Şimdi Ara

beyler çok kavga ediyorum yardım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barbaros444

quote:

Orijinalden alıntı: sanitas

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir terapiste göründünüz mü?Doktor kontrolünde kullanacağınız ilaçlar faydalı olabilir.

ne gibi ilaçlar ?

Hocam antidepresan ilaçlarına başlarlar.İnsanı yatıştırıyor o ilaçlar.İyileşme durumuna göre gittikçe dozaj düşüyor.Birden bırakılmaması gerekir.

peki şu kavga kalkarmı artık bıktım çünkü insanlar dedikleri olum kontrol et kendini kimse bulaşma dior böle demiomu sinir oluom sinirimi kontrol etsem ben niye bu sorunları yaşıyayım sana o soruyu sorayım ama krdşim böyle bişeyde var psikolojimde bozukluk var izmirde oturuyorum kick box body gidiom sinir atmak için 4 senedir gidiyorum olmuyor sinir atmak için yoksa ben duramiyorum yani utanmam yok ne dersen de hatta afedersiniz deli hastanesinede git desen tedavisi varsa giderim çünkü bıktım babam her eve geldiğimde kavga ediom çoğu zaman eve gelmiom dolaşıom sokaklarda veya arkadaşta kalıyom eve geliyom küfür ediyor nerdesin diye kavgandan bıktım diyor yani hayatım bitmiş ondan yardım istiyorum

Vakti zamanında ilaç kullanmış biri olarak etkili olduğunu söyleyebilirim.Evini yaksalar ne güzel yanıyor da ısınıyoruz dersin

Antidepresan ilaçlar seratonin denen mutluluk hormonunun üretimini tetikler.Sinirlerin alınmış gibi olur.Yan etki olarak biraz uyku yapar.Tedaviye başladığında doktorunun takdiri ne olur bilemem ama büyük ihtimal ayda bir kontrole gidersin.

kullanıcam o ilacı uyku sorun değil ne güzel demisin keşke adam küfür etse ne güzel ediyor diyebilsem ama o anda anlamadan kavga ediyorum sinirden adamlarda direk küfür ediyor anaya duramiom

Aileye küfür etmek karaktersizliktir.O ayrı konu.
    İlaçlar yatıştıracaktır.Seanslarda doktorla kouştukça farkı hissedersin.Ayrıca bir hobi lazım.Bahçe var mı bilmiyorum ama çiçek yetiştirebilirsin.Toprakla uğraşmak insandan stresi alıyor

• sinirimi atiyorumda yine geliyor kick box kum torbaları dövüş falan body gidiom vicutla urasiom sinirimi atiorum rahatlıyorum ama aşırı sinirleniyorum kavga anında kendim olmak istiyorum eyer kendim olursam küfür etsede yoluma devam ederim ama elimde deil

• Sen bi psikoloğu dene, olmazsa psikiyatr gözetiminde ilaç tedavisine başlarsın.

Bir de asker olmak istiyorsan lisansını yap, sonra tezkere bırakırsın bir bakmışsın çocukların torunların yanında emekli olmuşsun albaylıktan Dükkan açmaktan daha güzel bi meslek bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Sen bi psikoloğu dene, olmazsa psikiyatr gözetiminde ilaç tedavisine başlarsın.

Bir de asker olmak istiyorsan lisansını yap, sonra tezkere bırakırsın bir bakmışsın çocukların torunların yanında emekli olmuşsun albaylıktan Dükkan açmaktan daha güzel bi meslek bence

psikoloğu deniyicem olmasa psikiyartri deniyicem ne güzel dedin be askerlik albay ama olamam çalışkan öğrenciydimde ama artık gitti sabıkam berbat hapise bile girdim olmaz bidaha

• Çok basit sana en yakın karakola gidip polislere ana avrat küfür ediyorsun sonrasını onlara bırak bir daha kavga edemeyeceksin asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridez

@Treth

Benlik bir durum yok psikiyatri çözer bu sorunu ancak .
  • Kavgada yere düşenleri Napıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yani kendimi dayak yedirteyim eyer çözüm olursa yaparım çünkü insanların önüne çıkamiom

Dayak yemen seni dahada siddetlendirir , sen bi psikologa gorun derim ben , senin cocuklugunun kotu gecmesi cok etkilemis bilncaltini..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    tavsiye verirsiniz diye dedim ama
  • Su testisi su yolunda kırılır yapacak bir şeyin yok..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sadist ☼

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

O değilde adam annemi kaybettim böyle oldum diyor adam gibi cevap versenize!

annem deil bikere yanlış okuyorsun ananemi kaybettim ve yaşadıklarımdan sonrası bu hale geldim cocuken bukadar değildim sen benim yaşadıklarımı keşke bi görseydin veya yaşasaydın kafayı yerdin 6 yaşında işe başladım ve her gün hergün dayak yerdim aç kalırdım psikolojik diyor arkadaşlar bu aşırı sinir eyer sizinde böyle bi hayatınız olsa eminimki kimse anlatmaya utanırsınız ben yardım etmek için 2 3 cevap doru geldi onları yapmayı düşünüyorum psikiyatri gitmeyi düşünüyorum elimde olan bişi deil elimde olsa bu konu açıp kötü duruma niye düşüreyim kendimi

Hocam ben sana kötü bir şey demedim ki.

• Allah rahmet eylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridez

tavsiye verirsiniz diye dedim ama

Zaten önüne gelene dalıyormuş okuduğuma göre tavsiyelik durumu yok. Kavgadan korkmayan kazanır gerisi hikaye
  • Dövüyorum demişsin de seni döven oldu mu
  • 12 yaşındakiler adam dövüyor ayağına yatıyo burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAkara

Dövüyorum demişsin de seni döven oldu mu

yok döven olmadı 2 sene önce yedim o gündür dayak yemedim ama tabi kavgada cok darbe yiyiom 2 gün kendime gelemiyeceğim darbeler yiyiom
  • quote:

Orijinalden alıntı: serka.n

quote:

yani kendimi dayak yedirteyim eyer çözüm olursa yaparım çünkü insanların önüne çıkamiom

Dayak yemen seni dahada siddetlendirir , sen bi psikologa gorun derim ben , senin cocuklugunun kotu gecmesi cok etkilemis bilncaltini..

yarın gidicem psikologa çözüm bulunmasa psikiyatri en son başka çarem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quad Damage

Allah rahmet eylesin

ne için ananem vefatı içinmi ?
  • quote:

quote:

Allah rahmet eylesin

evet
  • quote:

quote:

quote:

Allah rahmet eylesin

evet

allah razı olsun krdşim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.