Şimdi Ara

beyler çok kavga ediyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler suçum yok ananem vefatından sonra çok vahşileştin diyorlar hergün kavga ediyorum ve yüzlerce defa karakoluk oldum sürekli birini dövüyordum 2 gün önce gece 2 tane adamı dövdüm yardım edin insanlar korkudan kavga etmek istemiolar ben kavga etmeden duramiom biriniz yardım edin ama istemsiz oluo o gece admlar sıgara istedi vermedim elinde var dedi küfür ettim sonra kavga falan o 2 isini fena dövdüm artık kavga istemiyorum biri yardım etsin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: barbaros444

beyler suçum yok ananem vefatından sonra çok vahşileştin diyorlar hergün kavga ediyorum ve yüzlerce defa karakoluk oldum sürekli birini dövüyordum 2 gün önce gece 2 tane adamı dövdüm yardım edin insanlar korkudan kavga etmek istemiolar ben kavga etmeden duramiom biriniz yardım edin ama istemsiz oluo o gece admlar sıgara istedi vermedim elinde var dedi küfür ettim sonra kavga falan o 2 isini fena dövdüm artık kavga istemiyorum biri yardım etsin lütfen

adamına denk gelmemişsin o yüzden ediyorsun bana gelicen seni 3 aylık bi yoğun bakıma sokarım bak ondan sonra kavga ediyonmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pantolonbalıgı

quote:

beyler suçum yok ananem vefatından sonra çok vahşileştin diyorlar hergün kavga ediyorum ve yüzlerce defa karakoluk oldum sürekli birini dövüyordum 2 gün önce gece 2 tane adamı dövdüm yardım edin insanlar korkudan kavga etmek istemiolar ben kavga etmeden duramiom biriniz yardım edin ama istemsiz oluo o gece admlar sıgara istedi vermedim elinde var dedi küfür ettim sonra kavga falan o 2 isini fena dövdüm artık kavga istemiyorum biri yardım etsin lütfen

adamına denk gelmemişsin o yüzden ediyorsun bana gelicen seni 3 aylık bi yoğun bakıma sokarım bak ondan sonra kavga ediyonmu.

bende yardım ederim hatta rambo bıçağım var kasıklarına saplasam sakat bıraksam o zaman bu düzelir istediğide olur

• beyler adam gibi yardım istedim erkeklik yapmıyorum burda ben kavga etmek istemiyorum ne yapmalıyım bunu anlatmak istiyorum yardım istiyorum
  • Yasin kac?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabırlı olmak heralde yani nasıl bir çözümü olabilir ki
    Ama iyi bir dayak yersen de etkili olabilir

• 20 yaşım bu konuyu açtım çünkü bunu anlatmaya utaniyorum ama arkadaşlarda düzgün cevap vermiyor istemsiz oluyor ama yani pişmanlık yaşiyorum sonra
  • Kavgacı insanlardan nefret ederim ama belki insanlığa dönersin diye yazayım..

Sana küfürde etseler bazen verilecek en iyi cevap susmaktır

Ayrıca nerede yaşıyorsunda yürürken sigaranı istiyorlar ? Bırak istesinler , yok de geç.Elindekine laf ediyorsa , 2 dal verip yoluna devam et
  • yani kendimi dayak yedirteyim eyer çözüm olursa yaparım çünkü insanların önüne çıkamiom
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemRQ

Kavgacı insanlardan nefret ederim ama belki insanlığa dönersin diye yazayım..

Sana küfürde etseler bazen verilecek en iyi cevap susmaktır

Ayrıca nerede yaşıyorsunda yürürken sigaranı istiyorlar ? Bırak istesinler , yok de geç.Elindekine laf ediyorsa , 2 dal verip yoluna devam et

kardeşim kavgacı insandan nefret edion ama benim istiyerek değil aşırı sinirleniyorum adamlar sigara istedi yolda 2 kişilerdi bende yok dedim elinde var ulan dedi bende salak gibi adamları dövdüm normalde deil fena dövdüm yine karakola gittim sabıkam zaten almış başını gidiyor hayatım bitiyor benim kavgadan bıktım keşke insanlığa dönebilsem yardım istiyorum
  • Bir terapiste göründünüz mü?Doktor kontrolünde kullanacağınız ilaçlar faydalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanitas

Bir terapiste göründünüz mü?Doktor kontrolünde kullanacağınız ilaçlar faydalı olabilir.

gerçekten bi faydası olurmu olursa hemen gidip tedavi görmek isterim çünkü bıktım hayatımdan kuzenlerim falan benden korkuyorlar aslında ben kimseye zarar vermek istemem ama birden nasıl oluo bilmiom dövüom adamlar bakiom yerde kanlar içinde karakola gidiom dünyanın küfürünü yiyiom babam gilden yeter bıktım senden diyor
  • quote:

quote:

Bir terapiste göründünüz mü?Doktor kontrolünde kullanacağınız ilaçlar faydalı olabilir.

gerçekten bi faydası olurmu olursa hemen gidip tedavi görmek isterim çünkü bıktım hayatımdan kuzenlerim falan benden korkuyorlar aslında ben kimseye zarar vermek istemem ama birden nasıl oluo bilmiom dövüom adamlar bakiom yerde kanlar içinde karakola gidiom dünyanın küfürünü yiyiom babam gilden yeter bıktım senden diyor

Faydası olur.En azından şimdiki durumdan daha kötü bir duruma düşmezsin.Antidepresanlar insanı gerçekten yatıştırıyorlar.Hiçbir şey umrunda olmuyor.Ama doktor kontrolü dışında sakın kullanma.

• adam "csb değilse" insan gibi sıkıntısının bilincine varıp yardım istemeye gelmiş.

Horozlananlar da iyi dinlesin 20 defa karakolluk olmuş adamı ağzınız yüzünüz yamulmadan dövemezsiniz. bunu iyi bilin kavga tecrübe işidir.

Kardeşm sana tavsiyem kafein tein bazlı içeceklerden uzak dur. Bitkisel çözümlere çaylara yönel.

Ben askerdeyken bölükte senin gibi çok psikopat adam vardı hepsinin sebebi geçmişleri idi. bunlara ben bakardım ayda bir GATA ya kontrole götürürdüm. Eğer götürmezsem kontrole gelmedi diye doktor yazı yazardı. bana kayardı durum. Yani önemli bir mevzuydu.

Ve çeşitli ilaçları bunlara gün be gün verirdik. hepsi normal insana dönüşmüştü ama biraz pelte gibi geziyolardı ilaçların ismini burada verecek değilim tabi. Kısaca çözüm var yok değil bunu iyi bil.

Tavsiyem bir psikiyatriste gitmen. Psikiyatrist ilaç yazma yetkisine sahip psikologtur. Psikoloğun reçete yazma yetkisi yoktur. Bir bir iş bul çalış, ve sakın detaycı düşünme kafaya birşeyi takma. hadi bakalım.

• kardes ayni durum bendede var sana tavsiyem pisikolojik doktoruna git ha gitmem diyodan ne zaman canin sikilirsa tek cözümü var eger disardaysan biri bisey desede he de gec ve eve gel bitane efes exstrayi al icine bi tane tup sekerini 2 ye bol o yarimini biranin ice at 2 gun sakin olursun bak gor dene denenmistir tavsiye

• öncelikle sana teşekür ederim benim geçmişim hep kötü geçti babam beni 6 yaşında işe koydu 17 yaşıma kadar ezildim küfür yedim dayak yedim çalışıyordum babam paramı alırdı okula parasız giderdim sabah kahvaltı yapamiodum çok kızıodu veya dövüodu sabah kahvaltı yaptigimda defol git işine diodu git sokakta ye yemeğini tek akşam yemeği yerdim oda çalıştığım için iste hayatım bu şiddet babamdan çok gördüm çocuken bi işim vardı bu kavga belası yüzünden işten ayrıldım insanlara zarar vermek istemiyorum ama bundan önce 2 gün önce 2 kişi fena dövmüştüm bundan önce sürekli kavga ediyorum her gece her gece kavga bıktım hayatım zaten bitmiş ama hapise düşmek istemiyorum bi aralar dövüşlere katılıyordum sokak dövüşümüydü öle bişi ondan kurtuldum tek isteğim kavgadan beladan kurtulmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbaros444 -- 17 Eylül 2013; 19:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intel hastası

kardes ayni durum bendede var sana tavsiyem pisikolojik doktoruna git ha gitmem diyodan ne zaman canin sikilirsa tek cözümü var eger disardaysan biri bisey desede he de gec ve eve gel bitane efes exstrayi al icine bi tane tup sekerini 2 ye bol o yarimini biranin ice at 2 gun sakin olursun bak gor dene denenmistir tavsiye

çözüm pisikolojik doktoru bi işe yararsa her gün gideyim yeterki bu kavgadan kurtulayım en azından bi işe girip hayatımı düzenliyim asker olmak istiyordum babam beni çalıştırdı ve okuldan çektiği için olamadım zaten artık olamamda sabıkam berbat en azından bi işe girer para biriktirir bi dükkan acarim su kavgadan kurtulsam keşke
  • quote:

ne gibi ilaçlar ?
  • Birine denk gelirsin bir tarafına kasaturayı yerleştirirler herkese artistlik taslama öyle yoluna bak. Belasını arayana girersin orası da ayrı da fena alırlar bir gün aşağıya haberin olsun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.