Şimdi Ara

BEYOND TWO SOULS (PS3 ANA KONU) [PS3 EXCLUSiVE] 8 EKİM 2013 (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
21
Favori
64.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler, Beyond'a Level ile BSC kaç puan vermiş?

Oyungezer'i biliyorum, ondan onu sormuyorum. Yanlış anlaşılmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Oyun başyapıt olmuş. Normal hayatınızda hiçbir zaman tadamayacağınız muhteşem bir deneyim. Film izlerken acaba şöyle olsaydı nasıl biterdi dediğiniz anlar olmuyor mu? Beyond senaryoya yön vermemize olanak sağlıyor. Oyunla inanılmaz duygusal bağ kuruyorsunuz. İçiniz acıyor. Karakter için endişeleniyorsunuz. Film olarak çekilse çok maliyetli olabilecek bir yapımı oyun olarak hazırlayıp başarıya ulaşmışlar. Bu tarz oyunların değeri ileride anlaşılacak. 50 yıl sonra bu türün ilk örnekleri bu oyunlardı diyeceğiz. Aslında David Cage gereken cevabı vermiş:

"Bazı insanlar oyunlar konusunda çok tutucu olabiliyor ve bu sinir bozucu. Oyun sektöründe çoğu insan, video oyunlarının 30 yıl önceki gibi fakat daha fazla poligonla yapılmasını istiyor. Kimse neyin video oyunu sayılıp neyin video oyunu sayılmayacağı konusunda karar mekanizması değil. Bir video oyunu, pek çok şey olabilir. Angry Birds bir oyun, Call of Duty bir oyun, WoW bir oyun, Gone Home bir oyun, kimse neyin oyun olup neyin oyun olmadığını yargılamamalı. Hayır, bu kavramı açıp farklı fikirleri olanları içeri almanın zamanı geldi."

Eyvallah hocam yorum icin..Bende bugun aldim oyunu forumdan bir arkadastan, yarin bende insallah..Sabirsizlik hatsafhada :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Beyler, Beyond'a Level ile BSC kaç puan vermiş?

Level dergisini sorruyosan 7.5 vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Beyler, Beyond'a Level ile BSC kaç puan vermiş?

Level dergisini sorruyosan 7.5 vermiş.

Sağol.

• Arkadaşlar başta özür dileyerek kısmen konu dışı olan bir soru sormak istiyorum. (soruya en iyi cevap alacağım yer burası)

Beyond 'u D&R dan ön sipariş ile alan arkadaşların memnuniyetini öğrenmek istiyorum. (zamanında teslimat, ön sipariş hediyelerin teslimatı vs.)

Ona göre D&R dan önemli bir oyun için (GT6) ön siparişi vermeyi planlıyorum.

İlginize şimdiden teşekkürler.
  • beyond two souls enfes olmuş.bu bölüme spoiler yememek için uzun bir süre girmemiştin.ve nihayet oyunu bitirdik.her oturuşta 1,5 - 2 saat oynadım valla dizi bölümleri gibi oldu :) herkesin denemesi gereken bir oyun olmuş.
  • Şu oyuna 6-7 yapıştıran profesyonel oyun otoriteleri gitsin call of duty oynamaya devam etsinler. Oyunda ciddi anlamda verilebilecek tek eksi kontrollerde nerede ne yapmamız gerektiği tam olarak kendini belli etmiyor. Sağmı solmu ilerimi gerimi tarzındaki event lar bazen anlaşılmayabiliyor.

Gelelim oyunla ilgili genel yorumuma. Tüm david cage oyunları gibi bunada hasta oldum. Adam bence çok duygusal ve çok şey yaşamış biri. Aksi halde bu kadar insanın duygularıyla oynamak, zayıf noktasından vurmak herkesin yapabileceği bir iş değil.

Zaten david abimizin bu oyunu yapmaya karar verme sebebi sevdikleri kişilerin ölmesini kabullenememiş olmasıymış.

Benim için enfes ve duygu dolu bir deneyimdi. Ellen page ede ayrı parantez açmak istiyorum belkide oynadığı filmlerde bile performansı bu kadar iyi değildi.

Bir süre sonra tekrar bitireceğim. Heavy rain 9.8 lik bir oyunsa bu oyun 9.5 lik bir oyundur.

P.S : david cage i ayrıca cia i bu kadar eleştirip, yerme cesareti bulduğu için ayrıca takdir ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 13 Kasım 2013; 2:12:04 >
  • Beyler oyunu satıyorum ilgilenen varsa pm atabilir. 90TL.
  • Hayatımda oynadığım en iyi oyun.Bugün GTA V ile bu oyun arasında kararsız kalmıştım iyiki bunu seçmişim.
    Gerçekçilik akıyor oyundan.Resmen görsel şölen var.
    Öve öve bitiremem yani ben bunu.

Özellikle parti bölümündeki intikamdan inanılmaz haz aldım.Sizmisiniz ulen bana cadı diyen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Şu oyuna 6-7 yapıştıran profesyonel oyun otoriteleri gitsin call of duty oynamaya devam etsinler. Oyunda ciddi anlamda verilebilecek tek eksi kontrollerde nerede ne yapmamız gerektiği tam olarak kendini belli etmiyor. Sağmı solmu ilerimi gerimi tarzındaki event lar bazen anlaşılmayabiliyor.

Gelelim oyunla ilgili genel yorumuma. Tüm david cage oyunları gibi bunada hasta oldum. Adam bence çok duygusal ve çok şey yaşamış biri. Aksi halde bu kadar insanın duygularıyla oynamak, zayıf noktasından vurmak herkesin yapabileceği bir iş değil.

Zaten david abimizin bu oyunu yapmaya karar verme sebebi sevdikleri kişilerin ölmesini kabullenememiş olmasıymış.

Benim için enfes ve duygu dolu bir deneyimdi. Ellen page ede ayrı parantez açmak istiyorum belkide oynadığı filmlerde bile performansı bu kadar iyi değildi.

Bir süre sonra tekrar bitireceğim. Heavy rain 9.8 lik bir oyunsa bu oyun 9.5 lik bir oyundur.

P.S : david cage i ayrıca cia i bu kadar eleştirip, yerme cesareti bulduğu için ayrıca takdir ettim.

%100 katılıyorum. Indigo Prophecy ilk çıktığında sırf oynayış yüzünden ne rezil puanlar almıştı.. Kim ne derse desin Beyond olmuş arkadaş.
    Ayrıca kontrolle ilgili sorun yaşayanlar kolay modda yani 'Video oyunlarını az ya da hiç oynamam' da oynasınlar oyunu. Öyle çok daha kolay.
  • piyasadaki en sağlam oyunlardan bir tanesi. gerçekten oynarken gerilim yaşıyorsunuz. açıkçası yorumlara bakmak durumunda kaldım ve çoğu kişi istediği tadı alamadığını söyledi. iyi ki onları dinlememişim =)

oyunun sonlarında nasıl bir şey söz konusu olacak bilmiyorum ancak şu an gerçekten gerilimin doruklarında oynuyorum ve oyunda başıma neler gelecek merakla bekliyorum. türü sevenlere tavsiye ederim =)
  • Arkadas demosunu oynadim simdi oyun aitelerinin ne dedigi pek umrumda degil isin dogrusu bu oyun mukemmel cok brgendim

• quote:

Orijinalden alıntı: erolkoroglu

Arkadaşlar başta özür dileyerek kısmen konu dışı olan bir soru sormak istiyorum. (soruya en iyi cevap alacağım yer burası)

Beyond 'u D&R dan ön sipariş ile alan arkadaşların memnuniyetini öğrenmek istiyorum. (zamanında teslimat, ön sipariş hediyelerin teslimatı vs.)

Oyun çıkmadan 2 hafta önce sipariş verdim.Gecikebilir gibisinden mesajlara rağmen bayram ağzı olmasına rağmen çıktıktan 1 gün sonra elimdeydi.Yani kısacası tek siparişim buydu memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrm

quote:

Orijinalden alıntı: erolkoroglu

Arkadaşlar başta özür dileyerek kısmen konu dışı olan bir soru sormak istiyorum. (soruya en iyi cevap alacağım yer burası)

Oyun çıkmadan 2 hafta önce sipariş verdim.Gecikebilir gibisinden mesajlara rağmen bayram ağzı olmasına rağmen çıktıktan 1 gün sonra elimdeydi.Yani kısacası tek siparişim buydu memnun kaldım.

overgameweb.com'dan sipariş verdim, oyunun çıkış tarihinden 2 gün önce elimdeydi, kaliteli çalışıyorlar. beyond için Türkiye'de ön siparişleri ilk gönderen site

• arkadaşlar acil yardım. oyunda çok komik bir yerde kaldım. jodie duş aldı ve havlu ile kurunması lazım fakat ne yaptıysam kurunamadım. İşaret olarak kolu sağa sola götürüyor ekran ama her şeyi yaptım hareket etmiyor,sinir bir durum
  • umi_21 kullanıcısına yanıt
    aynı durum farklı bi yerde benimde başıma geldi, oyundan çıkıp girdim düzeldi.
  • http://www.spike.com/vgx/best-voice-actress
    Son kararı jüri verecekmiş ama yine de oylayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: umi_21

arkadaşlar acil yardım. oyunda çok komik bir yerde kaldım. jodie duş aldı ve havlu ile kurunması lazım fakat ne yaptıysam kurunamadım. İşaret olarak kolu sağa sola götürüyor ekran ama her şeyi yaptım hareket etmiyor,sinir bir durum

Arkadaşlar burayı görevi yapmadan geçtim ama şimdi bir hastanede tekrar karşıma çıktı ve yapmam şart. Ne yaparsam yapayım işe yaramıyor,kol mu bozk diyecem ama hem yeni aldım hem bütün işaretleri yapıyorum yana doğru olan mı olmuyor. Lütfen biri açıklasın

Edit: Oyunu bitirdim. Dediğim yeri ise telefona "beyond touch" uygulamasını yükleyerek telden geçtim. Takılanlara tavsiyem sizde telefona yükleyin programı :) Oyun hakkında yorum yapacak olursam "HARİKA" gerçekten oynadığım en keyifli oyunlardan biriydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umi_21 -- 21 Kasım 2013; 7:20:22 >
  • umi_21 kullanıcısına yanıt
    Beyond touch uygulaması sadece android de mi var.windows Phone da yok mu arkadaşlar.

• Oyunu 1 kere bitirdim ilgilenen varsa satabilirim 70 TL ;)
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.