Şimdi Ara

Beyler Türkiyede kızların kezban olduklarını ne zaman anladınız? sadece merak ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben 18 yaşımda anlamıştım şu an ise 4 ay sonra 21 e gireceğim keşke bu kızların kezban olduğunu 14 lü 15 li yaşlarımda kavrasaydım 2016 senesinde baya bir yazılım dili öğrenmiştim 6 tane dil o zamanlar seviyordum tam o zaman bir kız için sigaraya başlamıştım keşke hiç başlamasaydım sonra yazılım dilini filan bıraktım 3.5 sene filan keşke yazılımı bırakmasaydım da sevdiğim kızı bıraksaydım sevdiğim derken çocukluk aşkımdı 2017 yılında intihar etmeyi bile düşündüm şimdi o kız zengin maço kırolarlan takılıyor ben ise ağlıyorum sadece onları uzaktan dinleyerek bundan sonra türkiyede yaşadığım sürece kız arkadaş cinsellik gibi şeyler düşünmeyeceğim sigarayı bırakacağım artık bitti keşke bu kızların buradakilerin kezban olduklarını 15 yaşımda filan kestirebilseydim ama ne olsun sağlık olsun sadece merak ediyorum beyler nasıl kezban olduklarını anladınız bir de hikayenizi yazsanız güzel olur

• Uzundur görüştüğüm bir kız arkadaşım evleneceği zaman, "Kusura bakma. Seni Instagram'dan çıkarmak zorundayım. Evleniyorum da..." diye mesaj atmıştı. Kezbanlık sayılır mı bilmem ama ailesi baya baskıcıydı. Ona verip anlayışla tüm iletişimi kesmiştim.

Bir de lisedeyken çok samimi olduğum ama hoşlanmadığım bir kız arkadaşım vardı. İngilizcesi iyi olduğu için genelde aynı tür içerikler tüketiyorduk ve onun üzerinden sohbet yapıp baya eğleniyorduk. Uykusuz, Penguen alıyorduk beraber. Neyse yine bunun bir sevgilisi oldu. Sonra ben hiç tavır değiştirmeden yine Ekşi Sözlük'teki bir başlığı bu arkadaşa yolladım. Ertesi gün erkek arkadaşı üzerime yolladı. Cinsel içerikli şeyleri ona nasıl yollarmışım diye baya kavga etti. Ben de cahilce davrandığını söyleyip arkadaşıma baktım ama yüz vermiyor bana. Sevgilisinin arkasında duruyordu. Şok oldum çünkü öyle biri değildi asla. Sonra bir şey söylemeyecek misin dedim ama erkek arkadaşım, kızması normal minvalinde bir şeyler söyledi. Yine tüm iletişimimi kestim.

Ama kaybeden ben olmadım. O arkadaşım sevgilisiyle ayrıldı. Kimse arasına almadı pek. Lise boyunca tek ve depresif takıldı. Bense baya arkadaşla baya eğlendim yine. Ama bu oran diğer kız arkadaşlarımı göre çok az. O yüzden unutamıyorum. Sürekli olan bir şey olsa say say bitiremezdim.

Bir tane kız vardı benden hoşlanıyordu. Zamanla bende ondan hoşlanmaya başladım. Çıkma teklifi ettim. Reddetti. Sonra benimle konuşma seni engelleyeceğim falan dedi. Evlerimiz yakındı bazen karşılaşıyorduk veremliymişim gibi yol değiştiriyordu falan. Arkadaşıyla bana bakıp sırıtıyorlardı benle dalga geçiyorlardı aralarında. 3 ay gram mesaj atmadım.3 ay sonra özür dilerim ben seni sevdiğimi sanmışım falan yazdı uzun uzun, sonra yine engelledi. Bunların hepsi yaz tatilinde oldu. Sonra okul açıldı yeni bir kız buldum onla flortleşmeye başladım. Bu sefer bunun arkadaşları gelmiş yeni kıza, Anormal Zirve çok çapkın vs. şeklinde yalan uydurmuşlar. Kız geldi senin hakkında böyle böyle diyorlar dedi. Ben de yalan o dedim. Öyle işte.

• Orta 1'de kıza hafifçe dokundum, salak kız sert itmişim gibi kendini geri attı numaradan ama eteği sıraya takıldı, boydan boya yırtıldı. Bu ağlamaya başladı "eteğimi yırttın, ödeyeceksin waaaaaa" diye. Biz de o zamanlar fakiriz, günde 3 lirayla okula geliyordum, 2 lirası yola gidiyordu, param falan yok yani ödeyemem. Dedim sokarım eteğine ben mi yırttım, ödemiyorum falan filan sonra ne oldu pek hatırlamıyorum, hocaya mı ne şikayet etti müdüre çıkmıştım. O zaman anladım

• ben lisede farkettim ama sonra ünide adamakıllı kızlar da bulabildiğimi gördüm. tam bir dhli gibi sadece gözlemliyordum ama lisedeyken, o yüzden pek anlatacak bir şeyim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltalimanı seks ofisi -- 14 Nisan 2021; 21:56:46 >
  • Uzundur görüştüğüm bir kız arkadaşım evleneceği zaman, "Kusura bakma. Seni Instagram'dan çıkarmak zorundayım. Evleniyorum da..." diye mesaj atmıştı. Kezbanlık sayılır mı bilmem ama ailesi baya baskıcıydı. Ona verip anlayışla tüm iletişimi kesmiştim.

Bir de lisedeyken çok samimi olduğum ama hoşlanmadığım bir kız arkadaşım vardı. İngilizcesi iyi olduğu için genelde aynı tür içerikler tüketiyorduk ve onun üzerinden sohbet yapıp baya eğleniyorduk. Uykusuz, Penguen alıyorduk beraber. Neyse yine bunun bir sevgilisi oldu. Sonra ben hiç tavır değiştirmeden yine Ekşi Sözlük'teki bir başlığı bu arkadaşa yolladım. Ertesi gün erkek arkadaşı üzerime yolladı. Cinsel içerikli şeyleri ona nasıl yollarmışım diye baya kavga etti. Ben de cahilce davrandığını söyleyip arkadaşıma baktım ama yüz vermiyor bana. Sevgilisinin arkasında duruyordu. Şok oldum çünkü öyle biri değildi asla. Sonra bir şey söylemeyecek misin dedim ama erkek arkadaşım, kızması normal minvalinde bir şeyler söyledi. Yine tüm iletişimimi kestim.

Ama kaybeden ben olmadım. O arkadaşım sevgilisiyle ayrıldı. Kimse arasına almadı pek. Lise boyunca tek ve depresif takıldı. Bense baya arkadaşla baya eğlendim yine. Ama bu oran diğer kız arkadaşlarımı göre çok az. O yüzden unutamıyorum. Sürekli olan bir şey olsa say say bitiremezdim.

• kaç yaşınızda fark ettiniz yaş ve hikaye beyler

• her gün türk kızı böyle türk kız şöyle diye başlık açılıyor bende açıyorum ama 2 ayda 1 filan ben sadece kaç yaşınızda ve sebebini merak ediyorum her psikolojik sıkıntıda bir derinde yara vardır beyler onu ben çok merak ediyorum işte sizi bu kızlara neden ön yargılı ve düşman etti biraz onu merak ediyorum kendimce biraz sosylogluk kasıyorum şimdiden okuduğunuz ve cevap verdiğiniz için teşekkürler

• Bana çarpıp kendi kolunu kırınca saldırmıştı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt

kanka kaç yaşında bu olayı anladın onu çok merak ediyorum

• Muhammet CihadOğlu M kullanıcısına yanıt
    10

• Dostum bu kadar uzun yazı yazıyorsan, ya boşluk bırak, yada noktalama işaretleri kullan. Okuması işkence oluyor yahu. Okumak istiyorum ama zorlanıyorum.

Edebiyatçı değilim; yada bu forumun technopata dönmesini istemiyorum ama, en azından biraz daha dikkat edebilirsin.

Türk kızları arasında kezbanları da var, olmayanları da var (%1)

Genç yaşta doğru tespit

• Bir tane kız vardı benden hoşlanıyordu. Zamanla bende ondan hoşlanmaya başladım. Çıkma teklifi ettim. Reddetti. Sonra benimle konuşma seni engelleyeceğim falan dedi. Evlerimiz yakındı bazen karşılaşıyorduk veremliymişim gibi yol değiştiriyordu falan. Arkadaşıyla bana bakıp sırıtıyorlardı benle dalga geçiyorlardı aralarında. 3 ay gram mesaj atmadım.3 ay sonra özür dilerim ben seni sevdiğimi sanmışım falan yazdı uzun uzun, sonra yine engelledi. Bunların hepsi yaz tatilinde oldu. Sonra okul açıldı yeni bir kız buldum onla flortleşmeye başladım. Bu sefer bunun arkadaşları gelmiş yeni kıza, Anormal Zirve çok çapkın vs. şeklinde yalan uydurmuşlar. Kız geldi senin hakkında böyle böyle diyorlar dedi. Ben de yalan o dedim. Öyle işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anormal zirve kullanıcısına yanıt
    Eee hocam bu flortleştiğiniz kız ne yaptı, size inandı mı yoksa diğerlerinin yalanına mı kandı?

• Ortaokul sonda bana ben seninle çıkar miyim tipe bak demişti, o zaman anladim. Şimdi beleş verse ben onla çıkmam

• 17-18 de anladim dil ogrenmistim zaten surekli internet yeni ciktigindan beri yabanci kizlarla baglanti kuruyordum. Sirf bu ugurda yurtdisina gittim. Simdi dunyanin en guzel ve iyi kadinlarinin oldugu Romanyadayim cennette gibiyim. Turk kizlariyla birlikte olup evlenene kadar hicbir cinsellik vs yasayaman Turk genclerine uzaktan aciyorum.

• Arkadaşım kızlardan çok senin zihniyetindeki erkekler daha kezban. İntihar etmeyi düşündüm filan nedir ya. Sen bildiğin eziksin kız ne yapsın seni zaten.

• Lisenin sonlarına doğru farkettim elimi kolumu çektim manitacılık işlerinden.kızların kezban olmasından ziyade gereksiz geliyor artık.

Arkadaşlarla oturup goy goy yapmak bile daha çok keyif veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diğerkâm -- 25 Nisan 2021; 20:36:36 >
  • Türkiyedeki kızlarda Evlilik ve çocuk baskısını gördüğüm zaman

• Türkiye'de kızların "kezban" olduğunu lise yıllarının sonuna doğru farkettim. Üniversite yıllarımın yarısını yurt dışında geçirdim, hemen arkasından da yurt dışına taşındım. Orada da farkettim ki kızlar her yerde aynı, sorun Türkiye değil, yanlış insanları hayatımıza almamız.

Geçtiğimiz 10 sene içinde çok düzgün Türk kızları tanıdım, birlikte oldum. Fakat bir örnek vermek gerekirse, insanların ağzının suyunun akarak baktığı Ukraynalı kızın bizim Türklere kezbanlıkta ders verecek kadar ileri seviyede olduğunu da gördüm...

Türkiye'de genel olarak kıskançlık, trip atma, küsme, konuşmama gibi toksik davranışlar normal kabul ediliyor. Bu nedenle belki de Kezban yüzdesi diğer ülkelerden daha fazla. Fakat bu demek değil ki "Türk kızı böyle." Ayrıca bu davranışların normal kabul edilmesi, Türk erkeğini de aynı şekilde toksik bir yere koyuyor. Kezban'ın erkek karşılığı neyse artık, Türk erkeği de öyle genel olarak...

• Uğruna dünyaları verdiğin insan sana bakmazken yabancı bir hanımefendi seni 2 saat aralıksız dinlediğinde anlıyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.