Şimdi Ara

BEYOND TWO SOULS (PS3 ANA KONU) [PS3 EXCLUSiVE] 8 EKİM 2013 (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.107
Cevap
21
Favori
64.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil de, oyundaki görev bölümünü oynarken kendimi mgs 5 oynuyor sandım o an.Ne grafik vardı o bölümde be.
  • Bugun mediamarkttan aldim..
    Su an yukleme islemi devam ediyor..
    Basliyorum bakalim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada ne yazıyor beyler ?

http://eskimopress.com/articles/games/item/124-is-beyond-two-souls-coming-to-the-playstation-4

http://www.examiner.com/article/beyond-two-souls-potential-ps4-version-digital-release-and-more-discussed

Beyond'un ps4e çıkıp çıkmayacaği hakkında bir şeylermi yazıyor ?

• Beyler eşli mod nasıl oluyo? Bi kişi jodie diğer kişi de aiden ı mı kontrol ediyo?

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Burada ne yazıyor beyler ?

http://eskimopress.com/articles/games/item/124-is-beyond-two-souls-coming-to-the-playstation-4

http://www.examiner.com/article/beyond-two-souls-potential-ps4-version-digital-release-and-more-discussed

Beyond'un ps4e çıkıp çıkmayacaği hakkında bir şeylermi yazıyor ?

Üsttekinde David Cage in 2011 de çıkması gereken the last guardian ın ortaya henüz çıktığı, Cage in ağzından az laf alındığı, pek bişey öğrenilemediği yazıyor
    Ayrıca ps4 ün birşekilde eski oyunları oynayabileceği iddia ediliyor sanırım. Ancak bu işlem sadece PS Store dan alındıysa olabiliyo...

Tarzanca ingilizcem ile anca bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozcam

Beyler eşli mod nasıl oluyo? Bi kişi jodie diğer kişi de aiden ı mı kontrol ediyo?

Aynen öyle ama trophy için yapmiyorsaniz(oyunu baştan sona duo modda oynarsak gold trophy veriyor) bir denemelik açın onun dışında acmazsiniz çok kullanissiz.

• Oyun ps3te oynadigim en iyi 5 oyundan biri. Mukemmel hikaye.. Tek kelimeyle saheser..

• quote:

Beyler eşli mod nasıl oluyo? Bi kişi jodie diğer kişi de aiden ı mı kontrol ediyo?

Evet hocam.Ama arkadaşınız Aiden olup etrafta dolaşırsa sövebilirsiniz.(tecrübeyle sabittir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

Aynen öyle ama trophy için yapmiyorsaniz(oyunu baştan sona duo modda oynarsak gold trophy veriyor) bir denemelik açın onun dışında acmazsiniz çok kullanissiz.

Tüh be bileydik arkadaşla biterirdikNeyse en baştan tekrar tekrar oynarım yazın.Bu arada oyunda ölen var mı?Ölürsek ne oluyor?David Cage ölebiliyor demişti Jodie için?SPOİLER Birde hocam polisler ormanda bizi kovalıyordu trenden atlayınca hani orada siz saklanabildiniz mi kayalara yoksa adamlar yakalayıp tutukladı mı sizi merak ettim

• Jodie bir tek Kara Güneş bölümünde Nathan'la karşılaştıktan(kafasına sıktıktan) sonra art arda gelen tuşlara yanlış basarsak ölüyor. Ben ilk kez bir oyunda platin trophy için uğraşıyorum, o dediğiniz bölümde bir trophy var onu almak için yakalanmıştım(trophy'de trende kimlik kontrolünde, ormanda ve motorla kalkan yapamayarak yakalanmamiz isteniyor, sonuç olarak en sonda yine kurtuluyoruz). normalde trophy ile uğraşırken aynı yerleri oynamaktan sıkılırım ama oyunun kalitesi de sıkılmamamı sağlıyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omelette -- 3 Kasım 2013; 0:34:44 >
  • Ben de Platinum trophy aldım. Beyond'da kesinlikle aynı bölümleri tekrar oynamaktan sıkılmadım. Tüm trophy'ler okadar güzel yerlerden geliyor ki tekrar oynatıyor.
  • quote:

Jodie bir tek Kara Güneş bölümünde Nathan'la karşılaştıktan(kafasına sıktıktan) sonra art arda gelen tuşlara yanlış basarsak ölüyor. Ben ilk kez bir oyunda platin trophy için uğraşıyorum, o dediğiniz bölümde bir trophy var onu almak için yakalanmıştım(trophy'de trende kimlik kontrolünde, ormanda ve motorla kalkan yapamayarak yakalanmamiz isteniyor, sonuç olarak en sonda yine kurtuluyoruz). normalde trophy ile uğraşırken aynı yerleri oynamaktan sıkılırım ama oyunun kalitesi de sıkılmamamı sağlıyor tabi.

Hocam trophyde ne istediğini nasıl anlıyorsunuz trophy de sadece soru işareti var gizli trophy diyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: eguven57

Irlandali olsa kafa turuncu olmazmiydi:))

Saçını boyatmıştır Allah AllahVurmayin bana
  • aiden olan istediği zaman aiden a geçebiliyor mu? öyleyse dediğiniz gibi saçma olmuş
  • fozcam kullanıcısına yanıt
    Hayır Aiden'e sadece Jodie kullanan(bazı otomatik geçen sahneler hariç) Aiden'den Jodie'ye de Aiden kullanan telefondan geçebiliyor

• Beyond two souls trophy guide diye atayabilirsiniz

• quote:

aiden olan istediği zaman aiden a geçebiliyor mu? öyleyse dediğiniz gibi saçma olmuş

Jodieyi kullananın ucgene basması lazım hocam.

• quote:

Beyond two souls trophy guide diye atayabilirsiniz

Hocam telefinla nasıl oluyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

quote:

Telefonda sadece yön tuşları var. Kontrol etmesi zor. Beklenti içine girmeyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

quote:

Telefonda sadece yön tuşları var. Kontrol etmesi zor. Beklenti içine girmeyin bence.

Yok ben nasıl oluyor diye metal etmistim.Telden psn e falan mi giriyoruz diye.Sağolun.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.