Şimdi Ara

Beyler direksiyon sınavına gidiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler direksiyon sınavına gidiyorum motor için önerileriniz neler ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• em onu
  • Araca binince koltuğunu ayarla aynaları kontrol et ve ayarlarmış gibi yap emniyet kemerine tak arabayı usulüne uygun şekilde çalıştır fazla hızlı olmadan kurallara uygun şekilde sür park yaparken,geri geri giderken,yokuş yukarı kalkarken sorun çıkarma sınavı geçersin.
  • arabaya binmeden önce yapacaklarını tekrarla sürekli.... araca bindiğinde dağdan inme gibi olan insanlar var... onlara benzeme sen araçtaki komisyona en azından bi merhaba kolay gelsin de... rahat ol.... koltuğunu ayarla , aynaları ayarla (tam sana göre olsa bile tüm aynalara dokun yalandan ayarlıyormuş gibi yap...) , emniyet kemerini tak....

başlayabiliriz dediklerinde aracı çalıştır , 4lüler açıktır onu kapat , sol sinyalini ver aynadan bakarak çık yola...

park ederken dikkatli ol , ne kadar ustalaştın bilemiyorum ama acemiysen park konusunda baktın vuracaksın , hiç zorlamadan çık yeniden girmeye çalış...

diğer tarafları halledersin zaten işte :) dönerken sinyalleri , park ederken 4lüleri yakmayı unutma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 17 Ocak 2015; 9:07:35 >
  • m.e.r.d.o1661 kullanıcısına yanıt
    Saat 13.10 bayrampasa carrefour

Insallah
    geceriz

• kendi direksiyon sinavim geldi aklima gerildim yine. o arabayla direksiyon sinavini verebildim ya baska bir sey istemem hayattan. basarilar girecek olanlara

• Adam direksiyon sınavına girecek motor ile ilgili öneri istiyor ne yapacan motoru mu sökecen sınavda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 17 Ocak 2015; 9:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitsune

kendi direksiyon sinavim geldi aklima gerildim yine. o arabayla direksiyon sinavini verebildim ya baska bir sey istemem hayattan. basarilar girecek olanlara

200 lira fazla verip son model araçlar olan bir kursa yazılsaydın sorun çıkmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sigmund Freud

quote:

Orijinalden alıntı: Kitsune

kendi direksiyon sinavim geldi aklima gerildim yine. o arabayla direksiyon sinavini verebildim ya baska bir sey istemem hayattan. basarilar girecek olanlara

200 lira fazla verip son model araçlar olan bir kursa yazılsaydın sorun çıkmazdı.

kucuk bir sehirde girdigimden alternatifler de benzerdi maalesef. aslinda arac pejo 206ydi fena degildi ama benim gibi vucut olarak buyuk bir insan icin sorun olabiliyor kucuk arac kullanmak

• quote:

Orijinalden alıntı: m.e.r.d.o1661

Evet beyler direksiyon sınavına gidiyorum motor için önerileriniz neler ???

direksiyon sınavı mı arabaya mı biniyorsun motora mı biniyorsun kim kime biniyor önce bir açıkla
  • 1 defa stop ettirmiştim. Yanımdaki gözetmen "tamam sakin, tekrar çalıştıralım motoru :)" dedi. Kaldım sandım emme geçmişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidddd

quote:

Orijinalden alıntı: m.e.r.d.o1661

Evet beyler direksiyon sınavına gidiyorum motor için önerileriniz neler ???

direksiyon sınavı mı arabaya mı biniyorsun motora mı biniyorsun kim kime biniyor önce bir açıkla

Motor sınavına girdim çıktım küba motora bindirdiler istop ettirdim 3 defa ama anlamadı galiba :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.