Şimdi Ara

Beyler Bot Aldım SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rodin

Kusura bakma ama üstüne para verseler almam, o fiyata gider harley davidsondan güzel bir bot alırdım.

Bu botların alınma amacı; goretex astar ile su vs. geçirmeyip AYNI ZAMANDA AYAĞI TERLETMEMESİ, havayı dışarı atması. Goretex astar sebebiyle fiyatı yüksek. Ayrıca vibram tabanı da bizzat araştırın.

Ha yine tatmin etmediyse; 5 kiloluk kauçuklarla ayağınızda pranga hissi uyandıran, su geçirmediğini belirtip (ki geçirmez ancak) ayağı tamamen havasız bırakıp terleten ve bundan kaynaklı bilimum ayak sağlığı sorunlarına yol açan harleyi timbarland gibi botlardan alabilirsiniz.

Şu kararı vermelisiniz; diş görünüş mü, sağlık mı? Ben sağlığı seçiyorum, elalem umrumda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Kusura bakma ama üstüne para verseler almam, o fiyata gider harley davidsondan güzel bir bot alırdım.

Bu botların alınma amacı; goretex astar ile su vs. geçirmeyip AYNI ZAMANDA AYAĞI TERLETMEMESİ, havayı dışarı atması. Goretex astar sebebiyle fiyatı yüksek. Ayrıca vibram tabanı da bizzat araştırın.

Ha yine tatmin etmediyse; 5 kiloluk kauçuklarla ayağınızda pranga hissi uyandıran, su geçirmediğini belirtip (ki geçirmez ancak) ayağı tamamen havasız bırakıp terleten ve bundan kaynaklı bilimum ayak sağlığı sorunlarına yol açan harleyi timbarland gibi botlardan alabilirsiniz.

Şu kararı vermelisiniz; diş görünüş mü, sağlık mı? Ben sağlığı seçiyorum, elalem umrumda değil.

Elalem benimde umurumda değil zaten, estetik benim kendi zevkim için önemli. Zaten harley davidson'ı herkes beğenecek diye de bir kavram yok. Kimisi arkadaşın aldığı türden botları beğenir. Hiç merrell bot giymedim o yüzden bir şey diyemeyeceğim ben sadece görüşümü belirttim, estetik açısından günlük giyilecek bir ayakkabı değil bence, daha çok spor ayakkabı görünüşü var, zaten kışın botun bir diğer amacı ayağı ısıtmak değil midir? Harley ayağı terletmez sıcak tutar, tabi çok hareketli iseniz üstteki bot tercih edilir.

Edit: Ayrıca niye bu kadar üstüme geldiniz anlamadım ben kendi görüşümü belirttim bu kadar da dar bakmayın yahu. Bir de direk beni tanımadan benim hakkımda yorumlar yapıyorsunuz bu da en sevmediğim olay şu forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 24 Aralık 2012; 3:07:50 >

• bu tarz botların görünümleri benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası. caterpillar botum vardı adidasın goretex botuna terfi ettim bu sene.
    aldığım bot bu:

Beyler Bot Aldım SS'li

eski cat bota göre ilk fark ettim ağırlığı oldu. cat heralde 2 katından daha fazladır ağırlık olarak. aldıktan 10 dakika sonra su dolu birikintiye bastım, 1 damla su geçmedi, ayağımda bir soğuma hissetmedim.

@AurorAbeam'e katılmamak elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 24 Aralık 2012; 3:07:11 >
  • quote:

quote:

quote:

Elalem benimde umurumda değil zaten, estetik benim kendi zevkim için önemli. Zaten harley davidson'ı herkes beğenecek diye de bir kavram yok. Kimisi arkadaşın aldığı türden botları beğenir. Hiç merrell bot giymedim o yüzden bir şey diyemeyeceğim ben sadece görüşümü belirttim, estetik açısından günlük giyilecek bir ayakkabı değil bence, daha çok spor ayakkabı görünüşü var, zaten kışın botun bir diğer amacı ayağı ısıtmak değil midir? Harley ayağı terletmez sıcak tutar, tabi çok hareketli iseniz üstteki bot tercih edilir.

Edit: Ayrıca niye bu kadar üstüme geldiniz anlamadım ben kendi görüşümü belirttim bu kadar da dar bakmayın yahu. Bir de direk beni tanımadan benim hakkımda yorumlar yapıyorsunuz bu da en sevmediğim olay şu forumda.

Edite karşılık; ben üzerinize gelmedim, ayrı mesaj olarak yazın Sizin yorum üzerinden genel olarak yazıyorum. Bu tip botların alınış amacını anlamamış olanlar var, izah etmeye çalışıyorum.

Harley konusuundada; kaliteli marka, deri kullanır. Hangi derinin havayı geçirdiği görülmüş? hava geçmiyorsa o ter bal gibide içeride kalır. 2-3 saatlik gezide çekinmeden giyilebilir ama daha uzununa o tip kapalı, deri botlar gelmez maalesef.

@kittyhunter; güle güle kullanın ancak bir daha ki sefere botu bot markalarından tercih etmeye bakın. Nasıl ki arçelik araba üretse alınmaz ama audi üretse alınır; o hesap

• quote:

quote:

quote:

quote:

Edite karşılık; ben üzerinize gelmedim, ayrı mesaj olarak yazın Sizin yorum üzerinden genel olarak yazıyorum. Bu tip botların alınış amacını anlamamış olanlar var, izah etmeye çalışıyorum.

Harley konusuundada; kaliteli marka, deri kullanır. Hangi derinin havayı geçirdiği görülmüş? hava geçmiyorsa o ter bal gibide içeride kalır. 2-3 saatlik gezide çekinmeden giyilebilir ama daha uzununa o tip kapalı, deri botlar gelmez maalesef.

@kittyhunter; güle güle kullanın ancak bir daha ki sefere botu bot markalarından tercih etmeye bakın. Nasıl ki arçelik araba üretse alınmaz ama audi üretse alınır; o hesap

Yok hani dediniz ya başkalarının görüşü benim umurumda değil diye bende zaten başkaları ayağımda nasıl görecek diye bakmıyorum harley'e kendi zevkime göre söylüyorum.

Deri hava geçirmez evet ama dediğim gibi kışın amaç budur zaten, havanın içeri veya dışarı çıkmaması ayağın sıcacık kalması, eğer ayağı terletecek bir iş yapıyorsa harley zaten seçilmemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

bu tarz botların görünümleri benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası. caterpillar botum vardı adidasın goretex botuna terfi ettim bu sene.
    aldığım bot bu:

Beyler Bot Aldım SS'li

eski cat bota göre ilk fark ettim ağırlığı oldu. cat heralde 2 katından daha fazladır ağırlık olarak. aldıktan 10 dakika sonra su dolu birikintiye bastım, 1 damla su geçmedi, ayağımda bir soğuma hissetmedim.

5 senelik adidas botum var.. Eskise de yeni bir bot alsam diyorum.. 5 senedir ayni rahatlikta.. Çok giymiyorum karda kista giyerim.. Bir kere rahatsizlik yada terleme yapmadi.. Bileğe kadar suya girdim gecirmiyor.. Ayakkabi dedin mi tip ikinci planda olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• traktör tekeri istepnesi gibi ne la bu
  • bu botların çakmasını satan bi yer varsa önerin bütçem taş çatlasa 49.99
  • Şahsen bot sevmem bu tarzı hiç sevmem ama hayırlı olsun

harley timberland eyvallah harley giymedim ama timberland ve cat giymiş ve su an aktif olarak timberland giyen bir insan olarak çok ağılar 10dk yürüdüğünde hissediyorsun o ağırlığı hafif ise sıcak tutup su geçimiyorsa güle güle kullan

giyermiyim hayır tipe bak hacı giyilirmi bu
  • Üstüne para verseler bu tipte bi ayakkabı,bot falan giymem.İğrenç görünüyor açıkcası.Cat,timbarland,harley gibi adam akıllı bot alıp giyerim.Bot dediğin ağır olur zaten.
  • yauw ben 2 sene önce şunu almıştım 110 lira gibi bişeydi galiba,senede 3-5 gün anca giyiyorum kar yağmur çamur çok olursa,tipi nasıl sizce ?
     Beyler Bot Aldım SS'li
  • kardeşim bot çok güzel spor tarzlı bende spor tarzlı bot severim tipini çok beğendim fakat o fiyata greyder alabilirdin greyder gerçekten çok güzeldir ama senin botunda güzel hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rngms

yauw ben 2 sene önce şunu almıştım 110 lira gibi bişeydi galiba,senede 3-5 gün anca giyiyorum kar yağmur çamur çok olursa,tipi nasıl sizce ?
     Beyler Bot Aldım SS'li

güzel kardeşim gideri var

• Çok pahalı YDS yi tercih etmeliydin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacan_atakan

değiştirme imkanın varsa kesin git değiştir bence...100,00 tl den 2 tane şu bottan al birini bana ver....

Beyler Bot Aldım SS'li

Güzelmiş bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

bu tarz botların görünümleri benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası. caterpillar botum vardı adidasın goretex botuna terfi ettim bu sene.
    aldığım bot bu:

Beyler Bot Aldım SS'li

Bende bu tip botlardan almayı düşünüyorum. Bunun tipi çok hoşuma gitti altta bir arkadaş vestel audi örneği vermiş-katılıyormusunuz ona ? Bu botun rahatlığı,sağlamlığı vb. özellikleri nasıl birde nerede bulabilirim ?

• madem spor bot alacaktın daha tiplileri lesconda 80-90 lira klasik güzel bir bot olsa verilirdi o para
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Beyler Bot Aldım SS'li

+1 çok iyi
  • Önerdiğiniz botlar kalitte olarak arkadaşın aldığının yanından geçmez
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.