Şimdi Ara

BEYOND GOOD AND EVIL 2 - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
6
Favori
1.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BEYOND GOOD AND EVIL 2 - Ana Konu

Good and Evil 2: E3 2017 Trailer Breakdown with Michel Ancel | Ubisoft [US]

Beyond Good and Evil 2: E3 2017 Official Announcement Trailer | Ubisoft [US]

Ubisoft eleştirmenlerce alkışlanan orijinalinin 2003 yılında serbest bırakılmasından yaklaşık 14 yıl sonra Beyond Good and Evil 2'yi bugün yapılan konferansda resmen tanıttı ve bütün severlerin gönlünü tekrar kazanmayı başardı.

Ubisoft'un en sevilen oyunlarından birisi olan Beyond Good and Evil 2, Özgürlük ve yıldızlar arasındaki kendi kaderini belirleme hakkı için mücadele ederken, çarpıcı yeni güneş sisteminde unutulmaz karakterlerle birlikte savaşın. Macera oynamak için kendiniz veya arkadaşlarınızla engin ve kesintisiz bir çevrimiçi oyun alanınız var.

İyilikten ve Kötülerin Ötesinde, geniş bir evrende oynanan görkemli dekorlar ve yoğun dramlarla orijinalin ruhunu yakalayarak, oyuncuları son derece çok kültürlü bir dünyaya taşıyacak bir prequel olan kült klasikinin manevi halefidir.

Space Monkey Programı sayesinde, Ubisoft Montpellier oyunu taraftar topluluğu yanında geliştiriyor olacak.

24. yüzyılın Samanyolu'nda yıldızlar arası ticaret ve sömürgeleştirmenin merkezi haline gelmiştir. Özel işletmeler kaynak ve güç üzerinde savaşırken, ilk sömürgeciler Varlıkların anlamını vermek için Eski Dünya'nın zengin ve çeşitli manevi ve kültürel mirasını birleştirdiler.

Korsanlığın bu yeni döneminde, özgürlük ve yıldızlar arasındaki kendi kaderimizi belirleme hakkı için renkli karakterlerden oluşan ekiplerin yanında macera ederek, küçümseyen korsandan efsanevi kaptana kadar geniş yıldız gezen gemilerin başında yükseleceğiz!

Beyond Good and Evil 2 için çıkış tarihi veya platformları açıklanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 19 Haziran 2017; 11:14:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu 14 yıldır bekliyorum. Efsanenin tekrar ortaya çıkmasını hiç beklemiyordum. Jade doğmadan öncesini anlatacakmış.
    1. oyunun sonu muallaktaydı ending kısmında keşke devam etselerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 13 Haziran 2017; 0:56:40 >
  • Bekleyenlerin için hayırlı olsun .(Konuya +1,oyun +100)
  • Uzun Zamandır yoktuk biri demiş öldü. Şimdide yazsınlar kral geri döndü
  • Çıkış tarihini açıklamadılar sanırım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemiyordum büyük sürpriz oldu hayırlısı bakalım.

• Uzun bir aradan sonra oyunun çıkacağı şaşırttı gerçekten.
  • Unutulmaz ostler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 13 Haziran 2017; 2:12:0 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kere ps2'de 1 kere ps3'te oynamıştım

muhteşem haber valla inanılmaz sevindim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailer şahane. ps5 ile çıkışını yapabilir kanımca.
  • 15 yil oldu beklemedeyim

• bekliyorduk bekliyordukda jade nerde arkadaş onsuz beyond good evil mı olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

2 kere ps2'de 1 kere ps3'te oynamıştım

muhteşem haber valla inanılmaz sevindim

Kaç kere bitirdiğimi unuttum ben. İlk oyun ciddi anlamda efsaneydi. Beklenti çok büyük, işleri zor. Umarım altından kalkabilirler.
  • Jade niye yok

• Prototype aşamasından ilk gameplay yayınlandı eğer vadedilen yaşayan bir evreni güzel bir konu ve oynanışla yansıtabilirlerse +100 saat gömülür oyuna

https://www.youtube.com/watch?v=MJH5zo_1pfs
  • Efsane görünüyor. Trailer zaten harikaydı. Belli yani emek verilmiş.

• bu Michel Ancel Wild diye bi exc. duyurmuştu ps4 e ve duyurduğu ile de kaldı.bu oyununda çıkmasını istiyorum ama sanki Wild yalan olmaya doğru gidiyor.
  • İlk oyun çıktığı döneme göre çok farklı bir tarza sahipti, bu kadar beğenilmesi ve ilgi görmesinin sebebi bu; ancak yeni oyun da ne derece aynı yaratıcılığı sergileyebilecekler merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.