normal mi yoksa İngilizcesi dublaj mı oyunun?
  • Ellen Page Kanadali.Kanadanin resmi dili ingilizce ve fransizca oldugu icin iki dilide bildigini tahmin ediyorum.sonucta bu insanlar bizdeki asiret koy dizisi oyunculari gibi kendilerini gelistirmeyecek degiller.ayrica oyunun orjinal dili ne bilmiyorum ama Page sesini mukemmel kullaniyor.duyguyu oyuncuya tam olarak yasatiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eguven57

Ellen Page Kanadali.Kanadanin resmi dili ingilizce ve fransizca oldugu icin iki dilide bildigini tahmin ediyorum.sonucta bu insanlar bizdeki asiret koy dizisi oyunculari gibi kendilerini gelistirmeyecek degiller.ayrica oyunun orjinal dili ne bilmiyorum ama Page sesini mukemmel kullaniyor.duyguyu oyuncuya tam olarak yasatiyor.

İrlanda göçmeni değil miydi
  • Irlandali olsa kafa turuncu olmazmiydi:))

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

Arkadaşlar ben oyunu yeniden bitereceğim de.Şİmdi orijinal dil Fransızca mı yoksa İngilizce mi?Ellen Page Fransız bildiğim kadarıyla ama Hollywoodda oynadığı filmlerde var.Şimdi Fransızca dilde İngilizce de normal mi yoksa İngilizcesi dublaj mı oyunun?

Ellen Page Fransız değil, Kanadalı. Orjinal dili İngilizce.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben oyunu yeniden bitereceğim de.Şİmdi orijinal dil Fransızca mı yoksa İngilizce mi?Ellen Page Fransız bildiğim kadarıyla ama Hollywoodda oynadığı filmlerde var.Şimdi Fransızca dilde İngilizce de normal mi yoksa İngilizcesi dublaj mı oyunun?

Fransızcası dublaj mı oyunun yani
  • quote:

quote:

quote:

Fransızcası dublaj mı oyunun yani

Orjinal dil İngilizce, Fransızca dublaj.
  • Evde olsam fransizcasini deneyip solerdim dostum:)

• Hocam keşke dün sorsaydın bakardım bende ps3 full formatta şu an

@R.Light

• Sağolun hocam.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.