Şimdi Ara

Beyler yurtdisinda kavga ettim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler selam herkese. Dört gun once avusturya'ya geldim kiz arkadaşımın yanina. Neyse konuya geleyim , dün evde toplandik arkadaşları ile ve benimde türk bir arkadaşım vardi yani iki türk , altı avusturyali oradaydı. Neyse içiyoruz yiyoruz eğleniyoruz derken avusturyalı eleman sıklıkla elindeki domuz salami bana ikram etmeye basladii , kabul etmeme ragmen ısrarla devam ediyordu ve almanca birşeyler söylüyordu . Yanımdaki arkadaşa sordum ne diyor bu liseli diye. Almancada bir deyim varmış Ye ya da evine git diye .

Bunu ogrenince hafif cildirdim. Arkadaşa dedim iyi cevir soyleyeceklerimi . Dedim ülkemde hiçbirşey yok sana da ulkenede hasta degilim. Ve elimdeki bardağı vurdum ağzına. Tamam vurmam hoş degil beyler ama zoruna gidiyor be insanın üçüncü sınıf gibi davranilmasi, ulan turksen teroristsin , hiçbirşey değilsin kafasını yaşıyorlar. En iyi millet türk milleti aga bizdede cahillik var be beyler.... Bizde misafire böyle mi Davranilir ?

CSB DEGILDIR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sende Turkish salamını çıkartıcaktın.
  • hll knk spr dvm

• Barbar adam sana yemek ikram ediyor adamı dövüyor,
  • Yani olaya genel bakmamiz lazim bir kisinin davranislari tum ulkenin oyle oldugunu gostermez adam irkcidir digeri turkleri sever her toplum boyledir.

Konuya gelirsek yani adam anlayisli degil mi muslumana domuz eti yasak misal ben hristiyanim evime bir musluman gelse yani zorlamam ustelik misafir empati yapmaya calistim

• quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

sende Turkish salamını çıkartıcaktın.

• Sizin gibi insanlar yüzünden avrupalılar bizi barbar olarak görüyor.

link
  • O alman'ın illa yiyeceksin diye zorlaması yanlış birşey sinirlenmek normal. yani bakış açısıda yanlış. resmen ya bu esrarı içeceksin ya da gibi birşey olmuş.
  • Avrupaya gitmeden once , ulan şunlara bak , şehirlere bak derdim. Bir yıl yurtdışında yaşadım , simdi ulan istanbul gibi şehir hayatımda görmedim diyorum.

• Direk kafa atçaktın kötü yapmışsın

• Osmanlı tokadı da çakabilirdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StupiFieD

Avrupaya gitmeden once , ulan şunlara bak , şehirlere bak derdim. Bir yıl yurtdışında yaşadım , simdi ulan istanbul gibi şehir hayatımda görmedim diyorum.

iyi anlamdai soyledin la ? istanbulu mu ovdun

• quote:

Orijinalden alıntı: AkcaNon

quote:

Avrupaya gitmeden once , ulan şunlara bak , şehirlere bak derdim. Bir yıl yurtdışında yaşadım , simdi ulan istanbul gibi şehir hayatımda görmedim diyorum.

iyi anlamdai soyledin la ? istanbulu mu ovdun

Tabiki övdum dostum ;) birçok şehir gordum avrupada , istanbul gibisi yok ;)

• barzoluğunuzu her yerde göstermek zorunda mısınız?bari avrupaya bulaştırmasaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

sende Turkish salamını çıkartıcaktın.

Muhahaha.gif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salladığı şeyi kafasına kafasına vurup çığlık atsaydın.
  • Bence arkadaş ırkçıymış biraz, yani var öyle tipler herkesi aynı kefeye koymamak lazım.
  • quote:

Aynen. Ben de 1 yıl yaşadım artık güzel gelmiyor oralar bana.
  • sen de yav he he deseydin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

barzoluğunuzu her yerde göstermek zorunda mısınız?bari avrupaya bulaştırmasaydınız

Barzoluktan kastınız nedir ? Biraz daha acar misiniz ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.