Şimdi Ara

Beyler dövmeyin ama Half-Life'ı sevmiyorum!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quake nasıl sevilmez ya? logosu yeter ayrıca.
  • Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Half-Life, Valve Software tarafından geliştirilen 1998 yılının en iyi oyunu seçilmiş FPS bilim kurgu oyunu.
    Çıktığı zamanlarda oynamadığın için o devrimi anlayamazsın genç.

Tam çıktığı zaman değil yine de ama 2000 yılında ilk olarak oynamıştım. Bugünlerde tekrar oynamaya çalıştım hatta The Orange Box'ı da alacaktım ama vaz geçtim.

Nasıl yani 4 yaşında mı oynadın Half life
  • bende hiç sevemedim belkide adam öldürmeyi beceremediğim içindir
  • quake 3 arena çok severdim, yıllardır oynamıyorum
  • ben hf'yi hala oynuyorum online olarak.hileciler olmasa daha iyi olacak ama
  • Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Half-Life, Valve Software tarafından geliştirilen 1998 yılının en iyi oyunu seçilmiş FPS bilim kurgu oyunu.
    Çıktığı zamanlarda oynamadığın için o devrimi anlayamazsın genç.

Tam çıktığı zaman değil yine de ama 2000 yılında ilk olarak oynamıştım. Bugünlerde tekrar oynamaya çalıştım hatta The Orange Box'ı da alacaktım ama vaz geçtim.

Nasıl yani 4 yaşında mı oynadın Half life

Evet. 5 yaşındayken Mac kullandığımı falan bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae2096 -- 14 Mart 2012; 20:31:03 >
  • Bende sevmiyorum canavarlı filan. Ama çok güzel diyorlar başlasam mı, korku oyunlarına olan fobimden kurtulup?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden oynardik,acayip zevkliydi, tek olma, olunce hemen doğmasi avantaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Bende sevmiyorum canavarlı filan. Ama çok güzel diyorlar başlasam mı, korku oyunlarına olan fobimden kurtulup?

Çok korkunçlu değil oynadığım kadarıyla. Ben, sırf cahil kalmamak için youtube'dan oyunu 30 dakikada bitiren adamları falan izleyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ae2096 -- 14 Mart 2012; 20:32:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Bende sevmiyorum canavarlı filan. Ama çok güzel diyorlar başlasam mı, korku oyunlarına olan fobimden kurtulup?

Çok korkunçlu değil oynadığım kadarıyla. Ben, sırf cahil kalmamak için youtube'dan oyunu 30 dakikada bitiren adamları falan izleyecem.

Napim korkuyorum işte bu tip oyunlardan

• Beyler adam oyundan anlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMuRaT25

çocukluğumuzun oyunudur 1.5 vardı heygidi hey deprem falan kuruluyodu

biz ona deprem değil kapı kuruyo diyorduk
  • yaş kaç sorması ayıp
  • 10 yaşında ben de korkuyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

dm classic, unreal tournament, quake oyunlarını beğendin mi peki? ona göre vurup öldürecem.

• Bende sevmiyorum ama hakkını yememek lazım. Bitiremediğim nadir oyunlardan biridir. Atmosfer insanı acayip tırstırıyor. İki oyunda da hep midem garip bir şekilde bulanırdı ve burnuma durduk yere kötü kokular gelirdi. Bu bile kaliteli bir yapım olduğunun kanıtı olabilir.

Ben HL'ın genellikle modlarını seviyorum. CS olsun TF olsun güzel oyunlardır. Hele Source grafik motoru hayatımda gördüğüm en kaliteli grafik motorlarından biridir. Hem kötü bir görüntü sunmaz hemde bilgisayarı kasmaz.
  • G-Man duymasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

yaş kaç sorması ayıp

16. Tamam ilk çıktığında oynamadım.

quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Bende sevmiyorum ama hakkını yememek lazım. Bitiremediğim nadir oyunlardan biridir. Atmosfer insanı acayip tırstırıyor. İki oyunda da hep midem garip bir şekilde bulanırdı ve burnuma durduk yere kötü kokular gelirdi. Bu bile kaliteli bir yapım olduğunun kanıtı olabilir.

Ben HL'ın genellikle modlarını seviyorum. CS olsun TF olsun güzel oyunlardır. Hele Source grafik motoru hayatımda gördüğüm en kaliteli grafik motorlarından biridir. Hem kötü bir görüntü sunmaz hemde bilgisayarı kasmaz.

Aynen benim de midemi bulandırır. Teknik açıdan oyun mükemmel ona hiçbir lafım yok, hikayenin sunumu da gayet güzel. Tek sıkıntım o mide bulandırıcı mutantlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Bende sevmiyorum ama hakkını yememek lazım. Bitiremediğim nadir oyunlardan biridir. Atmosfer insanı acayip tırstırıyor. İki oyunda da hep midem garip bir şekilde bulanırdı ve burnuma durduk yere kötü kokular gelirdi. Bu bile kaliteli bir yapım olduğunun kanıtı olabilir.

Mide bulantısı çoğu kişide oluyor. Oyunun grafik motorundan kaynaklı. Bende eskiden vardı ama artık yok niyeyse. Belki Hl2'nin grafiklere birkaç kere update geldi ondandır.
  • HANGİ MOÇ ATOM KURDU LAN YİNE AYBERK SEN DİMİ LAN BEYLER BU ŞEREFSİZ YİNE ATOM KURMUŞ İÇERİDE VURMAYIN BİRBİRİMİZİ VURMAYIN LAN ATOM KURMUŞ ŞEREFSİZ ADİ MÜPTEZEL

Az duymadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.